Skoči na vsebino

Ne zvrti se


Runner_Tuner

Priporočene objave

Kot sem že omenil v naslovu se šterka ne zvrti tko kot bi se mogla. približno dve leti nazaj je motor delal tko kot je treba, potem je pa stal na dežju pa na snegu, zdaj sem zamenjal cilinder pa vse ležaje, ker je vse zarjevelo. Vse lepo in prav, vžge iz prve, prestavlja se ok, ampak moped se ne zvrti do konca, recimo pri ene 6 kRPM je kot da bi bla blokada, nekej let je že minil odkar sem se s tomosi ukvarjal pa me zanima če kdo ve kaj bi blo, pomoje ga elektrika neki serje, ampak nism 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavi predvžig. Običajno se zavrti na višje obrate, če ga zmanjšaš (namesto tovarniških 1,5mm GMT na 1,2mm ali še nekaj manj).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa naštela ta predvžig, a to sam zavrtiš mal v levo oz. v desno, elektrika je 12v, brez platin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz znam nastaviti edino vžig na platine, za novejše pogruntavščine, kjer se nič ne vidi kaj se dogaja, pa ti bo moral pomagati kdo drug. Naj pa bi bilo podobno, s premikanjem statorske plošče povečuješ-zmanjšuješ predvžig (kako veš kdaj da iskro pa ne vem).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi moral malo ploščo losat, pa merilno urico (loh tut šubler) pa se lepo nastav

sam odkar to ni tolk pomembn da je v nulo poštelan loh kr mal vrtiš levo desno. v desno ga zvečaš (na nizkih ma več moči sam začne hmal delat trtrtrtrtrtrtrt, če kontra pa pač zmore it na večje obrate

to se dela če se da gor kaki cyl ki se bolj vrti (npr BT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!