Skoči na vsebino

samomor še enkrat


Tanjuška

Priporočene objave

Pa kaj bi rad pametnega v temi Kr neki na forumu Motosvet? Debato s psihiatri in čem podobnim? Ali nasvet: kuglo v bučo - najbolj hitro in efektivno. Pač vsak bo povedal svoje. In sprijazni se s tem, saj gre za odprt forum.

Moje mnenje je še vedno, da rabiš več jajc da se soočiš s problemi kot pa da se fentaš.

Osebno pa nikoli v življenju ne bom pozabil kakšen zvok naredi osebek, ko se vrže iz 10 nadstropja in se raztrešči par metrov stran od tebe. Kretena nisem niti poznal pa mi je takrat za kar nekaj časa prav fino zjebal lajf. Še sedaj se vsake toliko časa ob takih bedastih temah spomnem na tisti zvok. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj bi rad pametnega v temi Kr neki na forumu Motosvet? Debato s psihiatri in čem podobnim? Ali nasvet: kuglo v bučo - najbolj hitro in efektivno. Pač vsak bo povedal svoje. In sprijazni se s tem, saj gre za odprt forum.

Moje mnenje je še vedno, da rabiš več jajc da se soočiš s problemi kot pa da se fentaš.

Osebno pa nikoli v življenju ne bom pozabil kakšen zvok naredi osebek, ko se vrže iz 10 nadstropja in se raztrešči par metrov stran od tebe. Kretena nisem niti poznal pa mi je takrat za kar nekaj časa prav fino zjebal lajf. Še sedaj se vsake toliko časa ob takih bedastih temah spomnem na tisti zvok. :headbang:

in kako se ti spopadaš s tem problemom? razen s tem, da pa zdejle že rahlo kvasiš neumnosti!

mogoče s flaško zlatoroga?

sem izrazila svoje misli..kar sprijazni se s tem :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali nasvet: kuglo v bučo - najbolj hitro in efektivno...

Ne vedno. Poznam dva, ki sta si samo odstrelila uč iz glave. In eden je bil posledično tudi precej "usporen".

...

Moje mnenje je še vedno, da rabiš več jajc da se soočiš s problemi kot pa da se fentaš...

No ja, mnenja znajo biti hitro spreminjajoče se zadeve, ko to najmanj pričakuješ. In če upoštevamo, kaj pravi dr. Jurij Bon v postu svoje kolegice dr.looney:

...Če namreč dopustimo možnost, da duševna motnja nejasno prehaja v zdravje, to pomeni, da tudi sami lahko nekoč prestopimo to mejo...

nam postane jasno, da nihče ni cepljen proti kakim akutnim ali kroničnim težavam. Jajca v tem primeru nimajo kaj dosti opraviti.

...

Osebno pa nikoli v življenju ne bom pozabil kakšen zvok naredi osebek, ko se vrže iz 10 nadstropja in se raztrešči par metrov stran od tebe. Kretena nisem niti poznal pa mi je takrat za kar nekaj časa prav fino zjebal lajf...

Najbrž ni nalašč treščil tako blizu tebe. Poskusi mu odpustiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja veliko komu se samomor "ponesreči". Ali gre tukaj samo za klic v sili ali za zbujanje pozornosti? Ali pa samo za nerodnost.

Glej želel sem samo izpostaviti, da samomor ni samo dejanje ki bi se nanašalo na izključno dotično osebo, temveč da ima širše posledice v družbi. Verjetno se v tistem trenutku oseba ne zaveda tega oz. ji to ni pomembno. Kar je pač tipični egocentrizem oz. egoizem. Razlogi za to pa verjetno tako zelo globoki, da bi jih lahko razložili samo tisti, ki jim je samomor uspel, kar pa je zaradi objektivnih razlogov nemogoče. Stroka se temu lahko približa in pomaga (včasih bolj ali manj uspešno).

Verjetno res ni pogledal dol iz okna in si rekel, glej tam gre KeC, sedaj pa mu bom malce zjebal tale dan. Je pa bilo sredi dneva in je logično, da je v tem času tam naokoli veliko ljudi. Seveda pa človek v takšnem trenutku ne razmišlja logično v teh okvirjih. Saj ne vem, če je kaj odpustiti. Se je pač zgodilo in jaz bom moral s tem živeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja veliko komu se samomor "ponesreči". Ali gre tukaj samo za klic v sili ali za zbujanje pozornosti? Ali pa samo za nerodnost...

Troo. Bi pa rekel, da je šus v glavo zelo tvegan klic na pomoč ali način vzbujanje pozornosti. Moraš biti:

a ) floknjen ko strela

b ) natančen kot kirurg

c ) imeti cojones velikosti lubenice

d ) vse troje skupaj

Osebno v obeh primerih, ki jih poznam, stavim na štoravost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja veliko komu se samomor "ponesreči". Ali gre tukaj samo za klic v sili ali za zbujanje pozornosti? Ali pa samo za nerodnost.

...

Nekateri verjetno niti ne vedo, kaj se bo pravzaprav zgodilo ob njihovem dejanju.

Recimo pitje koncentrirane kisline in nekajurno hudo mučenje predno človek umre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater,

pa kaj vam je.

Kako vam sploh pride na misel govoriti o pogumu (jajcih)

v taki situaciji. Če se človek za to resno odloči (ne pod vplivom alkota,

kar je v SLO 9 od 10ih primerov) je to taka stiska, da nihče od nas,

ki tega ni doživel oz. bolje rečeno preživel, ne more niti s kančkom

razuma dojeti bolečine, zaradi katere pride do take odločitve.

Taki

o-jajcih-pisuni imajo edinole potrebo po samopotrditvi in po tem,

da bi jih motomarsovke lizale po glaviču in cvilile:

"Kako maš ti ogromna jajca, da si sploh še živ!"

