Skoči na vsebino

"ZAKLJUČNA FURA" Vzhodnega bloka


KeC

Priporočene objave

Fajn je blo, edino Bremz, Vanga pa KeC bi lahko bli malo bolj obzirni pa malo manj pojedli, ne pa da sem na koncu moral hren z žlico jest, pa še to na normo, drugače bi itak še brez tega ostal..... :D

Kdaj gremo spet? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo, edino Bremz, Vanga pa KeC bi lahko bli malo bolj obzirni pa malo manj pojedli, ne pa da sem na koncu moral hren z žlico jest, pa še to na normo, drugače bi itak še brez tega ostal..... :D

Kdaj gremo spet? :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1:

:chase: :fight1:

Te pa nisi ti vegetarijanec? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjda sem. Pri meni druga ko Vegeta nima šans. :P

Še posebaj če ima v roki steklenico z rdečo nalepko. :kva2: :kva1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo, edino Bremz, Vanga pa KeC bi lahko bli malo bolj obzirni pa malo manj pojedli, ne pa da sem na koncu moral hren z žlico jest, pa še to na normo, drugače bi itak še brez tega ostal..... :D

Kdaj gremo spet? :whistle:

Naslednji teden, mater vam ... :evilgrin: !!!

Jaz pa tu vedrim na letaliscu v Mexico Cityju, vsaj dostop do neta je poceni, da ne bom skoprnela od dolgega cajta ... polet imam sele ob 20.50 ... 11 ur do Frankfurta. Potem pa cakam do vecera, da bom okoli polnoci, jutri, v nedeljo doma!

Vsaka vam cast :worship: :worship: :worship: ...

Oh, pa se Lumpa je bila zraven, pa kaj si nor, zdaj mi je skoraj zal, da sem sla tole gledat ... kuj sline se mi cedijo. Torej, ... takoj naslednji lep vikend gremo spet.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj naslednji lep vikend gremo spet.

Ti ne greš nikamor. Lepo boš naslednjih 7 let doma pekla kekse, tortice, rolade, šaumrole, pa podobne pizdarije (za mene tople sendviče, ker ne jem sladkega). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne greš nikamor. Lepo boš naslednjih 7 let doma pekla kekse, tortice, rolade, šaumrole, pa podobne pizdarije (za mene tople sendviče, ker ne jem sladkega). :P

Ti dobis vampe. Bljek.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo, edino Bremz, Vanga pa KeC bi lahko bli malo bolj obzirni pa malo manj pojedli, ne pa da sem na koncu moral hren z žlico jest, pa še to na normo, drugače bi itak še brez tega ostal..... :D

Kdaj gremo spet? :whistle:

Aja, da o Motoristeku sploh ne govorim....

Saj smo ti ves riž pustili... :lol1: ti je kar oke zapotegnalo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je bilo paparacev.... :lol1:

Pa še res je bilo jih je OGROMNO

Sam da ne naštevamo,.... ker bilo jih je preveč,:::::

Pa TV ( A kanal, POP TV, tudi iz LJ od nacionalke so bli,.....)

Dans ob 20,00 bo obširna reportaža pri Mariu doma

POGLEJTE SI ob 20,00 uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo, edino Bremz, Vanga pa KeC bi lahko bli malo bolj obzirni pa malo manj pojedli, ne pa da sem na koncu moral hren z žlico jest, pa še to na normo, drugače bi itak še brez tega ostal..... :D

Kdaj gremo spet? :whistle:

Po dolgem cajti sn se enkrat zopet vredi najedo... :worship:

vapotek, ti pa tak ne smeš bit predebeli, že zaj ti tvoj "skuter" nikam ne leti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!