Skoči na vsebino

Ustavno sodišče pristransko poseglo v volilni boj?


SF

Priporočene objave

Zanimivo, da nihče ne komentira JJ-jeve izjave češ da je ustavno sodišče sodbo razveljavilo ravno v predvolilnem času, da bi lahko s tem delilo slovence... No meni se zdi ta teza kar realna, saj je ustavne sodnike postavil Drnovšek, torej bi po tej logiki zadaj res stala levica...

Komentarji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da nihče ne komentira JJ-jeve izjave češ da je ustavno sodišče sodbo razveljavilo ravno v predvolilnem času, da bi lahko s tem delilo slovence... No meni se zdi ta teza kar realna, saj je ustavne sodnike postavil Drnovšek, torej bi po tej logiki zadaj res stala levica...

Komentarji?

Ma kaki Drnovšek! Drnovšek je le daljni podaljšek. Te sodnike je postavil v zadnjih zdihljajih še Maček. V tajnih laboratorijih UDBE, je dal takrat nastaviti vse parametre, da se je sedaj odvilo točno tako kot se je.

Za kaj se pravzaprav gre? Ne sledim zadnje dni. Ampak ni važno, važno da je našim ratal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je samo dokaz da je rožman bil v resnici tajni infiltrirani agent komunistov, ki se je delal da sodeluje z okupatorjem, zato da bi lahko potem komunisti cerkev in domobrance očrnili. sedaj po toliko letih pa jim je spet prav prišel. bravo komunisti, mojstri manipulacije!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: bravo SF ! znaš nasmejat !

dajmo še komentirat iz konteksta vzeto izjavo o štrucah kruha, pa spomenik Natalčnu, pa novinarsko peticijo ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: bravo SF ! znaš nasmejat !

dajmo še komentirat iz konteksta vzeto izjavo o štrucah kruha, pa spomenik Natalčnu, pa novinarsko peticijo ! :naughty:

vse same komunistične zarote namenjene temu da petrle popuši in da se očrni janšo in se ga tako vrže drugo leto iz oblasti pa da spet zavlada komunistično enoumje!!!!

gremo naši!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak a ne bi poizkušal resne izjave predsednika vlade komentirat na resen način? Možakar se konec koncev ne heca kot se naprimer hecajo v stranki zares, kjer so se naprimer prej isti ljudje hecali? :whistle:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar se konec koncev ne heca kot se naprimer hecajo v stranki zares, kjer so se naprimer prej isti ljudje hecali? :whistle:

tukaj bi pa te prosil za "prevod" citiranega stavka !

resno o nersenosti !?

trdi da so levičarji vrhovnemu sodišču določili datum objave razsodbe in da so levičarji naložili Uranu, klerikalcem in ostalim desničarjem da se derejo in odobravjo rehabilitacijo škofa in kolaboracije ?! uf, uf ! tole bo težko prodati ! komurkoli ! tudi preko top shopa ne !

občutek dobivam da so SDS-ovci čisto pod vplivom republikanskih političnih fint in podtikanj v ZDA ! za kozlat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustavno sodišče dalo JJ-u prav. V Sloveniji ni revščine, dovolj je kruha, manjka le iger.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude ne pričakujem razkrinkanja krivcev iz amerike ampak me zanima možnost, da bi naši ustavni sodniki služili ciljem (kakor pravi JJ) ene politične opcije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem vladajoča pozicija ne potrdi novih predlaganih ustavnih sodnikov in navaja kot razlog prevelike usposobljenosti-specializaije posameznih ustavnih sodnikov za gospodarsko pravo ! uzet ču i ja, sine ! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeee komunisti so zakon, JJ so podtaknili vso zadevo. sicer je JJ s svojimi hlapci s sprejetjem zakona omogočil da RKC sploh vloži ponovno pritožbo, a komunisti so mu podtaknili da je razsodba bila prav zdaj. :whistle: no ja pa vrhovno sodišče je razveljavilo sodbo - ne ustavno.

saj vem da vir "ni verodostojen" tako kot če bi to bilo na TV SLO :whistle: ampak vseeno je prispevek zanimiv: http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...28_60060125.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da nihče ne komentira JJ-jeve izjave češ da je ustavno sodišče sodbo razveljavilo ravno v predvolilnem času, da bi lahko s tem delilo slovence... No meni se zdi ta teza kar realna, saj je ustavne sodnike postavil Drnovšek, torej bi po tej logiki zadaj res stala levica...

