Skoči na vsebino

Kdaj mate rojstni dan?


Priporočene objave

Jest imam pa rojstni dan takrat kot naš vrli predsednik Milan Kučan! To je 14.01. Edina razlika med mano in Kučanom je ta da sem jest ravno malo mlajši - 1980 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekcija = v redu.

Ime bi lahko bilo: Četrti križ (potem pa številko samo ustrezno večamo).

Precednika pa tudi že imamo (RAN), razen če se ne javi še kak z bolj nerodno letnico. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekcija = v redu.

Ime bi lahko bilo: Četrti križ (potem pa številko samo ustrezno večamo).

Precednika pa tudi že imamo (RAN), razen če se ne javi še kak z bolj nerodno letnico. :lol:

A nimamo predsednice ?

Se mi zdi, da nas je BABI za mladoletnike proglasila.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor imam v spominu od njene pojave na forumu, ko je bilo nekaj o letih govora, jo lahko pošljem po cigarete. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sekcija Četrti križ se kar lepo sliši. Soglašam tudi s predlogom: Babi za predsednico! Detajli sledijo (na 3M ali v OLP).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor imam v spominu od njene pojave na forumu, ko je bilo nekaj o letih govora, jo lahko pošljem po cigarete. :wink: :lol:

Kaj jo boš po cigarete pošiljal. Sam jih pejt iskat, bolj veš kje so, saj si dlje na svet! :wink: :wink: :D

Sicer sem pa zmeraj za kakšno seksijo! Pa četrti križ je tudi OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz sem imel pa rojstni dan pred mnogimi leti ... in od takrat naprej na tisti datum zmeraj malo praznujem (imam vsaj dober povod) ... letos sem to praznovanje že opravil, zato bom moral počakati na naslednje leto ... :lol: 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, na to temo se ne bi oglašal, če ne bi bil moj podatek tako zelo atraktiven: 11.01. 1954 :oops: . Ali je kdo med motoklubovci starejši???

Jaz sem smrkavec proti tebi.

730 dni mlajši :wink: :lol:

Torej 11.1. 1956? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že enkrat tukaj nekje zapisal:˝Bog mi naj da zdravja, tumast sem tak dovolj!˝ :multi: Pa, da to malo pojasnim. Bolj kot se bližam četrtemu križu, bolj mi gredo večje bedarije po glavi. Vidim, da se moji štiridesetaki Ran, Fifty, Horjo, Babi...ukvarjate z istimi tumhajti in pridno čakate na Rocky-ja. :lol: Madona še dobri trije dnevi pa sem vaš. Torej prvi dan device, 24.08.62. Pač večni otrok. Otrok Beatlov in Stonsov. :smilecolros: A ima kdo kaj proti? 8)

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

P.S. Pervy, malo pozno, zato pa iz vsega srca, vse naj, naj! Saj veš, pijem Laško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23051973 Heh in imam tut brata dvojčka tuki gor sam ne vem kje se "božanstvo" skriva zadnje cajte, je pa res da je neki let mlajši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vse cestitke in vse naj naj tudi vsem tistim, ki so letos ze praznovali pa jim nismo cestitali ker se nismo vedeli..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica!

Ne morem verjeti, da je tvoj rojstni datum resničen! Ali se šališ?

Kaj bi se salila ja res je verjetno sm najmlajsa na tem forumu... al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rv_aires.gif

suzuki...jaz tudi..le eno leto več na ramenih... :wink:

13.4.1976

lp alena

lepo slišat za sodnevnega sotrpina... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26.07., letnica pa - kot je rekel Bryan Adams: "Summer of '69"

Glede na objavljene EMŠO-te sem izgleda bolj pri starih kozlih - ampak počutim se pa še čisto mladega, še posebej, ko se z motorčkom peljem... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!