Skoči na vsebino

Go kart & motard proga v Kopru


robopanik

Priporočene objave

Vceraj sem malo pokukal na progi v Kopru kjer so se vihteli neki gokardi in se ena Aprilia 550...

poleg buljenja in zavisti za tipa z Aprilio (lepa masinca!!!) sem se pozanimal glede cene in urnikov,

poleg tega pa sem malo poklepetal z enim majterjem ,ki je ravno zakljucil turnus in se je se v kombinezonu sopiril po boxu.

Tipa sem prasal malo kaj in kako o progi,,kaksen je asfalt in podobno...

na koncu pa mi je ta povedal da januarja 2008 bodo progo zaprli in preuredili v novo,1200mt dolgo na kateri bodo gostovali svetovno prvenstvo!!!

BAje da so se sli ze menit za asfalt v Vallelungo al eno drugo znano italijansko progo...

poleg tega pa projekt podpira obcina ,ki bi si tako zagotovila (seveda) kaj od tega( turizem,biznis itd...)

A ve kdo se kaj vec?

Je to res?

Ali je tip vceraj samo mocne streljal???

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo bi bilo če bi blo tko..

če bi blo 1200m asfalta in še ene 400 makadama bi blo še tolk bolš..

svetovno pa drugo leto po mojem še ne bo..

če pa bo kdaj pa kapo dol popoviču al kako naj rečem?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da bo asfalt + zemlja,torej resna zadeva!

Sej tam pri stacjonu od vlakov nebi blo slabo da bi bla ena lepa proga,sej ne bi motila nobenga in bi dala moznost da se ljudje razpistolijo na progi in ne po cesta npr. Crni Kal in podobne...

Jaz drzim prste,tudi tiste od nog!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem malo pokukal na progi v Kopru kjer so se vihteli neki gokardi in se ena Aprilia 550...450

poleg buljenja in zavisti za tipa z Aprilio (lepa masinca!!!) sem se pozanimal glede cene in urnikov,

poleg tega pa sem malo poklepetal z enim majterjem ,ki je ravno zakljucil turnus in se je se v kombinezonu sopiril ??po boxu.

Tipa sem prasal malo kaj in kako o progi,,kaksen je asfalt in podobno...

na koncu pa mi je ta povedal da januarja 2008 bodo progo zaprli in preuredili v novo,1200mt dolgo na kateri bodo gostovali svetovno prvenstvo!!!

BAje da so se sli ze menit za asfalt v Vallelungo al eno drugo znano italijansko progo...

poleg tega pa projekt podpira obcina ,ki bi si tako zagotovila (seveda) kaj od tega( turizem,biznis itd...)

A ve kdo se kaj vec?

Je to res?

Ali je tip vceraj samo mocne streljal???Da boš korektno obveščen je najbolje da povprašaš kar Popoviča :rolleyes:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo sli pa na kavico s Popovicom in mi bo vse povedal,sej se poznamo...hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sn zastopu zakaj Zupan hoce imet novo motard pisto!!!

Ztu ki 4taktni motardi delajo POPO POPO POPO PO....

hehehehe :winkiss:

Eh,ni zabit majster!Nrdi progo,pa se zastonj propagando cez celo leto bo imel! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da bo asfalt + zemlja,torej resna zadeva!

Sej tam pri stacjonu od vlakov nebi blo slabo da bi bla ena lepa proga,sej ne bi motila nobenga in bi dala moznost da se ljudje razpistolijo na progi in ne po cesta npr. Crni Kal in podobne...

Jaz drzim prste,tudi tiste od nog!!!

je kaj resnega na tem al so samo čakule :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kaj resnega na tem al so samo čakule :?

To bi tudi sam rad izvedel!!!

Ki tan na progi so mi rekli tako,samo nisem vprasal direktno gazde... :headbang:

Komaj imam moznost grem tan in prasam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popo je itak včasih neki furu na štirih biciklih :whistle: samo mislim, da on je itak za, problemi se porajajo drugje :evilgrin:

Če pa uspe je pa itak :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pista naj bi se podaljšala. Mi gor treniramo vse leto. Plačaš letno karto in potem ko ni rente voziš... Odlična je za minimoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po navedbah lastnikov gokartov ki so tam vsak dan, naj bi jo res preuredili, podaljšali, preoblekli in 2008 naj bi bile tekme za svetovni pokal v supermoto, samo to je še vedno nivo rekla-kazala, uradnega ne vemo še nič :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!