Skoči na vsebino

TEPENE ŽENSKE


Broj Jedan

Priporočene objave

Če se bodo trudile kot ona se jim ni treba bat da bi bile pretepene. Ampak jim je veliko lažje opletat z jezikom kot pa storiti nekaj za skupno dobro.

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bodo trudile kot ona se jim ni treba bat da bi bile pretepene. Ampak jim je veliko lažje opletat z jezikom kot pa storiti nekaj za skupno dobro.

Eeeh,

no to je sicer res, vendar ne velja za vse.

Nekatere pač veliko store za skupno dobro. Samo poglej

Hitlerjevo mamo - recimo - koliko dobrega je storila

za Žide, ker je povrgla Adolfa:

miljonom in miljonom je prihranila pogrebne stroške.

Če bi ta denar Židje znali spraviti na kup ...

:lol:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip dobro ve,da je težko prodat babo z razbito fasado!!! hec!

Zdej pa resno: za moje pojme je vsak ded slabič,ki se spravi na sebi slabšega,v tem primeru na svojo partnerko!!!

Ti še nisi prave babe srečal.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bomo ženske po svojih najboljših močeh skrbele za naše najdražje, kako potem pričakujemo obratno, da bodo oni skrbeli za nas po najboljših močeh?

Ve kar pričakujte in pričakujte in pričakujte..... Mater ej, odlična ideja za Duracell reklamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, ti si bumbar.

Če jaz lepo skrbim zanj, potem tudi on zame.

Drugače je še vedno na zalogi čudežna palčka. :evilgrin: :rolleyes:

nisn vedo, da se z vibratorjem tudi da tepst :evilgrin:

svašta :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisn vedo, da se z vibratorjem tudi da tepst :evilgrin:

svašta :headbang:

haha... :lol1: s kakšnim črnim od 50cm...pa z njim po glavi!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... :lol1: s kakšnim črnim od 50cm...pa z njim po glavi!!! :kva2:

Hmmm, čaki, kdo je koga zadnjič tepel? Pred Črno n. K. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že bil kdaj kateri od vas, šauflarjev, tepen od babnce?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz, ko sem bil še mali :naughty:

Oh, Doggie, takrat si si ziher zaslužil.

Namesto tepeža ti priheftam enega :004 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si zluftala temo :whistle:

Nisem. Saj sem rekla, da te ne bom tepla.

Brez heca ... ne vem, kaj to pomeni, ker česa takega še nisem doživela. Upam, da ne bom nikoli v takšni situaciji.

Sem pa imela priložnost nekomu s takšno izkušnjo pomagati. Povem vam ... vsi mi, ki tukaj umotvorimo, nimamo pojma, kaj to v resnici pomeni. Si pa drznem malce pohecat se, ker je tista (moja zlata, draga, prijateljska dušica) kalvarijo pretepene (enkrat celo polomljene) ženske premagala predvsem zaradi sposobnosti ohraniti zdrav razum, okrepljen s humorjem posebne vrste.

Spoštujem jo do neba!

:worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti pa si? :whistle: Pa te je naklestla z....?

Vsaki dan... :evilgrin: če ne po glavi :evilgrin: pa v mozak.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, nadaljevanje je čista resnica.

Poznal sem par, kjer je ženska svojega dragega tak v mozek je-ala, da je popi-dil in jo spekel za uho. Večkrat! Nakar ona v jok, njemu okol vratu, opravičevanje,... pol pa ono med 5 in 7. Groba predigra, dokler dečko ni popizdil, rekel da ima vsega dost in hotel prekinit. Ženska je pogruntala, da to ni ok, da ta vzorec, ki ga je imela od prejšnjega fanta ne tima in začela po pameti. Poročena sta že blizu 30 let!!! Srečna družina, dva otroka odlično vzgojena in ena najbolj pridnih družin, ki jih poznam. Srčki.

V mariborskem parku sem bil na sprehodu z dvema nenapadalnima lovskima terierjema, ki sta se prosto socializirano družila z drugimi cucki. Blizu mene prepir, drenje in vidim, ko je ded tak nemilo prišvasal svojo žensko, da je naredila dvojni aksl z ritnbergerjem. V trenutku sem bil pri njemu in ga s puno bulo nabil na gobec. Ko sem čakal, da se pobere, da še dobi po tintari, sem dobil na hrbet babo!!!! No, pa sem mel pred sabo njega, na sebi njo. Situacijo sta rešila pesa, ki sta po luftu pripičila in bi oba požrla, če ju nebi prijel. Sranje na kvadrat. Pred mano krvava baba, krvav ded in jaz, ki držim renčeče pese. Nebeška slika v parku polnem ljudi. Od takrat dalje nimam kristalnega mnenja o 100 % krivdi deda ali ženske. Enim to paše???? ....groba igra, bič, usnje,...hlapec, sužnja,....

