Skoči na vsebino

Amerika...najbolj the bill-na država na svetu? Ali pač


C4V4L13R

Priporočene objave

:cry:

Ampak

če bi v Franciji, GB, D, A naredil takole anketo med ljudmi na cesti,

verjetno ne bi bilo dosti bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič so na radiu ena spraševali folka kake barve(v kakem vrstnem redu so barve) je naša zastava, prvi štirje vprašani niso vedeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si novinar vzame dovolj časa, da cel dan hodi po mestu in postavlja vprašanja, bo prav gotovo našel kar nekaj ljudi, ki bodo govorili razne neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..heh,.. Američani pač,.. ne vem kaj nej rečem,... sem že bil parkrat tam pa lahk rečem edin to, "če ne vidiš ne moreš verjet" glupi k toče, dobesedno. U bistvu je kriv sistem ki jih pumpa z njihovo "demokracijo", vsak dela eno stvar in nič drugega, npr. nekdo zna in že 15 let peče kruh, da se da speči pa tut žemljo se pa že čudi k tele novim vratam. K smo se tkole pogovarjal kje je Slovenija, jim sploh ne morš dopovedat,.. ker večina folka niti ne ve kje je Evropa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič je bilo na radiju, da so v Ameriki spraševali o evoluciji. 45% jih je odgovorilo, da vanjo ne verjamejo ali pa da je ne podpirajo :hmm: Je pa bil enkrat nekje objavljen zanimiv članek o znanju študentov iz različnih držav. Američani so se zelo dobro iskazali na področjih, kjer je treba grobo oceniti neko vrednost; Recimo kolikokrat je Luna manjša od zemlje? Evropski študentje pa so blesteli na področjih, kjer je potrebno jasno odgovoriti na neko vprašanje; Kdaj se začne 1 sv. vojna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne znajo vse ..pač...ampak mene najbolj zabava to kako so nekateri prepričani v neumnosti, ki jih klanfajo...

no pa še nekaj ...italjane pogosto videvam po obalnih kafičih...vedno so najprej naročili, pol pa zahtevali račun v evrih .... letos sem pa 2 krat doživela , da so najprej prašali ali lahko oni plačajo v evrih :slap:

cirka 5 let nazaj pa me je en italjan vprašal kje se nahajamo?

pa sem mu z roko pokazala trst... in on zadovoljno "aaaa in croacia"" ....pa sem mu sam rekla naj šteje meje za nazaj...jape :slap:

aja..pa na jugu italije so me vprašali kje je slovenija....pa sem jih vprašala, če se italija slučajno drži indije?!?!?

Popravljeno . Popravil frfljot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, sej vemo da so glupi, pa kaj potem, če jim je to vseen.

V nos mi gre kako lahko peščica ljudi tako manipulira z njimi. In mi Evropejci se tej peščici vse bolj prepuščamo :slap: . Vse manj sem prepričan v moč in avtonomnost Evrope čez 10, 20 let. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za njih je najbolj važno da vedo kje se nahaja mcdonalds :evilgrin:

... in ketucky fried chicken

sicer pa.....

kdaj je v ZDA nazadnje bila kakšna stavka, kot so recimo v Evropi, predvsem v Nemčiji in Franciji???

Ni jih.

zakaj??

po moje je razlog nekje tam, kot je pisalo v neki knjigi, ki sem jo prebral pred nekaj leti.

ustvari si neumne državljane, potem pa si zmagal.

prodal jim boš vse, za kar boš TI rekel, da morajo imeti, zadovoljni bodo s tem, kar jim boš TI dal, ne bodo zahtevali več, kot boš TI dovolil.

ker enostavno niso navajeni in ne znajo razmišljati.

ovce.

pa niso samo ZDA.

tudi evropa jih počasi dohaja. predvsem pri kupovanju bedarij.

ostale točke pa pridejo čez nekaj let ali desetletij. ampak pridejo, to je važno

za tiste tam zgoraj........

daj telebajsek, zbriši tole, ker je :topic:

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Amerika ima nekaj problemov, večina jih po mojem mnenju izvira iz pomanjkljive, da ne rečem neobstoječe, kulture. in kulturne vzgoje. Če vzamemo v obzir tipične ameriške junake iz pravljic o dvjem zahodu, ki sta jih tako stereotipno upodobila John Wayne in kasneje Clint Eastwood, (ta je kasneje upodobil še enega tipčnega heroja, Dirty Harryja), preberemo al pa poslušamo pr plošč njihovih narodnih pesmi, vidimo da je sedanja slika precej logična in smiselna....klanja streljanja in "delanja reda" je več kot v drugi svetovni vojni. ....