Komentarji?

Sodbe ni razveljavilo ustavno sodišče, ker sodba nima nobene veze z ustavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da nihče ne komentira JJ-jeve izjave češ da je ustavno sodišče sodbo razveljavilo ravno v predvolilnem času, da bi lahko s tem delilo slovence... No meni se zdi ta teza kar realna, saj je ustavne sodnike postavil Drnovšek, torej bi po tej logiki zadaj res stala levica...

Komentarji?

Po moje ni bil samo Drnovšek. Verjetno je Stanovnik s pomočjo prisile Zveze borcev prepričal nam vsem ljubo Cerkev, da se končno potrudi in vloži pritožbo za popravo krivice, ki je bila napravljena Zavednemu Slovencu Rožmanu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodbe ni razveljavilo ustavno sodišče, ker sodba nima nobene veze z ustavo.

Sej to me je zanimalo koiko ljudi ki so komentirali zadevo in bli silni strokovnjaki v sorodni temi bo sploh opazil natego :naughty:

Njihova verodostojnost? Ehhhhhh

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej pa vem. manipulacija in podtikanja so sestavni del desne opcije...torej...upam, da voliš SDS...ker če NsI..ti niti tvoj bog ne more pomagat :whistle:

sej veš da se hecam ne? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak a ne bi poizkušal resne izjave predsednika vlade komentirat na resen način? Možakar se konec koncev ne heca kot se naprimer hecajo v stranki zares, kjer so se naprimer prej isti ljudje hecali? :whistle:

Prav imaš.....on se NE HECA........in to je tisto kar skrbi......ON RESNO MISLI.........zrel je za resno obravnavo pri kakšnem psihiatru........preganjavica, šizofrenija.......prej ali slej pripeljejo do samomora.

Jok.......naj še mal boleha......mogoče se bo sam odstranil s tega sveta!!!!! Ga podpiram pri tej odločitvi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragutin Mate je ocenil, da je za njegovo neukrepanje v smrtnem primeru "Global"kriva zakonodaja, ki mu ne daje potrebnih pooblastil. ((naslovnica siol.net )(web strani pod državno "oblastjo))

SF ,ali ni tale vaš minister zares ubogi....To je krivica, ki se vam poleg Rožmana,prevzemov itd....zopet dogaja.....Že skoraj tri leta živimo v edini PRAVI DEMOKRACIJI in "manjšina" VAŠE vladne koalicije do sedaj ni zmogla najti večine za sprejem poštenih zakonov.......

To je podobno tudi temu o pristranskosti sodstva, ki je pod pritiski Cerkve in sedanjih oblasti razveljavilo sodbo o Rožmanu ter ga s tem praktično pomilostilo. Ob nepravem času.....???

Zares čudno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to me je zanimalo koiko ljudi ki so komentirali zadevo in bli silni strokovnjaki v sorodni temi bo sploh opazil natego :naughty:

Njihova verodostojnost? Ehhhhhh

Jaz sploh nisem dvomil v to kar si napisal, saj naj bi glede na politično pripadnost govoril samo pošteno resnico in z iztrganimi citati ne zavajal ljudi....

Zato sem se poglabljal samo v vzgibe in razloge Ljubljenega JJ....

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni se zdi ta teza kar realna, saj je ustavne sodnike postavil Drnovšek, torej bi po tej logiki zadaj res stala levica...

Komentarji?

Enakomisleča (kot v časih komunizma..??) večina vladne koalicije je od petih kandidatov za ustavne sodnike,predlaganih s strani predsednika Drnovška potrdila edino Miroslava Mozetiča. Ostali niso bili moralno-politično neoporečni.

To da je Miroslav Mozetič,bivši poslanec v vrstah SKD tudi sedaj edini član vladne stranke zagotovo nima nobene zveze z izbiro........ :whistle: :whistle: :SS :SS

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!