Skoči na vsebino

REFERENDUM?!?!?!


dvabatta

Priporočene objave

:krneki:

DORO HVALICA,

DRŽAVNI SVETNIK

Ljubljana, 5. november 2007

SINDIKALNIM CENTRALAM

SINDIKALNIM ZAUPNIKOM SINDIKATA GLOSA

ČLANOM GLAVNEGA ODBORA SINDIKATA GLOSA

OBMOČNIM ODBOROM ZSSS

Na martinovo bodimo na referendumu PROTI

Pozdravljeni!

V Državnem svetu R Slovenije sem kot predstavnik delojemalcev, torej tudi vaš. Bil sem med

pobudniki in glasoval sem za referendum o Zakonu o lastninskem preoblikovanju

zavarovalnic, s katerim država neupravičeno jemlje vsem, ki so leta 1990 bili kakršnikoli

zavarovanci pri katerikoli zavarovalnici v povprečju po 1.250 €.

Vladna zagotovila, da bo ta milijarda evrov varno spravljena pri KAD-u in na voljo tudi

pokojninski blagajni, pri čemer je iz zakona izginilo določilo, da tega ni mogoče prodati, so

zgovoren primer naivnega podcenjevanja volivcev.

Iskreno upam, da boste glasovali PROTI. Če lahko kakorkoli uporabite priložene lepake, vam

bodo upravičenci hvaležni, saj nam Vlada R Slovenije ni odobrila denarja za kampanjo oz.

obveščanje, čeprav je to predvideno po zakonu. Bog jim grehe odpusti!

Lep pozdrav.

Državni svetnik,

Doro Hvalica

Tako so zapisali !

AAAAAAAAAAkaj bomo pa mi......?? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin dela iz mošta vin!!

vse ostalo je đaba :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak tudi referendum, o katerem je povedanega (slišanega) zelo malo! Državni svet, institucija ki jo nekateri plemeniteži imenujejo kar slepo črevo demokracije, je vložila referendumsko zagtevo o prodaji delnic "naše" zavarovalnice Triglav.

Da se vlada malček boji ljudske volje govori dejstvo, da DS ni dobil finac za kampanijo, vlada sama pa je na domove razposlala 700000 letakov....

Mnenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak tudi referendum, o katerem je povedanega (slišanega) zelo malo! Državni svet, institucija ki jo nekateri plemeniteži imenujejo kar slepo črevo demokracije, je vložila referendumsko zagtevo o prodaji delnic "naše" zavarovalnice Triglav.

Da se vlada malček boji ljudske volje govori dejstvo, da DS ni dobil finac za kampanijo, vlada sama pa je na domove razposlala 700000 letakov....

Mnenja?

sploh ne rabim braz za kaj se gre, če je janša za sem jaz proti - simpl!!!!

torej PROTI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne rabim braz za kaj se gre, če je janša za sem jaz proti - simpl!!!!

torej PROTI!!!

Uf sem mislil, da bom moral spet kaj študirat.

Se zanesem na tvojo presojo in dober argument.

torej PROTI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je že več tem o tem, kot pa možnih odgovorov

naj glsauje vsak po svoji vesti, ki pa, če natanko prisluhneš, šepeta: "ti si PROTI"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel perverznež tam zgoraj, če je vlada za, sem po novem tudi jaz po defaultu PROTI.

Je pa zanimivo, da je bil referendum razpisan na isti datum, kot drugi krog volitev. Je tak lepo zamaskiran, skrit, sploh nihče ne ve, zakaj se sploh gre, ......

Ali so za izbiro datuma krive določene struje v državi, ki bi rade, da se vzpostavi stari režim ( copyright JJ ),

ali pa je kriva naša vlada, ki uporabljablja vedno več metod starega režima??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali so za izbiro datuma krive določene struje v državi, ki bi rade, da se vzpostavi stari režim ( copyright JJ ),

ali pa je kriva naša vlada, ki uporabljablja vedno več metod starega režima??

naši novi oblastniki (saj kaj pa je 3 leta) bi radi imeli disciplino starih dni in čeprav so bili takrat najbolj zagreti učenci (ZKMS rules!!!) jim ne rata. zgleda pač ne znajo, se trudijo ampak enostavno se niso znali naučit!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuknil bom prazen listek enemu v glavo. Koji k**** ima raja za odločat o političnih in strokovnih vprašanjih?? To je še en blesteč referendum tipa odprtja trgovin v nedeljo, TET3, preoblikovanju železnic,... ipd... kjer 99.9% folka nima blage veze o nečem, o čemer glasuje. Kaj sledi? Bomo dali na referendum vprašanje, ali naj bo v mostu 20 ali 30 ton armature?? Mislim... WTF??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno referendum za to ,ker je bila to še edina možnost, da državni svet stopi na prste vladi in prepreči morebitno prodajo deleža zavarovalnice Triglav po takšnem načinu, kot se je prodajal Merkator, Istrabenz, ...

Vse to pa za to, ker vlada ni niti najmanj upoštevala priporočil stroke. Go figure ...

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuknil bom prazen listek enemu v glavo. Koji k**** ima raja za odločat o političnih in strokovnih vprašanjih?? ...

Ne vem. če je blazen denar od zavarovancev, ki smo zgradili to zavarovalnico za razglašat za strokovno vprašanje, ki se ne tiče raje?!

To ali bo ta denar po bypassu šel v žepe raznih argentincev in podobnikov pa je politično vprašanje. In to tako, ki se raje spet presneto tiče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da ne bi kdo repliciral "Vlada pravi da ne ..."

Poserjem se na mnenje in prepričevanje vlade. Toliko umazanih nategancij, kot sem jih videl in doživel zadnje čase z njihove strani, je njihovo kredibilnost pri meni spravilo globoko pod absolutno ničlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuknil bom prazen listek enemu v glavo. Koji k**** ima raja za odločat o političnih in strokovnih vprašanjih?? To je še en blesteč referendum tipa odprtja trgovin v nedeljo, TET3, preoblikovanju železnic,... ipd... kjer 99.9% folka nima blage veze o nečem, o čemer glasuje. Kaj sledi? Bomo dali na referendum vprašanje, ali naj bo v mostu 20 ali 30 ton armature?? Mislim... WTF??

do takih absurdov pride ko vlada in njena koalicija za vsako ceno hoče uveljaviti "svoje zakone" ne glede na opozorila iz opozicije, ne glede na varovalko tipa državni svet in njegov veto !

edina varovalka, če seveda lahko folku predstaviš vso zadevo je referendum !

saj bo za spremembo šolske zakonodaje tudi !

zaprimo parlament, organizirat javne debate in na referendumih sprejemat zakone in rešitve ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem. če je blazen denar od zavarovancev, ki smo zgradili to zavarovalnico za razglašat za strokovno vprašanje, ki se ne tiče raje?!

Seveda se ne tiče. Ker ti garantiram, da bo 99.9% teh, ki bodo glasovali, glasovali na principu meni se ta vlada dopade/ne dopade, ne pa na podlagi treznega razmisleka in poznavanja področja. Ponavljam: to niso zadeve za referendum!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ponavljam: to niso zadeve za referendum!!

:worship: :worship: :worship:

Po 17-tih (!!!) letih se končno NEKAJ :hmm: zgodi, zdaj bi pa mi morali biti pametni. DA nam kao dolgoročno prinaša katastrofo, NE nam prinaša še dodatno zavlačevanje. Sorry, :surrender: .

P.S.: Pa upam, da ste dosanjali glede perja na roko (NOOOT!). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!