Skoči na vsebino

samomor še enkrat


Tanjuška

Priporočene objave

zaradmene lahko spet takoj zaklenete to temo, me boli k...c, sam hotla sm se vam zahvalt za pomoč, res ste velik pomagal pr tem

sam povem, da je moj kolega naredu samomor in v sredo smo ga pokopal, zj pa vm pametnjakovičm lohk sam povem, da upam, da naute kdaj vi u moji koži in boste pokopal prjatla k mu niste mogl pomagat in ste iskal zadnje bilke upanja, tud na motosvetu, k nj bi bli ljudje, soljudje in k mate prjatle k so se ubil hote ali nehote.

še enkrat hvala za pomoč, sploh pa alli k je bla u največjo pomoč

hvala vm!!!! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm vidla, da si se res trudila, da si iskala tuki pomoč..........mogoče je biu samomor njegova najboljša rešitev oz. odrešitev....to je bila njegova volja, najbrž si je to želeu....samo za ostale so pa te trenutki težki :closedeyes: ....zlo dobr vem kako je to :closedeyes: ....bejba, glavo pokonc, on je pomojem to zase naredu, oz. je izbrau najboljšo reštev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na japonskem velja samomor za nizkotno dejanje..pač samurajev ni več..

tuki bomo pa zdej neke spomenike postavljal..

pač se je fant ubil..tko se je odloču in niti slučajno mu ne bi mogu noben pomagat..

bedasta tema pač kot še veliko drugih na MS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradmene lahko spet takoj zaklenete to temo, me boli k...c, sam hotla sm se vam zahvalt za pomoč, res ste velik pomagal pr tem

sam povem, da je moj kolega naredu samomor in v sredo smo ga pokopal, zj pa vm pametnjakovičm lohk sam povem, da upam, da naute kdaj vi u moji koži in boste pokopal prjatla k mu niste mogl pomagat in ste iskal zadnje bilke upanja, tud na motosvetu, k nj bi bli ljudje, soljudje in k mate prjatle k so se ubil hote ali nehote.

še enkrat hvala za pomoč, sploh pa alli k je bla u največjo pomoč

hvala vm!!!! :closedeyes:

ne da mu nisi mogla pomagat , nisi znala, ker drago dekle, ko se človek odloči , da stori samomor ga bo storil in se lahko vsi okrog njega na glavo postavite. in naivno bi bilo pričakovati, da boš pa ravno ti tista oseba, ki ga boš odvrnila od tega.

samomor je ponavadi zadnja faza nekega proces, ki se je začell veliko prej in takšen človek rabi strokovno pomoč,čeprav je v Sloveniji bolj slaba.

tako, da tule neki pljuvati in se jeziti zato , ker si prizadeta zaradi njegove smrti , nima nobenega smisla.glede nato kakšen nastop imaš tule na forumu te pa tako ali tako nihče ni resno jemal.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš tri vrste samomorilcov

emo-te k jokajo pa hočjo pozornost

prave samomorilce, k jim ne morš več pomagat in se bojo ubil v vsakem primeru

teroriste

tanjuška

moje sožalje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tako;

Eni na tak način rešujejo probleme. Takemu, ki je temu podvržen, boš težko pomagal. Boli pa, to je ziher!

Jaz sem nekoč enemu preprečil. Žal, samo taprvič...

Življenja včasih ne moreš razumeti.

Zavedati se moraš, da je edinstveno in eno. Ko mine, ga ni več!!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da mu nisi mogla pomagat , nisi znala, ker drago dekle, ko se človek odloči , da stori samomor ga bo storil in se lahko vsi okrog njega na glavo postavite. in naivno bi bilo pričakovati, da boš pa ravno ti tista oseba, ki ga boš odvrnila od tega.

samomor je ponavadi zadnja faza nekega proces, ki se je začell veliko prej in takšen človek rabi strokovno pomoč,čeprav je v Sloveniji bolj slaba.

tako, da tule neki pljuvati in se jeziti zato , ker si prizadeta zaradi njegove smrti , nima nobenega smisla.glede nato kakšen nastop imaš tule na forumu te pa tako ali tako nihče ni resno jemal.

dr.looney :devil:

IMAŠ MOJ PODPIS!!! Že samo izražanje "boli me k...c " morala bi napisat boli me p...a,kajti k...c je potrebno najprej imeti,da te sploh lahko boli aneda???????? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradmene lahko spet takoj zaklenete to temo, me boli k...c, sam hotla sm se vam zahvalt za pomoč, res ste velik pomagal pr tem

sam povem, da je moj kolega naredu samomor in v sredo smo ga pokopal, zj pa vm pametnjakovičm lohk sam povem....

Ne vem, zakaj razglabljaš o tem tukaj, na forumu. Si hotela vsem povedati, da poznaš nekoga, ki je naredil samomor? To je bila njegova odločitev.

Izgleda, da ga tudi "pravi prijatelji" niste mogli odvrniti od tega. Kako naj bi ga neki forumaši?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradmene ..

vem, da boli ..

pa vendar z leti

človek otopi,

ko preveč jih je odšlo,

preveč jih za vedno

vzelo je slovo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem al na tem forumu naletim na tolk idiotov samo zato ker se forumu reče motosvet al zato ker je pac na njem veliko stevilo uporabnikov...dejstvo pa je, da je točno ta forum najlepsi odraz stanja duha pri nas, nikjer drugje se nisem uspel zasledit tolk negativnosti in prostaštva, sploh pa ne ob tak resnih temah, ki pa za vas junake verjetno pomenijo sramoto. Se sploh ne cudim da nas majo motoriste marsikdaj za norce, ceprav ni fer da mecejo vse v isti kos ampak zdaj to razumem. Enim od vas prav iz srca zelim da vam kak kolega ali bliznji nardi samomor...me prav zanima kak bote pol gledali na to. Aja saj res, se ne druzite s takimi mevzami, tak da se vam to verjetno ne more zgodit. Se opravicujem da sem sploh upal pomislit na kaj takega :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da so pripombe na smiselnost takih tem..

in seveda na nemških moto forumih je polno takih tem..

prav tako na angleških..

a ni to MOTO svet??