V bistvu gre pa za skomlexance o katerih bi dr. Freud

povedal: "Težava je le v premalem penisu!"

Ali lahko uvidite skrajno bebavost svojih postov?

Verjetno ne - iz istega razloga!

:devil:

Popravljeno . Popravil Br1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pač pa so to dokaj osebne stvari. Ampak, verjetno imamo na to res različne poglede.

Karoly je pa javna figura, opinion maker. Zanj se mi zdi kul, da je spregovoril.

Opinion maker?

Karoly?

V dolini šentflorjanski je edini pravi opinion maker etilni alkohol ali etanol (CH3CH2OH) ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se človek za to resno odloči (ne pod vplivom alkota,

kar je v SLO 9 od 10ih primerov) je to taka stiska, da nihče od nas,

ki tega ni doživel oz. bolje rečeno preživel, ne more niti s kančkom

razuma dojeti bolečine, zaradi katere pride do take odločitve.

... pod tole se podpišem ... :cry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijanje v tri malore :rolleyes:

ne pa ni.

to je visoko strokovno razglabljanje o tematiki s katero večina(da ne bo kdo skakal v luft in si pridelal herc-napada) ms (ab)userjev nima nikakršnega zavestnega stika drugje kot na forumu. :fredy:

tako kot velika večina zadevščin na forumu, tudi ta nima absoluno nebene veze z motocikli. kaj jo (temo namreč) naredi izredno zanimivo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

tako kot velika večina zadevščin na forumu, tudi ta nima absoluno nebene veze z motocikli. kaj jo (temo namreč) naredi izredno zanimivo :rolleyes:

Jep. In tako kot pri večini ostalih zadevščin gre v bistvu za vaje v slogu na temo: "Kako v čimlepšem loku poscati virtualnega in imaginarnega nasprotnika ter obenem ustvariti fatamorgano mavrice"

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem pokojnim v spomin, vam pa v opomin ena prešernova:

MEMENTO MORI

Dolgost življenja našega je kratka.

Kaj znancov je zasula že lopata!

Odprte noč in dan so groba vrata;

al dneva ne pove nobena pratka.

Pred smrtjo ne obvarje koža gladka,

od nje nas ne odkupjo kupi zláta,

ne odpodí od nas življenja tata

veselja hrup, ne pevcov pesem sladka.

Naj zmisli, kdor slepoto ljubi svéta,

in od veselja do veselja leta,

de smrtna žetev vsak dan bolj dozóri.

Znabiti, de kdor zdéj vesel prepeva,

v mrtvaškem prti nam pred koncam dneva

molčé trobental bo: "Memento móri!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa razmišljam o naslovu teme:

SAMOMOR ŠE ENKRAT!

Kaj ga je kdo že dvakrat naredil??!! :?

Prvič mu je spodletel....bang.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep. In tako kot pri večini ostalih zadevščin gre v bistvu za vaje v slogu na temo: "Kako v čimlepšem loku poscati virtualnega in imaginarnega nasprotnika ter obenem ustvariti fatamorgano mavrice"

B)

darn right B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dolini šentflorjanski je edini pravi opinion maker etilni alkohol ali etanol (CH3CH2OH) ... :whistle:

Jaz imam raje C2H5OH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tako kot velika večina zadevščin na forumu, tudi ta nima absoluno nebene veze z motocikli. kaj jo (temo namreč) naredi izredno zanimivo :rolleyes:

In .. a si hotela kaj novega rečt ... al' pogrevaš stare info ..

Forum pač ljudje uporabljajo vsak po svoje in temu je namenjen ..

tudi tebi in meni - važno, da se dobro počutimo, ko

prodamo svoj koščelk pameti vesoljni motomarosfki publiki ..

tkotojepress

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In .. a si hotela kaj novega rečt ... al' pogrevaš stare info ..

Forum pač ljudje uporabljajo vsak po svoje in temu je namenjen ..

tudi tebi in meni - važno, da se dobro počutimo, ko

prodamo svoj koščelk pameti vesoljni motomarosfki publiki ..

tkotojepress

:naughty:

:naughty: ene tolko kot ti se držim starih tirnic

rabim vaje v slogu.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, samo nič bolj kreativni ne bomo.

Kar se mene tiče moram biti bolj kreativen,

ker me telebajsek Po sili v kreativnost

:naughty:

Le kaj pomeni "Po" v D jeziku .. kaj misliš?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri verjetno niti ne vedo, kaj se bo pravzaprav zgodilo ob njihovem dejanju.

Recimo pitje koncentrirane kisline in nekajurno hudo mučenje predno človek umre.

Lobo, ne jim vsega izdat.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, ne jim vsega izdat.... :evilgrin:

Je itak brezveze. Lahko bi pa napisala knjigo Samomor na 1000 in en način. Pomisli, da odpreva za vsakega našega novo temo. Zabaševa MS v enem letu.

Se spomniš Roja, ki si je navezal dinamit okoli pasu in se začel dreti Mama beži, poknilo bo. Vsaj hitro je bil hin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še ys pristavim piskerček?

Da ne bo samo Lobo napotkov dajow.

:rolleyes:

PVC

vrečka malo večja od glave; slovojemalec dobro vdihne,

z lepilnim trakom zalepi vrečko okoli vratu in

izdihne ter normalno diha dokler ne zaspi.

Ta

metoda je humana zato, ker ponuja enostavno rešitev

do trenutka nezavesti za slučaj, da se človek premisli.

S prstom narediti luknjo v PVC na ustih in globoooooko

vdihniti.

Menda

se je večina uporabnikov te metode rešila

za izkušnjo bogatejša in z drobec več ljubezni

do življenja v svojem obupanem srčeku.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!