Skoči na vsebino

Značaj v barvah


Priporočene objave

Babi veš, da z RAID-om jaz tebe ne bi, sem se samo hecal. Ampak, če se ne motim je na Motosvetu že ena šlogarca, vsaj rada se s tem pohvali, tista, ki se podpiše: »Važno, da se imamo radi in da nas v noge ne zebe.«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V življenskem horoskopu piše, da je moja barva vijoličasta. Ve se potem kakšne barve je štirikolesnik. Vijoličasta barva je resnično del mojega življenja. Nekateri vedo o čem pišem. Je pač severozahodni košček Maribora močno povezan z vijoličasto barvo.

Motorin pa je črn. Barva, ki mi je tudi všeč. Ne maram pa zelene.

Lep pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno ktera barva, glavno da je rdeča :D :D :P :twisted: :twisted:

Hm, avto mi je ratalo dobit v moji najljubši barvi, Transalpe so pa samo letnik 2000 delali rdeče. Pa še to očitno niso nobene v Sloveniji prodali. Glede na to, da nisem nobene videla.

No Mačica, kr nč se ne zgovarji zakaj maš srebrn motor, si pač vzvišena in da si loh se bol vzvišena si si kupila še enduro, da loh vse gledaš z viška. :lol: :lol: :lol: :lol: (ma se sam mal hecam)

Zgleda, da sem glede na barvo motorja, tudi sam vzvišen.

Jz sm vzvišen,

na svoj dober način,

sm vzvišen...............

(al kako gre že ta pesmca) :lol: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa črno/rdečo enduro (rdeče bol mal) in konbinezon ,ki je rdeč in črn (črne bol mal). RDEČA IN ČRNA !!Izjemno lepi barvi.

Kakšen sem in kolk je res kar piše za te barve ne bom govoru :twisted: :twisted:

enduro je zakon ...sploh za nas velikane (188) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno ktera barva, glavno da je rdeča  :D  :D  :P  :twisted:  :twisted:  

Hm, avto mi je ratalo dobit v moji najljubši barvi, Transalpe so pa samo letnik 2000 delali rdeče. Pa še to očitno niso nobene v Sloveniji prodali. Glede na to, da nisem nobene videla.

No Mačica, kr nč se ne zgovarji zakaj maš srebrn motor, si pač vzvišena in da si loh se bol vzvišena si si kupila še enduro, da loh vse gledaš z viška. :lol: :lol: :lol: :lol: (ma se sam mal hecam)

Hm, strastna vzvišenost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tako barvita osebnost ,da moje slike ne prikaže niti najnovejši LCD monitor z ločljivostjo 1280x1024 v resničnih 32Bitnih barvah!!!

:Fade-color :D :D

Come on!Make my day!!Kill yourself with watergun! I don't care!Stupid women!!! Can't see that i'm reading my book?!?

Zograj napisano sem si sam izmislil! A sem talent al ne! :D 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa maš prov...šele zdele sem vidu :oops: :oops:

Come on!Make my day!!Kill yourself with that watergun! I don't care!Stupid woman!!! Can't she see that i'm reading my book?!?

mislm da je bolje...nisem pa zihr da je v redu :D :lol:

pa tko ne....na srednji mam anglo 5!!! 8) :D 8) Ne vem zakaj ,ampak jo mam :D . Mislm da sem prfoksi všeč :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje je rumene barve,torej me bo razneslo od notranje napetosti!? :twisted:

Pa še smeškoti so rumeni :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

What do you mean ...out of practice? :twisted:

Ej kocka...tiste številke so pa že mal prehuda zame :D :lol:

če zate niso ...na strojni jo maš 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ceni modro barvo, je dobrodušen in miroljuben. Zvest je, zaupanja vreden, daje nam občutek varnosti.

Babi!

Če si res pravilno prepisala, potem sem idealen primerek družinskega človeka. Upam, da me moji doma vidijo modro, čeprav imajo drugačne oči. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej damjana... vidm da si nova... pa te ne poznamo ...lohk poveš kolk si mlada in če si s kom zaposlena :D :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej poglej pod 'kdaj mate RD' pa ti bo vse jasn :D

Sicer pa, maš mogoče tel. od tele tvoje tršice :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej damjana... vidm da si nova... pa te ne poznamo ...lohk poveš kolk si mlada in če si s kom zaposlena :D  :twisted:  :twisted:  :wink:

38 let in 4 dni, zaposlena pa sem z enim možem, dvema gimnazijcema, eno psičko... (pa še bi se kaj našlo) - ali je dovolj izčrpen odgovor?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš, spet nč zate.... :(  :wink:  :D  :D  :twisted:  

Alla

....Prfoksa mu še vedno ostane... :twisted:

Sicer pa, a niso to mokre sanje mladoletnikov??? Vsaj moje so bile.... :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!