Skoči na vsebino

Kdaj mate rojstni dan?


Vrtnica

Priporočene objave

:new-bday: Dosti zdravja, sreče, sexa, novi motor in veliko lepih kilometrov :D Aja pa zalit :drinking: ne smeš pozabit da bo držalo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne moreš verjeti. Ko sem bil na sredi faksa, si se rodil. Takrat takih pamžev, ki so jih mlade mamice v vozičkih furale po LJ gor in dol niti pogledal nisem, sedaj pa se po nekakšnih forumih dopisujem z njimi in ko je čas za to, tudi z motorciklom vozim z njimi.

Dvajset let pred teboj in dva dni za teboj.

Krize srednjih let ni. So le kritični ljudje v srednjih letih. :wink: :lol: :twisted:

Najboljše, vse :new-bday: :drinking:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- bo treba taprav motor kupit, it okol sveta, posadit drevo, napisat knjigo, nardit otroka :), velko bajto, audija kupit, pa tko..

Aha, še naštevanje:

-imam

-nimam namena

-posadil že več

-nista ravno knjigi, vendar za vsako porabil več let

-opravljeno 3x

-ravno pravšnja (ne pretiravati, potem kurjava stane)

-imel 2x

-... pa zmerne želje imeti, potem gre in potem sploh ni krize srednjih let

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- bo treba taprav motor kupit, it okol sveta, posadit drevo, napisat knjigo, nardit otroka :), velko bajto, audija kupit, pa tko..

Aha, še naštevanje:

-imam

-nimam namena

-posadil že več

-nista ravno knjigi, vendar za vsako porabil več let

-opravljeno 3x

-ravno pravšnja (ne pretiravati, potem kurjava stane)

-imel 2x

-... pa zmerne želje imeti, potem gre in potem sploh ni krize srednjih let

:P

Nič od tega ni treba, ali malo od tega. Komur to uspe seveda.

Dokaz da mu je uspelo, se mora razbrati z sreče ki mu sije z obraza, z urejenega telesa in pronicljivih misli, ki jih premore.

Ostali pa moramo, graditi gradove, letati po svetu kot snete sekire, kupovati najbolj nove štedilnike, saditi karkoli kar nima še sosed in pa okolica, potem pa še en kup samosugestivne meditacije, da se prepričaš da je to prava zadeva in za silo gre. :) 8)

Jaz poskušam tudi drugače. Pa ne uspeva vedno. Štedilniki so zelo važna zadeva. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Štedilniki so hudičevo pomembna stvar. :shock: Al pa pomivalni stroji. :shock: Al pa zlate ketne za okol vratu. :shock: Al pa frizer n-krat na teden. :shock: Al pa.... :? :? ........Pelc :?: :twisted:

Dragi Ran, nekam hudičevo kislo mi deluješ.... Ukren že kej :!: :!: :!:

Jamranje ni dovolj - utrudi človeka, utrdi ga pa ne... le še bolj štedilnikarskega :roll: ga nardi , učinka pa nobenga od tega.... :?

Pa lepo se imej in čimmanj štedilnikov v prihodnje ti želim 8) :wink:

Jaz sem srečna, ker ga ne potrebujem 8)

Oziroma - obratno : ne potrebujem ga, ker sem srečna :!: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Štedilniki so hudičevo pomembna stvar. :shock: Al pa pomivalni stroji. :shock: Al pa zlate ketne za okol vratu. :shock: Al pa frizer n-krat na teden. :shock: Al pa.... :? :? ........Pelc :?: :twisted:

Dragi Ran, nekam hudičevo kislo mi deluješ.... Ukren že kej :!: :!: :!:

Jamranje ni dovolj - utrudi človeka, utrdi ga pa ne... le še bolj štedilnikarskega :roll: ga nardi , učinka pa nobenga od tega.... :?

Pa lepo se imej in čimmanj štedilnikov v prihodnje ti želim 8) :wink:

Jaz sem srečna, ker ga ne potrebujem 8)

Oziroma - obratno : ne potrebujem ga, ker sem srečna :!: :D 8)

Pa kaj si navalila, dej se malo umiri.

Štedilnik je bil zgolj prispodoba, lahko bi bil kakšen medikament.

:evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko me zanima pac kdaj mate kej rojstn dan pa tko bomo usi vedli kdaj komu cestitat ;)

Jz ga mam 3. aprila ;)

Nauš verjela, vrtnica. Jest tut. Tretjega. Aprila. Si bova lohk čestitali 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekcija = v redu.

Ime bi lahko bilo: Četrti križ (potem pa številko samo ustrezno večamo).

Precednika pa tudi že imamo (RAN), razen če se ne javi še kak z bolj nerodno letnico. :lol:

Še en se prjavla v sekcijo 40.....no par dni še......na dan "D" za vse ljubitelje PRSTANA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko me zanima pac kdaj mate kej rojstn dan pa tko bomo usi vedli kdaj komu cestitat ;)

Jz ga mam 3. aprila ;)

Nauš verjela, vrtnica. Jest tut. Tretjega. Aprila. Si bova lohk čestitali 8) :lol:

Ja sam najprej se morva spoznat 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjela, vrtnica. Jest tut. Tretjega. Aprila. Si bova lohk čestitali 8) :lol:

Uf, Manu, si verjetno vsaj enkrat starejša od Vrtnice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjela, vrtnica. Jest tut. Tretjega. Aprila. Si bova lohk čestitali 8) :lol:

Uf, Manu, si verjetno vsaj enkrat starejša od Vrtnice :)

Sym :agrue: .....hvala za reklamo :twisted: :D ...

Zdaj pa še pouk matematike.... če je nečesa ENKRAT več... koliko je potem to.... poglejva .... če vzameva leta od vrtnice : 17x1 = koliko????? 17

Torej... če pa rečeva 17x2, (z besedo dva) = 34... to bi pa že šlo.... Manuela bo v aprilu mlada 34 (pa v jok in na drevo, pa nekoga s sabo pa bo čist lepo) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še pouk matematike.... če je nečesa ENKRAT več... koliko je potem to.... poglejva .... če vzameva leta od vrtnice : 17x1 = koliko????? 17

Torej... če pa rečeva 17x2, (z besedo dva) = 34

Če je nečesa "ENKRAT VEČ" to pomeni, da gre za "DVAKRATNO KOLIČINO NEČESA" - ker "ENKRAT VEČ" NI ENAKO kot "ENKRAT TOLIKO" :)

In dvakrat več je pravzaprav, če si natančen, trikrat toliko :) - S tem se da ubadati še pa še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam rojstni dan v torek!!!!!!!!!!!!!! :lol: 21.1.

Če boste pošiljali darila, hitro pišite da objavim naslov. :lol:

Bom zelo vesela tud majhnih daril! :P

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjela, vrtnica. Jest tut. Tretjega. Aprila. Si bova lohk čestitali 8) :lol:

Uf, Manu, si verjetno vsaj enkrat starejša od Vrtnice :)

Sym :agrue: .....hvala za reklamo :twisted: :D ...

Zdaj pa še pouk matematike.... če je nečesa ENKRAT več... koliko je potem to.... poglejva .... če vzameva leta od vrtnice : 17x1 = koliko????? 17

Torej... če pa rečeva 17x2, (z besedo dva) = 34

Umm smem jz prasat od kdaj sm jz 17? Aja pa kr ste tko fajn matematiki da vam povem ce se pravi da je enkrat starejsi torej v tem primeru 17 enkrat starejsi pomeni 34 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!