Skoči na vsebino

Paranormala


Marjanček

Priporočene objave

Ima kdo kašno izkušnjo z paranormalnimi bitji, kot je srečanje z umrlim videnje nečesa( NE NLP pa te finte!!) nenormalnega???

Pa da prebijem led:

Sobota, 10.11.2007 okrog 04.30, glavna cesta DRAVOGRAD - MB, v bližini naselja Vas:

Pičim na siht kot vsako jutro, vendar zaradi zunanje temperature precej bolj počasi kot navadno, ob cesti zagledam moškega z črno trenerko, ki gleda proti reki Dravi, zapeljem mimo misleč, da je se je mogoče zgodila kakšna prometna nesreča, zaradi česar obrnem in se vrnem na mesto videnja. Pridem na kraj nikogar nikjer, parkiram avto v smeri reke da osvetlim travnik pred njo, spet nič. Stopim iz avta gledam okrog ko ena budala in ne vidim ničesar in nobenga...... razen bljižnje drevo!!!

Nedelja 11.11.2007

Ker mi zadeva ni dala miru, s kolegom obiščema bližnjega kmeta, ki pove da se je na tem drevesu ob cesti obesil njihov hlapec???? :unsure:

PS: Lahko se delate norca me j....., ampak če je kdo imel že kakšno podobno izkušnjo izvoli......., ker jaz nisem nor(vsaj ne preveč) vem pa kaj sem videl!!!!!!! :krneki:

LP! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mora res bit na tem.....ker moj kolega je že večkrat okoli 6ih zjutraj videl ob cesti svojo babico tam kjer jo je povozil avto :closedeyes: ....

nevem....jz si ne želim videt kaj tazga :unsure:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kašno izkušnjo z paranormalnimi bitji, kot je srečanje z umrlim videnje nečesa( NE NLP pa te finte!!) nenormalnega???

Pa da prebijem led:

Sobota, 10.11.2007 okrog 04.30, glavna cesta DRAVOGRAD - MB, v bližini naselja Vas:

Pičim na siht kot vsako jutro, vendar zaradi zunanje temperature precej bolj počasi kot navadno, ob cesti zagledam moškega z črno trenerko, ki gleda proti reki Dravi, zapeljem mimo misleč, da je se je mogoče zgodila kakšna prometna nesreča, zaradi česar obrnem in se vrnem na mesto videnja. Pridem na kraj nikogar nikjer, parkiram avto v smeri reke da osvetlim travnik pred njo, spet nič. Stopim iz avta gledam okrog ko ena budala in ne vidim ničesar in nobenga...... razen bljižnje drevo!!!

Nedelja 11.11.2007

Ker mi zadeva ni dala miru, s kolegom obiščema bližnjega kmeta, ki pove da se je na tem drevesu ob cesti obesil njihov hlapec???? :unsure:

PS: Lahko se delate norca me j....., ampak če je kdo imel že kakšno podobno izkušnjo izvoli......., ker jaz nisem nor(vsaj ne preveč) vem pa kaj sem videl!!!!!!! :krneki:

LP! :?

Tam na Vasi je pa že večkrat blo videno kaj čudnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kašno izkušnjo z paranormalnimi bitji, kot je srečanje z umrlim videnje nečesa( NE NLP pa te finte!!) nenormalnega???

Pa da prebijem led:

Sobota, 10.11.2007 okrog 04.30, glavna cesta DRAVOGRAD - MB, v bližini naselja Vas:

Pičim na siht kot vsako jutro, vendar zaradi zunanje temperature precej bolj počasi kot navadno, ob cesti zagledam moškega z črno trenerko, ki gleda proti reki Dravi, zapeljem mimo misleč, da je se je mogoče zgodila kakšna prometna nesreča, zaradi česar obrnem in se vrnem na mesto videnja. Pridem na kraj nikogar nikjer, parkiram avto v smeri reke da osvetlim travnik pred njo, spet nič. Stopim iz avta gledam okrog ko ena budala in ne vidim ničesar in nobenga...... razen bljižnje drevo!!!

Nedelja 11.11.2007

Ker mi zadeva ni dala miru, s kolegom obiščema bližnjega kmeta, ki pove da se je na tem drevesu ob cesti obesil njihov hlapec???? :unsure:

Ja in, kaj je tako paranormalnega v tem?! Tip v črni trenerki se je pač obesil na tisto drevo v soboto. V nedeljo si pa izvedel.

