Skoči na vsebino

Značaj v barvah


Priporočene objave

za kaj drugega lohk počaka???? DEJ DEJ ko bo šansa jo bom pograbu :twisted:  :twisted:  :wink:

Matr, če boš tolk klofal te poste kot si jih od včeraj (130) do danes (180) boš kmal Ice-a dohitu :P :P :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, če boš tolk klofal te poste kot si jih od včeraj (130) do danes (180) boš kmal Ice-a dohitu  :P  :P  :twisted:  :twisted:  :wink:

Mačica brez skrbi Ice je samo eden ... še vsak navdušenec je po par dneh tednih upešal :twisted: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We'll see about that! :D :D

Endurance is my middle name! And enduro is my bike! And enduro i love!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto je rdeče barve, motorček je črne barve meni pa so všeč vsi odtenki modre barve. :wink: to se pravi da imam toliko življenske moči da lahko zivim lahkotno izpolnjeno življenje z dobro mero spoštovanja. hi hi hi.... :D :P 8)

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...
Ja bolniška, kaj vse počnemo, da nam čas hiteje mine. Med prebiranjem takih in drugačnih knjig mi je prišel v roke tudi leksikon o človeških značajih. Zanimiva mi je bila analiza psihologa za barve, ki pripisuje posameznim barvam avtomobila naslednji pomen:

Bela. Avtomobil v barvi "čistosti in nedolžnosti" si izberejo esteti, ki v življenju sledijo jasno začrtani poti in živijo urejeno, ali pa se vsaj trudijo, da bi bilo videti tako.

Rumena. V njej se odraža želja, da bi za vsako ceno zbujali pozornost. Hkrati pa rumena barva avtomobila izdaja, da njegov lastnik le s težavo obvladuje napetosti v svojem življenju, da bi se rad osvobodil pritiska in da pričakuje novo življensko srečo. Barva kaže na zazrtost v prihodnost, na željo po novem in sodobnem.

Umazano bela. Ta nežna svetla barva ugaja sanjačem. Ker pa je hkrati neizrazita, na njej ni videti prahu-kar pripomore, da se marsikdo odloči za avto take barve.

Oranžna. Kdor izbere avto oranžne barve, je poln sile in želje po najrazličnejših spremembah, nagnjen je tudi k vročičnim razburjanjem.

Rjava. Rjava barva ustreza preprosti, umirjeni domačnosti in izdaja potrebo po okrevanju v udobju in duševni sproščenosti.

Rdeča. Barva ljubezni in krvi izraža življensko moč, vznemirja in ugaja. Voznik rdečega avtomobila kliče v svet. "Pozor, zdaj prihajam jaz!" Ali po besedah psihologa: "Rdeče je želja po uveljavljanju, po uspehu, izražanje lakote po tistem, kar nudi krepko, polno življenje. Rdeče je vzpodbuda k dejavnosti, športu,boju in ustvarjalnosti."

Zelena. Barva sicer izdaja željo po ugajanju, vendar je brez notranje moči, njena želja po priznanju je pasivne vrste. Ta barva, najmirnejša izmed vseh, kaže na pomanjkanje temperamenta.

Vijolična. Avtomobil te nenavadne barve odraža željo svojega lastnika, da bi bil vsem všeč in da bi se tudi sam pustil očarati. Želi si, da se nihče ne bi mogel odtegniti njegovemu prepričjivemu čaru.

Svetlo modra. To je barva lahkotne veselosti in brezskrbnosti. Vožnja v svetlo modrem avtomobilu prinaša počitniško razpolženje.

Temno modra. Kdor ceni modro barvo, je dobrodušen in miroljuben. Zvest je, zaupanja vreden, daje nam občutek varnosti. Lastnik temno modrega avtomobila ima izpolnjeno življenje.

Srebrna. V srebrnem avtomobilu pride do izraza lastnikova hladna vzvišenost, ki bi jo lahko izrazili z besedami: Ne hodi mi preblizu! Ljubijo jo ljudje, ki bi bili radi nekaj posebnega.

Siva. Kdor ima avtomobil sive barve, se ne bo razkril drugim ljudem. Skuša se zavarovati pred tujimi vplivi, da bi se izognil razburjanjem.

Črna. Ta barva izdaja željo, da bi se z odrekanjem izognili svoji usodi. Lastnik avtomobila najbolj resne barve rad vidi, da z njm ravnamo spoštljivo.

------------------------------------------------------------------------------------

Hm, glede na pleh, ki ga imam doma, se pravi avto temno modre barve in moped rdeče črne barve, sem po značaju dobrodušna, krvi željna gospa srednjih let, ki beži pred svojo usodo. :D

Avto mam sive barve.Pa kaj zaj. :P .)

Moped pa sivo-oranžne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Rdeča. Barva ljubezni in krvi izraža življensko moč, vznemirja in ugaja. Voznik rdečega avtomobila kliče v svet. "Pozor, zdaj prihajam jaz!" Ali po besedah psihologa: "Rdeče je želja po uveljavljanju, po uspehu, izražanje lakote po tistem, kar nudi krepko, polno življenje. Rdeče je vzpodbuda k dejavnosti, športu,boju in ustvarjalnosti."

"Voznik rdečega avtomobila kliče v svet.." - resnično, z mobitelom. Pogosto za nasvete kaj storiti ko le-ta crkne brez opozorila ali deluje z božično osvetljavo na armaturki, ko ni v prtljažniku ključa potrebnega za menjavo jermena,...

"Pozor, zdaj prihajam jaz!" - Hm... Z sveže pobarvanim polnoletnim avtom. Ja vzbuja se neka pozornost. Predvsem je pa rezultat le-te umik/izogib ostalih vozil.

"izražanje lakote" - jap. Ali jem, ali kadim v njem. Preprosto imam čas za to.

"...dejavnosti, športu,boju in ustvarjalnosti..." - imam golfa 2ko. Enough said.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto je....ga ni :whistle: oz. je družinska last tako, da mi barvno ne ustreza, motor je....baje, k ga zaenkrat še nism vidla :unsure: ...črn in srebrn kot je črna noč s srebrno luno. Črno, ki te ljubim črno :krneki: , respect please :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto je bel

Bela. Avtomobil v barvi "čistosti in nedolžnosti" si izberejo esteti, ki v življenju sledijo jasno začrtani poti in živijo urejeno, ali pa se vsaj trudijo, da bi bilo videti tako.

Motor je temno moder

Temno modra. Kdor ceni modro barvo, je dobrodušen in miroljuben. Zvest je, zaupanja vreden, daje nam občutek varnosti. Lastnik temno modrega avtomobila ima izpolnjeno življenje.

Mater sem jaz v redi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto:

- srebne barve (pride do izraza lastnikova hladna vzvišenost, ki bi jo lahko izrazili z besedami: Ne hodi mi preblizu! Ljubijo jo ljudje, ki bi bili radi nekaj posebnega). :whistle:

Motor:

- sive barve (lastnik se ne bo razkril drugim ljudem. Skuša se zavarovati pred tujimi vplivi, da bi se izognil razburjanjem). :alien1:

A to sm jst? "svašta" :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!