Skoči na vsebino

Tuje (angleške) motoristične revije


Rugi

Priporočene objave

Rabim mal pomoči. Sestra, ki v Angliji študira ekonomijo dela neko nalogo o izpušnih sistemih za motorje pa rabi nekaj čimboljših angleških motorističnih revij, da bo še tam notri kaj našla. No na žalost jaz ne poznam nobenih tujih revij tako da prosim vas.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj malo, kje je problem stopiti v najbližjo trafiko in kupiti revijo? In glede na to, da študira v Angliji, zna angleško, pa naj malo povpraša prvega bajkerja...

Ne vem, če bo v revijah našla kaj ravno o izpušnih sistemih na motorjih, naj gre raje v knjižnico. Ko sem jaz delal diplomsko nalogo na podobno tematiko, sem šel v strokovno knjižnico. Dokler ne greš tja, se ti še sanja ne, kakšne vse knjige obstajajo na to tematiko. Aja, delal sem nekaj v zvezi s tovornimi vozili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst ne razumem čist dobr kaj hoče. Ne vem kaj ji bodo te revije pomagale, niti ne vem kaj bo z njimi počela.

Ni pa nič narobe če se prej lahko mal pozanima, ker itak s tem ni kej za zgubit. Jst pa tut nimam blage veze o tujih revijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega google dela čudeže

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!