Skoči na vsebino

Kaj kj počenjate...


mačka27

Priporočene objave

Trenutno sm se spravla globinsko spucat usnje k zgleda k mušji britof :evilgrin: , sledijo pa še škorenjci pa rokavičke...d bom k rožca spomladi B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k si glih udelu, a lohk še moje mal očediš

drgač pa danes sem se polatila mal svoj računalniški kotiček spucat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k si glih udelu, a lohk še moje mal očediš

drgač pa danes sem se polatila mal svoj računalniški kotiček spucat

A ti bi tud čistilne usluge.....se bo treba pa kr v vrsto postavt :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo da bo tako;)

drugač pa sm ponudla menjavo jz teb okol kompa pa monitor tipkovnco,....

Ja tkole na jesen mam kr veliko zalogo zamušenih in drugač packastih motooblekc doma, se me vsi spomnejo, pa kšn motor se tud včasih najde :whistle: .

Ma tale okolica je kr popucana, mam jz en dober čistilni servis za te zadeve....Mamaservis :OK: , kok je fajn doma živet al ja :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohoho poznamo to,mi je glih te dni dvoje superge zglancala :worship:

sam moto opreme ji pa raj ne zaupam preveč,glede na to da je sama motoristka,se lahko kaj kmal navdiši nad kakšnim mojim kosom

drgač pa se mi zdi da bom raj kupla nove hlače k pa da jih bom pucala:)tud s čelado nisem glih zadovolna preveč,no ja še najbol bi blo vse novo nabavt vsaj pucat ne bi blo treba

pa z motorjem v red,nej me nekdo uščipne da ne bom preveč sanjala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa se mi zdi da bom raj kupla nove hlače k pa da jih bom pucala:)tud s čelado nisem glih zadovolna preveč,no ja še najbol bi blo vse novo nabavt vsaj pucat ne bi blo treba

pa z motorjem v red,nej me nekdo uščipne da ne bom preveč sanjala :whistle:

Edino pravilno :grim .....a mene kopiraš :evilgrin: , ti kar k je tok fajn bit nov novcat od glave do gum :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sm se spravla globinsko spucat usnje k zgleda k mušji britof :evilgrin: , sledijo pa še škorenjci pa rokavičke...d bom k rožca spomladi B) .

Jst sm pa biu že učer pridn, pa zdej sam še čakam novo sezono :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z računanikom odlašam študiranje (psihične priprave)

Vsej je v psihi, maš res :OK:

uglawnm pa DRŽIMO PESTI, PA NAWIJAMO ZATE!!!!!!

Vso srečo pr izpith :grupni:

...pa PREDVSEM OGROMNO OGROMNO UŽIVANCIJE v NAJLEPŠEM OBDOBJU (po mojem skromnem mnenju)....

...joj, ko ti is celim srcem privoščim ves ta blišč študentskega življenje!!!! vse te možnosti, ki ti jih ponuja...

ampak, ne pozabi... RELAXACIJA je NAJBLLLLLLLLLL pomembna, pri vseh teh stresih. učenje, pa to...

... alora... v Besnici sklenemo kšno pametno, an? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuham kosilo za mojo bando :trance_33_sleep: (medtem ko eni uživajo na furi :cry: )

Ej...

(mal sm poškilla v tvoj profil, pa glede na to, da za mopedka piše, da bo hmaw...)

...upam, da se ga hmau pišemo nekako tko:

*moja banda zdej kuha kosilo zame...medtem, ko sama razturavam ovinke :naughty: :naughty: :naughty: *, hi,hi,hi,hi

cmokeca sam zate.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sm se spravla globinsko spucat usnje k zgleda k mušji britof :evilgrin: , sledijo pa še škorenjci pa rokavičke...d bom k rožca spomladi B) .

...a...pol....nau nobene žrtve več.... :cry:

...se praw da sam še ta pravi jacki razparači vztrajamo :naughty: :naughty: :naughty:

...come out, come out, whereever U are, he,he,he,he :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!