...je rekel mazohist sadistu:"Teeeepi me!" Mu odgovori sadist:"Ha,ha..neeeebom!" Pa maš :devil: .

Zato pa je najlepše :friend1: , :friend2: in ne :fight2: , ker pride :fight1: . LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nora? Saj ni podgana!

Moj si zasluži samo najboljše!

Če ne bomo ženske po svojih najboljših močeh skrbele za naše najdražje, kako potem pričakujemo obratno, da bodo oni skrbeli za nas po najboljših močeh?

Jejej....zadeve so pač obojestranske.

A to pomeni, da se tudi on meče sam po štengah, da se tebi nebi bilo treba mantrat? :eek: :whistle: Če pa je tako, potem pa si resnično zasluži samo najboljše ... :grim :yea1: Ja, ljubezen pa res prebudi najboljše v nas ... :blink:

Hec :winkiss: (upam, da pri tebi tudi :mellow: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti partner povzroča bolečino, psihično ali fizično, je čas za slovo. :worship:

ni opravičila za udarce nad šibkejšimi, telesne rane se zacelijo, duševne nikoli. Vsak odrasel ima možnost izbire kako bo živel, kot človek ali suženj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zato pa je najlepše :friend1: , :friend2: in ne :fight2: , ker pride :fight1: . LP

Temu ys rečem napačen pristop

in pravi pristop sem poznal že pri 11ih letih.

Tole je tudi čista resnica.

Pouk

smo imeli popoldan in jo okoli enih počasi mahali po takratni Titovi

proti bežigrajskemu stadionu za katerim je stala naša učilna zidana.

Dan je bil vroč in približno na vsakih deset minut,

ker je bila takrat "prometna špica",

je mimo nas pripeljal celo kak avto.

Izpod

naših nog se je z

neasfaltiranega pločnika dvigal prah,

ko smo brcali neko kepo papirja,

saj ni že nekaj tednov deževalo.

Šele,

ko smo z druge strani ceste zaslišili vreščanje, smo

se "zbudili" in pogledali okoli sebe. Videli smo par, oba mlada in fant je

ženski nalagal grozne batine. Mislim res je bilo hudo - dekle je

bilo že krvavo po obrazu. Začeli smo se dreti in ga zmerjati - tip pa nič, mirno

je punco s pestmi ladal dalje.

Potem

sem se pa zadrl: "Fantje, kamne!" V metanju kamnov smo bili

res pravi mojstri - nekateri od nas so zadeli tiča v letu

in takrat je bilo kamnov ob cesti na pretek.

Metali nismo

komaj vidnih kamenčkov, kot to delajo otroci,

ampak je bilo to kamenje

veliko za pol pesti, in če si to dobil v glavo,

si v najboljšem primeru sedel na tla, če ne obležal.

Hja, takrat ni bilo računalnikov, igric, mobitelov

in imeli smo več kot dovolj časa za učenje tovrstnih spretnosti.

Malo sem zašel - sorry.

In ..

po tipu je začelo nenadoma deževati konkretno kamenje.

Ko je prvega fasal v hrbet, se je presenečeno ozrl,

zakričal je še "Prekleti mulci!" in hotel proti nam,

ko sta ga 2 kamna zadela v glavo. Za trenutek je sedel na tla,

potem se pa pobral in tekel ... dokler ni izginil na obzorju

tam nekje okoli Ruskega Carja.

Ženska,

si je obrisala krvav nos in se odpravila v nasprotno smer,

mi smo pa odbrcali kepo papirja proti šoli.

Tistega

dne sem dobil v šoli svoj prvi cvek

potem sem se pa na cveke navadil.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo časa nazaj, sem kupil nov televizor. Tistega časa je bil pravi lepotec in res vreden svojega denarja.