Posploševanje, de so američani kar vsi po vrsti zabiti in debeli je zame vseeno mal prehudo. Sam še nism bil tam čez, upm da bom to naredil predn zaćne dolar rasti tako, kot osem let pada:D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, oni so imeli Vaynovega Janeza, Vzhodnolesnega Klina in Umazanga Harisa, mi pa Mirka in Slavka, Bato Živojinoviča in ostale junake iz Valterja, Sutjeske ipd.

Oboji svojo Country musko in vsi skupaj prekleto kmečko pamet, pa ne v dobrem smislu!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem spoznal Kanadčane v Grčiji in niso nič kaj bolj prida... kje je Slovenia... wtf!?

no ja oni so misl da je še zmer yugoslavija in da tam divja vojna... res pa je da tok nori kot so bli pa teli na ponetku pa niso :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem spoznal Kanadčane v Grčiji in niso nič kaj bolj prida... kje je Slovenia... wtf!?

no ja oni so misl da je še zmer yugoslavija in da tam divja vojna... res pa je da tok nori kot so bli pa teli na ponetku pa niso :)

Easy Lenny...

Misliš da vsi slovenci vedo kje je Sierra Leone, Francoska Gvineja, Timor - Leste in kaj se dogaja tam?

Slovenci res mislimo kolk pomembna je naša država za svet in smo zmeri užaljeni če kak bantu črnc ne ve kje se nahaja naša kokoška in kolkrat je Primož Peterka zmagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy Lenny...

Misliš da vsi slovenci vedo kje je Sierra Leone, Francoska Gvineja, Timor - Leste in kaj se dogaja tam?

Lucifuge vse to ve. Oz. misli, da ve, ker je vse to prebral in konzumiral prek različnih medijev. In ne samo to, taisti mediji so mu tudi omogočili pogovor s pokojno babico (babi, si že spoznala Drleta?)....

Back to topic: koji qurzz je to Le Slovenie? Who cares, razen nas? Pa še par odpiljencev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy Lenny...

se strinjam ampak useeno pa vem jst za recimo 95% držav vsaj približno kje se nahajajo...

da pa ne veš niti na keri celini se nahajajo države je pa res hudič .) pa vsi bi izrael napadl k so muslimani tam B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..heh,.. Američani pač,.. ne vem kaj nej rečem,... sem že bil parkrat tam pa lahk rečem edin to, "če ne vidiš ne moreš verjet" glupi k toče, dobesedno. U bistvu je kriv sistem ki jih pumpa z njihovo "demokracijo", vsak dela eno stvar in nič drugega, npr. nekdo zna in že 15 let peče kruh, da se da speči pa tut žemljo se pa že čudi k tele novim vratam. K smo se tkole pogovarjal kje je Slovenija, jim sploh ne morš dopovedat,.. ker večina folka niti ne ve kje je Evropa.

Jaz pa sem velik oboževalec Amerike (Busha sicer ne) in vsega ameriškega, tudi želim si obiskati enkrat to državo, mogoče že drugo leto ker je en sorodnik tam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debili so povsod na tem zmirm bol jebenem svetu, se sam bojim da nau hmal počl 3SV, kdo jo kuha, jest mislim. da prov ameri, še jih bomo preklinjal :naughty: :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sam bojim da nau hmal počl 3SV, kdo jo kuha, jest mislim. da prov ameri,

Jest bi svoj dnar stavu na to, da jo kuha RKC!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavbojce pa se igrajo pogosto že kar v šolah

Ja kje pa naj se ubogi otročiči naučijo veščin, nujno potrebnih za lajf?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!