Skoči na vsebino

Kaj kj počenjate...


mačka27

Priporočene objave

En lep pozdravček....

Jesen je udarila BIG TIME.... Naši sončki v garažah.... Me pa zanima kaj kj počenjate danes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si dala pa to temo v ljubezen? :) Drgač sm pa že dva dni samo na računalniku pa pred TVjem - prehlad pa to :headbang: ampak....motorji še niso pospravleni za to sezono :naughty: bo še kšn lep dan,včeri je bil sam kurc k sm bolan... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si dala pa to temo v ljubezen? :) Drgač sm pa že dva dni samo na računalniku pa pred TVjem - prehlad pa to :headbang: ampak....motorji še niso pospravleni za to sezono :naughty: bo še kšn lep dan,včeri je bil sam kurc k sm bolan... :trance_33_sleep:

Bogi... :friend1: ... bu bulš....

Am.... a se ti zdi, da lbezen do motorčkow ni ljubezen...po svoje :whistle: ?

Ma, ja itak...ta zavarvanja so nm omogočla celo leto, sam...vreme hinaw 100 na uro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi... :friend1: ... bu bulš....

Am.... a se ti zdi, da lbezen do motorčkow ni ljubezen...po svoje :whistle: ?

Ma, ja itak...ta zavarvanja so nm omogočla celo leto, sam...vreme hinaw 100 na uro...

Eh sej ni tok hudo sam vozt se nesmem...Mij mat zagrozila, da če me ta vikend vid na motorju, da nedobim več čaja pa vse kable mi bo na motorju prerezala (pa hočm ji dopovedat, da če bo kable rezala itak sam luči naujo delale, pa me ne posluša :lol1: )

Seveda, da je :yes:

Vreme res mal hinav,najlepš bo pa poj k bo sneg zapadu, čez kšn tedn bojo pa ceste čist suhe pa fajn bo sončk sjau...Takrt se bo najlepš zapelat (če bo seveda dost sonca, da bo posušu ceste :) ) sam mal bo mrz... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel nekaj drugega, da mi požene kri po žilah namesto motorja. :whistle:

Kramp in lopato.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel nekaj drugega, da mi požene kri po žilah namesto motorja. :whistle:

Adrenalinsko čakanje

na vrnitev telebajska,

da obračuna z mano?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!