Skoči na vsebino

Ognjemeti


Kaj mislite o ognjemetih  

61 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Mi niso cool.
      12
    • Cool so mi samo tisti najve?ji
      28
    • Cool so mi tudi tak?ni kot jih lahko naredimo sami
      23
    • 0


Priporočene objave

Če ste tudi vi ljiubitelji ognjemetov, radi eksperimentirate ali pa si radi pripravite svoj ognjemet za novo leto oz. za božično - novoletne praznike, ali pa bi radi popestrili kakšno žurko predlagam zanimiv link za tovrstne zadeve, kjer si lahko pogledate tudi predstavitev - filmček določene stvari, da ne kupujete mačka v žaklju, kot se je meni že zgodilo.

www.blackboxxfireworks.de

Naj pa povem, da bo zanimiv predstavitveni shooting ognjemetov v Logatcu nekje konec tega meseca kjer se bo dalo dobiti tudi kakšen zanimiv nasvet glede izbire različnih baterij, prostora, načina pritrditve,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da ognjemete izvajate v gostih naseljih in jih ne selite v gozdove in na polja, kjer plašite in v mrzlih nočeh tudi morite živali. Če že morajo biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam rad ognjemete.

Najbolj zaradi tega, ker lahko takrat, ko vsepovsod poka, brez skrbi, da bi kdo slišal, grem v bližnji gozd in si počim enega srnjaka.

Jeba je samo to, da so lovci ugotovili, da jim okoli novega leta zmanjka srnjak in letos nameravajo postaviti zasedo. Ampak na srečo imam v njihovih vrstah informatorja in bom srnjačka počil drugje.

daj, telebajsek ( kdorkoli že si ), zbriši tale post, ker je :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mislim, da se vse pre pogosto pojavljajo tam, kjer jih je najmanj potrebno. Poleg tega se jih spravijo delati ali ustvarjati taki, ki nimajo preveč pojma o tem. Posledica razno razni požari na senikih (vključujoč hleve z živalmi....), podstrešjih, opekline in podobno.

Naj se z ognjemeti ukvarjajo pirotehniki, ki recimo da vedo kaj lahko kje delajo, če že morajo v hipu zmetati kup denarja v luft.

Jaz, če že, bi raje nekaj tistega denarja porabila za moto opremo ali kaj drugega :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji ognjemeti, ki jih pripravijo na večjih prireditvah za množico ljudi so ql. Tisti privat sredi naselja pa ne.

Popravljeno . Popravil 2sintek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, fajn jih je videt, ce pe pomislis da v desetih minutah pozgejo sto in vec tisoc evrov

davkoplacevalskega denarja, je pa malo bedno, za tole revno banana drzavico.

Se posebej je motece, ce se ob tem tolce po prsih nek zupan, kot da je to placal iz svojega zepa.

Drugace pa... ja lepo!!!

post-5138-1197380602_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti, kua zdej že prodajajo, granate??! je zadnjič počlo par metrov stran, me je skor po tleh zabrisal... mularija pa hi-hi ho-ho :krneki:

ampak nč hudga, bomo prežvel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eliminirat ognjemete. Odločno proti! Ne gledam, poskušam ne poslušat (malo težje)... :krneki:

Debilizem eršte klase, na qurac mi gre hrup in buljenje ljudi v patetično sceno iskric. Da ne omenjam ptic, ki jih pobijajo leteči projektili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa všeč....predvsem opazovanje ljudi okoli mene, ko se odvija cela seremonija....

Čeprav butasto na prvi pogled, samo a ste že kdaj opazoval, koliko sreče, pa veselja prinese neka taka ,sicer *izumetničena, pa plehka* zadeva? Pari v objemu- starejši in mlajši,... *ta frišno zaljubljeni* in tisti drugi-poročeni, z otroci.....

Rada mam ta doživljaj :wub: ... Nekak čutiš radost in srečo :wub: ...Je *v zraku*...Lepo za videt, za doživet.... nekak topel občutek, pa čeprav za kratek čas...

Želim si predvsem,da ga letos vidim iz službe...in postrežem radostnim in srečnim, gostom in tistim radoživim, ki se bodo šele pripravljali za žur z kuhanim vinčkom, da jih pogreje, alpa čajčkom....mega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...predvsem opazovanje ljudi okoli mene, ko se odvija cela seremonija....

Napiše se ceremonija.

Mačka27, žal, malce težko mi je brati v vsaki temi tele tvoje "sončke, čajčke, cmočke, solatke, vinčke..." Se pa trudim. B)

Bi lahko malce zmanjšala take pomanjševalnice besed?

Je pa v redu, da imamo tako diametralno nasprotna mnenja o ognjemetu. Več glav, večja čreda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"najboljši" ognjemet, ki sem ga doživela je bil definitivno letos, ko sem spala v porodnišnici s par dni starim otrokom in so ga začeli spuščati za konec festivala Lent cca 100m zračne linije stran. Se je porodnišnica tresla, kot bi bombe kdo metal. :doze: :BUA:

Si raje nisem hotela predstavljati, kako je moglo biti malčkom na Pediatrični nasproti porodnišnice :unsure:

ne, ne maram jih kaj preveč. Oz. iz leta v leto mi gredo bolj na živce in vedno manj so mi zanimivi in postajajo mi čisto nepotrebni. Škoda denarja, časa in energije.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiše se ceremonija.

Mačka27, žal, malce težko mi je brati v vsaki temi tele tvoje "sončke, čajčke, cmočke, solatke, vinčke..." Se pa trudim. B)

Bi lahko malce zmanjšala take pomanjševalnice besed?

Je pa v redu, da imamo tako diametralno nasprotna mnenja o ognjemetu. Več glav, večja čreda.

ne...ne bi mogla.... sem zvesta sama sebi...in če tako čutim, tudi napišem in ne jebem folka....če ti pač ni všeč,. prezri moj post in live happpily aver after.... a ni tko...

en lep večer vsem :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti, kua zdej že prodajajo, granate??! je zadnjič počlo par metrov stran, me je skor po tleh zabrisal... mularija pa hi-hi ho-ho :krneki:

ampak nč hudga, bomo prežvel

ma to je res bolano to še mene razpi**i ko to mečejo okol :headbang:

ognjemet je pa zanimiva zadeva vsaj men :)

je pa res da je to spuščanje keša v luft , dobeseedno :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...ne bi mogla.... sem zvesta sama sebi...in če tako čutim, tudi napišem in ne jebem folka....sori...če ti pač ni všeč,. prezri moj post in live happpily aver after.... a ni tko...

sem pač ena izmed tistih, ki jim dobesedno *dol visi* kaj si kdorkoli misli o njih, to naj se sami ukvarjajo z tem, če majo tolk časa...

en lep večer vsem :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to je res bolano to še mene razpi**i ko to mečejo okol :headbang:

ognjemet je pa zanimiva zadeva vsaj men :)

je pa res da je to spuščanje keša v luft , dobeseedno :trance_33_sleep:

na žalost na naš denar....razen posameznih intuziastov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!