Skoči na vsebino

TEPENE ŽENSKE


Broj Jedan

Priporočene objave

@ Doggie .. tak TV sem imel nekoč, potem sem pa pred 28 leti zamenjal in ga imam še zdaj ... gre za slabe razmajane kontakte, katere na servisu zlahka najdejo in spet zacinijo. Zaradi el. naboja in gretja žička malce odstopi od plate, in ko ga rukneš se postavi nazaj ... igre brez meja, dokler ne greš na servis.

:rolleyes:

@ ata

Ja scena je druga, užitek ob zadetku pa verjetno isti .. veš mi smo bili tudi ponosni na to, da je velik kamen priletel na pravo mesto. Ne, punca je bila verjetno v šoku in takrat se ljudje redko zahvaljujejo - takrat tega nisem vedel, bilo nam je pa več ali manj vseeno, saj smo takoj spet 'prešaltalali' na nogomet in skoraj pozabili dogodek. Pač: en tm je dobu 2 kamna u glavo, pa qwa ..

Eh ... cvek ... ne - verjetno sem ga dobil zaradi tega, ker sem po karakterju luftar: to so tisti tipi, ki plonkajo, se uče zadnjo sekundo in če rata rata .. na mojo veliiiko srečo sem uspel na Bežigrajski narediti maturo celo tako, da sem se učil le zadnje 3 dni in 2 noči .. po maturi pa spaw.

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ježešnamarija, zdaj sem vido, da je tema namenjena mnenju motomarsovk :headbang: . Jaz to nisem, častna :whistle: . Pa se spet dedi vun mečemo :o :cry: :lol1: :P .LP & pardonček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Doggie .. tak TV sem imel nekoč, potem sem pa pred 28 leti zamenjal in ga imam še zdaj ... gre za slabe razmajane kontakte, katere na servisu zlahka najdejo in spet zacinijo. Zaradi el. naboja in gretja žička malce odstopi od plate, in ko ga rukneš se postavi nazaj ... igre brez meja, dokler ne greš na servis.

:rolleyes:

Moram, moram, moram,.... temu se reče hladni lot. In da se vrnem na temo (nisem mamaIBA!), toti hladni lot majo tudi ženske. Do kontakta pride če jo nežno rukneš, nea je pošiljaj na servis, če nea takoj vžge ali če ji leti slika. Dokler ne letijo krožniki, jo lahko sam servisiraš. Doggi je postavil odlično vzporednico..... :whistle: . Nagajivček nagajivi :naughty: . LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kot pogosto opažam, ene kr uživajo če so tepene in zapostavljene ... kr rinejo nazaj, namesto da bi tazga deca zapustile, ga celo zagovarjajo in vzroke da so tepene iščejo pri sebi :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pogosto opažam, ene kr uživajo če so tepene in zapostavljene ... kr rinejo nazaj, namesto da bi tazga deca zapustile, ga celo zagovarjajo in vzroke da so tepene iščejo pri sebi :headbang: :headbang: :headbang:

se podpišem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misel:

......ko baba zašaraufa tipa, ga vrže na ulico, on izpade reva a.k.a. pussy.....

.....če tip zasoli babo nekam, jo vrže vn ali zmerja, prec postane/je (v bistvu) ŠOVINISTIČNA SVINJA......

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr babah je tko,da k konc uzame morjo gobc posebej ubit.Ja tko je babnce,pa cvilte kukr hocte. :evilgrin:

Pri civiliziranih ljudeh je govor, pogovor oblika komunikacije, pri primitivnih pa pač udarci. Kakšen način sporazumevanja pa kdo izbere, je pa stvar posameznika.

In tista ženska ki se ceni, ne čaka drugega udarca. :wacko: So prijetnejše oblike ljubezni kot so klofute. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep star kitajski pregovor pravi: Ko pride človek domov, mora najprej pretepsti ženo, zato ker si je zaslužila, čeprav on ne ve zakaj :whistle:

:naughty: Zdaj pa, prosim, komentarji na to :rolleyes:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep star kitajski pregovor pravi: Ko pride človek domov, mora najprej pretepsti ženo, zato ker si je zaslužila, čeprav on ne ve zakaj :whistle:

:naughty: Zdaj pa, prosim, komentarji na to :rolleyes:

Enkrat smo se pogovarjali v oštariji, da babe rade skačejo čež plot in podobne tematike.

Eden izmed kolegov se je odločil ukrepati takoj in ko je prišel domov je babo dvakrat užgal, ko ga je vprašala zakaj, se je odgovor glasil:

"da ti nau na misu padl, da bi se začela gont".

Previdnost je mati modrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep star kitajski pregovor ..

Kakor kdo ... moja si veliiko bolj zasluži

:wub:

in jo zato vedno, samo in izključno

:love1:

ti pa svojo kr bunkej če čš - pa

kola ne pozabi, boš bolj uživow

kbo kri špricawa.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep star kitajski pregovor pravi: Ko pride človek domov, mora najprej pretepsti ženo, zato ker si je zaslužila, čeprav on ne ve zakaj :whistle:

:naughty: Zdaj pa, prosim, komentarji na to :rolleyes:

enostavno, neb več prišel domov, ker ga ne bi imel. :lol: mogoče bi mu blo pol jasno zakaj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kdo ... moja si veliiko bolj zasluži

:wub:

in jo zato vedno, samo in izključno

:love1:

ti pa svojo kr bunkej če čš - pa

kola ne pozabi, boš bolj uživow

kbo kri špricawa.

:evilgrin:

Ej BrEnko, verjeu al pa ne, mi tut na misu ne pade d b roko na žensko puložu. Kar se mene tiče delajo to sam primitiuci z mnvednostnim kumpleksom!!!!

Pregovor je resničen, zanimajo me sam reakcije na tak način razmišlajna! O.K.??

Pa brez zamere! Pa nubenga smajlija nism uporabu, k je zadeva preveč resna!

LP Borut

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!