Kar nekaj let je delal brezhibno, čez čas pa so se začele občasno pojavljati težave. Tu in tam je preskakovala slika, slika je bila včasih motna,

včasih se je glasnost povečala kar sama od sebe. V začetku nisem vedel kako naj odpravim težave. Sem pa bil nekega dne na obisku pri starejšem sosedu,

pijeva pivo gledava njegov stari televizor in le ta začne naenkrat nekaj trokirati. Sosed vstane in ga melo butne po desni strani. In glej slika se takoj popravi.

Pove mi še da se mu to dogaja redko, ampak se hitro popravi če butneš na pravo mesto z pravim občutkom.

Ko mi naslednjič doma začne TV trokirati, probam še sam po receptu starejšega soseda in glej slika je takoj vredu.

Vendar je za to potrebna velika mera občutka in ljubezni do televizorja. Kolega ga je svojega ruknil premočno in je zjebal celo situacijo do amena, drugi

je prišel domov nažgan, slika motna, vrže flašo v ekran in TV mu je crknil.

Ko hodm po trgovinah gledam nove modele TVjev in me ima da bi kakšnega kupil, pa si mislim kaj si bom delal stroške , kaj bom z dvema, saj moj doma še zmeraj dela, včasih kaj trokira, ampak se da slika popraviti in z leti mu vrednost tudi raste.

Vem pa da mu bo čez čas potrebno menjati elektronke, samo nevem, če bo jih za svoj model našel.

P.S.

Nekateri mi bodo napisali, da sem zgrešil temo, vendar se mi ni zdelo smiselno

odpirati nove teme o popravljanju televizorjev, pa sem napisal tu.

Pa še za vse motosvetovke en velik :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo časa nazaj, sem kupil nov televizor. Tistega časa je bil pravi lepotec in res vreden svojega denarja.

Kar nekaj let je delal brezhibno, čez čas pa so se začele občasno pojavljati težave. Tu in tam je preskakovala slika, slika je bila včasih motna,

včasih se je glasnost povečala kar sama od sebe. V začetku nisem vedel kako naj odpravim težave. Sem pa bil nekega dne na obisku pri starejšem sosedu,

pijeva pivo gledava njegov stari televizor in le ta začne naenkrat nekaj trokirati. Sosed vstane in ga melo butne po desni strani. In glej slika se takoj popravi.

Pove mi še da se mu to dogaja redko, ampak se hitro popravi če butneš na pravo mesto z pravim občutkom.

Ko mi naslednjič doma začne TV trokirati, probam še sam po receptu starejšega soseda in glej slika je takoj vredu.

Vendar je za to potrebna velika mera občutka in ljubezni do televizorja. Kolega ga je svojega ruknil premočno in je zjebal celo situacijo do amena, drugi

je prišel domov nažgan, slika motna, vrže flašo v ekran in TV mu je crknil.

Ko hodm po trgovinah gledam nove modele TVjev in me ima da bi kakšnega kupil, pa si mislim kaj si bom delal stroške , kaj bom z dvema, saj moj doma še zmeraj dela, včasih kaj trokira, ampak se da slika popraviti in z leti mu vrednost tudi raste.

Vem pa da mu bo čez čas potrebno menjati elektronke, samo nevem, če bo jih za svoj model našel.

P.S.

Nekateri mi bodo napisali, da sem zgrešil temo, vendar se mi ni zdelo smiselno

odpirati nove teme o popravljanju televizorjev, pa sem napisal tu.

Pa še za vse motosvetovke en velik :winkiss:

vedno mi je bila všeč primerjava delovanja strojev in ljudi. :worship: sam razlika je v tem, da ljudje imamo čustva. :headbang:

je pa res, da te stroj ljubi dokler ne crkne, pri ljudeh se je pa treba za ljubezen potruditi. :whistle: Mogoče je zato toliko čustvene navezanosti na materialne dobrine? :hmm: mal truda za užitke? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu ys rečem napačen pristop

in pravi pristop sem poznal že pri 11ih letih.

Potem

sem se pa zadrl: "Fantje, kamne!"

Viš, to pa ja boljša varianta. Jaz takrat take izbire nisem imel, ker:

- v mariborskem parku ni kamnov

- bil prestar za kamenjanje, če bi že bilo

- bil sem sam

- pri kamnu bi izostal nebeški občutek, ko takega naladaš na gobec, neoziraje se na to, kam bi ga trofil!!

Čuj, pa punca se ni nič zahvalila? Si cvek dobo zaradi dekoncentracije? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!