Skoči na vsebino

Kam nocoj


Kaki

Priporočene objave

v šiht . . . . . šihtat . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v šiht . . . . . šihtat . . . :whistle:

Jebiga. Na šiht mi ni treba hoditr, ker sem stalno TAM :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Um...bi šla h šivilji...d bi mi mau šive pregledala... :whistle: sam vsega pa ne morm met :huh: no če pa pomislm..kaj je 2 tedna brez..šivovo...če rata d pol bl rednu dobivam še.. kešne črke natisnene...oz rajš kr ušite..d nkol neb šle dol :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga. Na šiht mi ni treba hoditr, ker sem stalno TAM :headbang: :headbang: :headbang:

sej sm tud jst skor zmeri tm . . . . . .pa ne zato k bi hotu . . . .ampak k moram . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spat, k mam gripo :SS

Bošč'k :friend1: ...bom jz zate nadoknadla, če bo treba bom tud z lustra dol visela (sj ni dvakrat za rečt d res naum :whistle: ), v zameno, d ti namest mene kak ovink pokolenčkaš...deal? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bošč'k :friend1: ...bom jz zate nadoknadla, če bo treba bom tud z lustra dol visela (sj ni dvakrat za rečt d res naum :whistle: ), v zameno, d ti namest mene kak ovink pokolenčkaš...deal? :naughty:

Ja kak hiter se pa ti mene usmiliš, mi je kr nerodno :blush: .. :friend2: To pa nisem vedu, da maš fetiš na lustre :xx: ? Sicer sem pa danes že kolenčkal :yes: , če verjameš al pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U svetovni kavarni je dns fina muzika. Panda. . . škoda jih je zamudit. . . ampak bom že nadoknadu. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!