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem al na tem forumu naletim na tolk idiotov samo zato ker se forumu reče motosvet al zato ker je pac na njem veliko stevilo uporabnikov...dejstvo pa je, da je točno ta forum najlepsi odraz stanja duha pri nas, nikjer drugje se nisem uspel zasledit tolk negativnosti in prostaštva, sploh pa ne ob tak resnih temah, ki pa za vas junake verjetno pomenijo sramoto. Se sploh ne cudim da nas majo motoriste marsikdaj za norce, ceprav ni fer da mecejo vse v isti kos ampak zdaj to razumem. Enim od vas prav iz srca zelim da vam kak kolega ali bliznji nardi samomor...me prav zanima kak bote pol gledali na to. Aja saj res, se ne druzite s takimi mevzami, tak da se vam to verjetno ne more zgodit. Se opravicujem da sem sploh upal pomislit na kaj takega :blush:

Če bi bilo kdo imel namen pomagat tistemu fantu, bi se obrnil na strokovne službe za takšno pomoč, ne pa pisal o tem na nekem moto forumu. Ali pa mogoče pričakuješ, da bo komu od nas uspelo ga odvrnit od te namere? Niti ga poznal ni nihče razen Tanjuške. Pa še ona samo površno.

Neki posti v smislu R.I.P., sožalje ali pa podobni so pa čisto navadna jajca. Ti pomagajo toliko kot lanski sneg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to MOTO svet??

Aha, štekam...hočeš povedat, da smo motoristi ozkogledi ljudje ki vidimo samo MOTOr in to je to. Še enkrat bravo :worship:

Angleži in Nemci so pa pravi ljudje, svaka jim čast, le zakaj nisem Nemec :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tako;

Eni na tak način rešujejo probleme. Takemu, ki je temu podvržen, boš težko pomagal. Boli pa, to je ziher!

Jaz sem nekoč enemu preprečil. Žal, samo taprvič...

Življenja včasih ne moreš razumeti.

Zavedati se moraš, da je edinstveno in eno. Ko mine, ga ni več!!!

Tako je.

Tudi pri meni se je nekaj takega zgodilo, a žal še nekoliko bližje kot pa prijatelj :(.

zaradmene lahko spet takoj zaklenete to temo, me boli k...c, sam hotla sm se vam zahvalt za pomoč, res ste velik pomagal pr tem

sam povem, da je moj kolega naredu samomor in v sredo smo ga pokopal, zj pa vm pametnjakovičm lohk sam povem, da upam, da naute kdaj vi u moji koži in boste pokopal prjatla k mu niste mogl pomagat in ste iskal zadnje bilke upanja, tud na motosvetu, k nj bi bli ljudje, soljudje in k mate prjatle k so se ubil hote ali nehote.

še enkrat hvala za pomoč, sploh pa alli k je bla u največjo pomoč

hvala vm!!!! :closedeyes:

Moje sožalje, samo glavo gor.

Aja pa še to. Če si bila tako pametna in si na tem forumu spraševala o tem, ne vem zakaj nisi napisala na google samomor in ti najde: samomor.mojforum.net al nekak tak in bi tam vprašala kako in kaj, bi ti zagotovo bolj znali pomagati kot pa tile tukaj.

Vidiš da toti znajo samo svetovat, kak se kaj menja na motoru. Žal je tak, že kakšne poste sedaj nekateri pišejo, je meni slabo, kako se šele ti moreš počutit? :( :(

Še enkrat moje sožalje, bo boljše ;) .

Popravljeno . Popravil pehy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMAŠ MOJ PODPIS!!! Že samo izražanje "boli me k...c " morala bi napisat boli me p...a,kajti k...c je potrebno najprej imeti,da te sploh lahko boli aneda???????? :lol1:

hahahahah, faca si :worship: ....drugač pa, če je taka propalica da sploh razmišla o samomoru, mu itak ne morš nič pomagat.... men naprimer nikol ne pride na pamet da bi kaj takega delal- pa tudi če mi motor bek vzamejo :yes: :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahah, faca si :worship: ....drugač pa, če je taka propalica da sploh razmišla o samomoru, mu itak ne morš nič pomagat.... men naprimer nikol ne pride na pamet da bi kaj takega delal- pa tudi če mi motor bek vzamejo :yes: :D :lol1:

nikoli ne reci nikoli. :evilgrin: življenje je nepredvidljivo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... česar nisem niti Sym-ruju, Broju Jedan in drugim niti v času največjih besednih dvobojev:

jebi se

:headbang:

to je pa sposoben

napisati samo

ON,

veleON,

IQ-Misterunifersum

El Profukatore

........................................

Pa

kaj vam je .. a vas je vse

vrglo božje

al' kaj?

Dekle

pač ni sposobno drugje poiskati

nasveta, pomoči, razumevanja, sočutja ...

... a je, porkamadona,

to tako težko razumeti ????

:huh:

Mater kakšna je ratala

ta družba požrtno odfukana ...

sočlovek ne pomeni NIČ več !!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!