Skoči na vsebino

Kdaj mate rojstni dan?


Priporočene objave

Hmm no ja mal mi je blo dougcajt pa sm sla eno tabelo pacat...

Je bl na hitr narjena jo bom se obnovila vsaj po izgledu pa to to je sam zacasno pa si preglejte ce sm se kje zmotla pa bom lohko pol popravla al pa dopisala ce sm kopga k se je javu in tist kater se se ni dopisala ;)

tabelco sm pa ruknla kr sm... http://www2.arnes.si/~sslejk/motosvet.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Vrtnica lepo si se potrudila. Jaz sem pa ugotovila, da nisem nikjer datuma omenila (spomin? ). Mislim da bo pravi 29.06., letnica pa itaq petdest i neke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babi! Ti si se na Motosvet prvič skobacala, na dan, ko sem jaz slavil obletnico prvega obiska naše zemlje.

LP

Hmm je se zgodi zato mi mozgancki delajo nekolikoprepocas... a lohko razlozis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so MAMA rekli,da sem rojen davnega 16.01.1963....cca 23,10.....lepo po naravni poti,velik 52cm,težak 3010g..........pa tečn k svina!!!!!!!!!!!!!!!!No sej to sem še zdaj!!!!!!!!!! 8) :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še jest dopolnim mal tisto .xls datoteko. Midva s Tino imava rojstni dan 12.11. Pa 3 leta je razlike v letih.

UUUUUUUUUUUUUUU NOROOOOOOOOOOOOOOO.....fešta vse v enem dnevu......kok se to pršpara bi rekl GORENCI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, našla. Matr da se enim da.

Vrtnica a ne bi počitnic raje izkoristila za kake bolj prijetne stvari? A veš kolk hitr bo to, ko ne boš več imela počitnic.

Jst bi tuuuuuuuuuuuuut mela počitniceeeeeeeee. In pol me računalnik ne bi vidu na 500 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se rodu pa 28.5.85.

Uau se nikol nism opazu da mam dve 8ki pa dve 5ki pa eno dvojko, ki pove da sta dve 8ki pa dve 5ki.

Ma ja kr neki važn da sm med tamladimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, našla. Matr da se enim da.

kje si pa našla ?? prosim link ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še jest dopolnim mal tisto .xls datoteko. Midva s Tino imava rojstni dan 12.11. Pa 3 leta je razlike v letih.

UUUUUUUUUUUUUUU NOROOOOOOOOOOOOOOO.....fešta vse v enem dnevu......kok se to pršpara bi rekl GORENCI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)

Ja, pa še Martinovo je, tko, da z robo res ni problema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se rodu pa 28.5.85.  

Uau se nikol nism opazu da mam dve 8ki pa dve 5ki pa eno dvojko, ki pove da sta dve 8ki pa dve 5ki.

Ma ja kr neki važn da sm med tamladimi.

EJ Grillz ti si pa en tak patron kot jaz, ki v vseh številkah neka razmerja iščem pa preverjam, če je praštevilo pa tko naprej :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica, kaj sm ti hudga nardila d sm tolk postarala  :(  

info: I. jesenski dan = 23.09.

Kat

Sorry moja napaka se opravicujem sm zamenjala kr usi se zacnejo 21 sam september je izjema... se vid da mam mozgane na OFF Se enkrat sorry bom prec popravla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!