Skoči na vsebino

Peugeo Speedfight 2 Iron-X


lady58

Priporočene objave

:unsure: Živijo! V nasledni sezoni, ko bom dopolnila 14 let (februarja), bom šla delat izpit H ketegorije in si bom nabavila Peugeot Speedfight 2 Iron-x 50 vodno hlajenje. Glede nato, da sem začetnica, mi ga priporočate? Prvič bom imela svoj motor, vendar sem se že peljala z skuterjem 125ccm, minicross 125ccm, moped,.. tako, da imam že nekaj izkušenj. bi pa še rada vprašala glede styleinga. kje dobiti neonke? 1. vprašanje oz. prošnja pa je : SVETUJTE MI! :worship: Hvala že vnaprej!

http://www.motolegenda.si/peugeotmotocycle...odel=speedfight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljena

Kot prvo bi ti svetoval da malo razmišliš kaj boš kupila, ker Peugeoti radi crknejo. Sam imam Peugeot jet forca pa mi je že zaribal in to ne zaradi moje napake. Razmisli kaj o Aprilii, Gileri ter Yamahi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor ampk, sm že razmilla.. sm zlo zbirčna pa mi te znamke k si jih naštev niso niti nejmn ušeč (oz. modeli). mislm d bom ustala pr peugotu.. hvala usen? pa drugi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neonke se da dobiti v skoraj vsaki računalniški trgovini, tudi v Big Bangu jih imajo...

samo z konektorji se je treba igrat.... :whistle: Tako da, to je zadnja stvar ki naj te skrbi.

Drgač pa, kaj nej rečem. Skuter kot skuter, veliko kolegic ga ima, pa še nobena ni jamrala... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz ti popounoma odsvetujem speedfighta razmisl resno poglej gilero runner tanovo nemors rect da je grda piagio nrg power je tut supr stvar parav tago aprilija sr in yamaha aerox ... neonke pa moje mnenje je da je skoda akumulatorja nc vec ti nebo sou ce bos mela neonke gor .) ...tvoja odlocitev vseen glede vsega sm povedu sm svoje mnenje glede motorja pa res razmisl sej drgac tut speedfight nebo kr tko crknu sam je pa definitivno bols ksn od teh ko sm ih gor povedu pa speedfight je men zlo cudn za pelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Živijo! V nasledni sezoni, ko bom dopolnila 14 let (februarja), bom šla delat izpit H ketegorije in si bom nabavila Peugeot Speedfight 2 Iron-x 50 vodno hlajenje. Glede nato, da sem začetnica, mi ga priporočate? Prvič bom imela svoj motor, vendar sem se že peljala z skuterjem 125ccm, minicross 125ccm, moped,.. tako, da imam že nekaj izkušenj. bi pa še rada vprašala glede styleinga. kje dobiti neonke? 1. vprašanje oz. prošnja pa je : SVETUJTE MI! :worship: Hvala že vnaprej!

http://www.motolegenda.si/peugeotmotocycle...odel=speedfight

Ojla ^_^

Tamala ima Speedfighta, pa mislim da še ni imela kakšnih resnih problemov. Skuter kot tak je dober, to da crkujejo sploh ni res. Poznam jih vsaj 5 ki imajo Speedfighta in nimajo nikakršnih problemov. Crkne pač tistim ki nimajo sreče.. O:-) (tako kot se to dogaja pri VSEH znamkah) Za peljat je vredu, edino čudne so mi prednje vilice oz tista "vzmet". Ampak se niti ne obnese tako slabo, ko se navadiš sploh ni panike! Mislim da si kar dobro izbrala. Zablokiran tak veš da lahko gre samo 45km/h, odblokiran, če se boš zato odločila pa bo šibal nekje 70 (po števcu verjetno precej več..). Razne šminkarije kot so neonke pa ti povem da je brezveze. Sicer neonke dobiš malodane povsod, ampak nevem kaj boš imela od tega? Prvo kot prvo ne verjamem da bi znala sama skupaj naredtim da bo delalo, če pa ni vredu narjeno pa rado crkuje. Pa še voziti se ne smeš z prižganimi, to ti bodo tako povedali na predavanjih! No ja, če pa boš že počela kaj takega, pa bomo tukaj radi pomagali .) ! Pomoje da z nakupom neboš falila!

Pa veliko varnih kilometrov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!