Skoči na vsebino

samomor še enkrat


Tanjuška

Priporočene objave

jz pa predlagam, da je tanajbol če se kr obesiš, al pa vržeš pod vlak, pa tud iz kakega mosta se fuknt ni neumno, še najlepša smrt pa je če se nažreš tabletk in tapru zaspiš in se nikol več ne zbudiš, pa tud kak over dose če nardiš je prou fletno baje.

no pa djte še mau naštevat kako čimlepš nardit samomor, da je čimlepša, neboleča in čimhitrejša smrt, djmo samomorilcem pomagat, da se bojo čimhitrejš ubil, dejmo jim ulivat voljo do samomora, djmo jim pomagat

fak an, vi se kr norca delejte, sam res pazte, da naute kdaj vi na tem mestu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka......vsako jutro......ko zagledam svoj ksiht v špeglu.......bi se najraje usamomoril.

Pa žal nimam zadost velikih jajc........

... in si kot izgovor za nestorjen samomor rečem, da tudi takšni moramo živeti in bo jutri itaq boljše......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

fak an, vi se kr norca delejte, sam res pazte, da naute kdaj vi na tem mestu :angry:

Če misliš s tem mene, ti povem, da se ne delam niti malo norca iz koga. Še najmanj pa iz mrtvih. Rad bi ti le povedal, da živim v kraju kjer je to nekaj čisto običajnega. Sedaj se je malo umirilo. Lani sta bila le dva samomora. Včasih je bilo tega precej več. Večino teh ljudi sem poznal, z nekaterimi smo bili tudi prijatelji. In se počasi tega navadiš. Pa, nekateri so res imeli dober razlog za samomor. Na njihovem mestu bi ga naredil tudi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak an, vi se kr norca delejte, sam res pazte, da naute kdaj vi na tem mestu :angry:

Tanjuška - z vsem spoštovanjem do tvoje bolečine:

nehi no!

Sy

ns poznaš .. najprej resno obdelamo zadevo,

ko pa napetosti

popuste, se pa začnemo zajebavat.

To

je tko na tem planetu:

vsi bomo prej ali slej

stegnili papke

še nihče ni temu ušel.

Vsak na svojem mestu

in nihče - verjemi mi - na tvojem.

In

prisluhni misli stare modre sove iz hoste:

še nihče se ni sekiral zato, ker je umrl

in

zakaj bi se potem mi živi

sekirali v zvezi z lastno smrtjo ?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Vsi, kao spodleteli samomori, so iskanje pozornosti. Večina.

Kdor ga ima namen narediti, ga bo naredil, brez odvečne reklame.

Zakaj ga dela, je pa že druga tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ga bo naredil, brez odvečne reklame ...

... taki največkrat izberejo avto - kar seveda zavarovalnica ne more dokazati, sumi pa lahko povsod tam kjer popolnoma zdrav človek "..iz neznanega razloga zapelje na nasprotni pas" točno pred kamion ... slišal sem za nekaj primerov, ko se je potem družina rešila finančne stiske.

Haloooo, haaaaloooo - JJ .. ali me sliiišiiiiš ??

:unsure:

Ništa ... kot vedno ...

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se najraje usamomoril.

Klimbra, čista desetka za ta izum. :worship: Spravil me je v smeh, kar je za pet do osmih zjutraj dobra prognoza za ves dan. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Vsi, kao spodleteli samomori, so iskanje pozornosti. Večina.

Kdor ga ima namen narediti, ga bo naredil, brez odvečne reklame.

Zakaj ga dela, je pa že druga tema.

mislim da ga je lahko sramota zarad tega, ker se se ubit ne zna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... taki največkrat izberejo avto - kar seveda zavarovalnica ne more dokazati, sumi pa lahko povsod tam kjer popolnoma zdrav človek "..iz neznanega razloga zapelje na nasprotni pas" točno pred kamion ... slišal sem za nekaj primerov, ko se je potem družina rešila finančne stiske.

Haloooo, haaaaloooo - JJ .. ali me sliiišiiiiš ??

:unsure:

Ništa ... kot vedno ...

:huh:

ne boš verjeu letos poleti je nekdo, en mlad fant iz neznanega razloga zavil iz kolone na drug pas in se čelno zaletel v kamion in to pred mojimi očmi, sama sm prehitevala kolono vozil z motorjem, vidla kamion se zdrenala nazaj v gužvo nakar je poba na polno štartal iz kolone in se zletel v kamion z polnim gasom, tud mal ni zapremzal. obe vozili sta zagoreli in ta poba je v avtu zgorel in mislm, da je šlo za samomor, ker res ne vem zaka bi to drgač naredu, sj kolona je bla res počasna, pa z avtom it prehtevat 5km kolone ne vem no, pa da še vidš kamion pred sabo in nč ne premzaš mi je tud mau čudno. tko da baje da predusem mladi izbirajo tovrstno sceno za samomor - žalostno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je itak brezveze. Lahko bi pa napisala knjigo Samomor na 1000 in en način. Pomisli, da odpreva za vsakega našega novo temo. Zabaševa MS v enem letu.

Se spomniš Roja, ki si je navezal dinamit okoli pasu in se začel dreti Mama beži, poknilo bo. Vsaj hitro je bil hin.

Je v naših krajih materiala za eno doktorsko disertacijo na temo suicidnosti.......Jep, tudi bolj sofisticiranih oblik.....(štrik, pa svinjska pištola nista več in).....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pred leti en moj kolega htel samomor nardit in to tak, da je spil liter cvetala. Komaj so ga rešli, ampak kaka pizdarija je šele bla, ko je domov prišu in ga je tam čakala mati.........s prazno flašo cvetala! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa predlagam, da ...

Dober recept zmeraj prav pride.

...vi se kr norca delejte, sam res pazte, da naute kdaj vi na tem mestu :angry:

Takrat mi sam ne prid bliz. Ker pol se bom res. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat mi sam ne prid bliz. Ker pol se bom res. :kva1:

nč bat, sm se odločla da se samomorilcem izogibam kokr se le da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi moja sošolka je v sedmem razredu spila cvetal,

pa so ji joški zrasli :whistle:

Kaj čemo TDR Ruše rules :worship: (vse za vlke joške) dobite v Agroruše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Malce zamujam z odgovorom na dano temo. Morda pa nasvet vsem bodočim samomorilcem (in njihovim prijateljem). Na Hrvaškem in v Bosni, pa tudi na Kosovu je še precej neočiščenih minskih polj. Zatorej, sprehodite se tam čez in... v kolikor oni tam gor odloči tako, potem je čas za novi začetek. Postopek ponavljate toliko časa, da ste v postavljeno (hipo)tezo popolnoma prepričani. V nasprotnem primeru pa človek umre zadovoljen, da je storil nekaj dobrega za soljudi.

P.S.:Tako plitvega odnosaa do teme pa že dolgo ne.... :headbang:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!