Sem kaj zgrešil?! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in, kaj je tako paranormalnega v tem?! Tip v črni trenerki se je pač obesil na tisto drevo v soboto. V nedeljo si pa izvedel.

Sem kaj zgrešil?! :rolleyes:

ponavadi se ti pojavi dogajajo okrog Martina :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo...če ga potem ni bilo, ko se je čez nekaj minut vrniu ? :hmm:....

Je bil, samo vidli ga niso, ker je imel črno trenerko :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjamem v te reči. vedno se izkaže da so to projekcije našega lastnega uma.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se delat norca iz paranormalnega. Sedaj pri nas na tej podlagi delujejo že sodišča. :slap:

se strinjam čedalje več okostnjakov imajo v omarah .

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in, kaj je tako paranormalnega v tem?! Tip v črni trenerki se je pač obesil na tisto drevo v soboto. V nedeljo si pa izvedel.

Sem kaj zgrešil?! :rolleyes:

Tip ni nikjer visel ko sem ga videl, ampak je stal ob cesti......

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo...če ga potem ni bilo, ko se je čez nekaj minut vrniu ? :hmm:....

Mogoče se je pa naveličal tam viset. Mraz pa to, pa šel na kuhano vino.

Dajte no. Kaj pa če je bil le kakšen domačin, ki je pač laufal tam okoli navsezgodaj in predno je Marjanček obrnil in prišel nazaj z avtom odpeketal v neznano?

Sam sem se vozil in hodil po vseh mogočih luknjah ob ne vem kakšnih svinjskih urah, pa nisem videl ničesar.

Edina čudna stvar za vaščane Trnovske vasi pred davnimi leti se je zgodila, ko sta se foter in njegov svak nalezla pri okoliških kmetih raznih tekočih dobrot, omagala pri hoji čez pokopališče in si zapela (ker je bila ravno polnoč) tisto: ... sveta noč, blažena noč, je polnoč, ....

Naslednji dan so se pa bakice menile, da je na britofi strašlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najhuj je blo pred leti

še nism vozu mojga dragstarja

s psom sm bil na sprehodu

vem da je blo v času kuruze

kokr vedno sm jst hodu po polnoči na okol

(zdej raj spim)in iz reke sm slišu neke čudne glasove

pogledm v reko in not je blo polhn pvc-ja

takrat sm sam piču

:unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip ni nikjer visel ko sem ga videl, ampak je stal ob cesti......

:krneki:

In ko si prišu nazaj, se ti je skril - potem pa se je obesu... :rolleyes:

Drugače pa - ko sem bil še mali in sem hodil domov iz šole skozi temen gozd, so me vedno gledale raznorazne svetleče oči in me preganjali vampirji, dinozavri ali kaj podobnega (odvisno od tega, kak film sem gledal prejšnje dni :P).

Ko zdaj hodim skoz isti gozd, pa je pravi dolgčas - nobenih oči, vampirji so vsi odpotovali v Romunijo, dinozavri so izumrli... :cry:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip ni nikjer visel ko sem ga videl, ampak je stal ob cesti......

Ja, saj, pač si je šel ogledat to drevo (veje, najbrž), kamor se je mislil kasneje obesiti. :alien1: Če je bil seveda to on.

V bistvu smo spet pri "samomor še enkrat" temi... Hja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa - ko sem bil še mali in sem hodil domov iz šole skozi temen gozd, so me vedno gledale raznorazne svetleče oči in me preganjali vampirji, dinozavri ali kaj podobnega...

Lucifugeja še sedaj, samo, tega je že vajen...

Hail to darkness! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ob cesti zagledam moškega z črno trenerko, ...gledam okrog ko ena budala in ne vidim ničesar in nobenga......

Hudo. Vprašaj še TULE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas okol se menda sprehaja (ne vem sicer, zgodba je že stara) človek brez obraza. O njem je tud pisalo v cajtngih še in bojda ga je folk videvu.

Ne vem, če ma to kako zvezo s človekom, k se je pred ohoho leti obesil na boru, debelem, da ga komaj dva objameta. Klini so pa še zdej not zabiti, po katerih je menda splezu na vejo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in, kaj je tako paranormalnega v tem?! Tip v črni trenerki se je pač obesil na tisto drevo v soboto. V nedeljo si pa izvedel.

Sem kaj zgrešil?! :rolleyes:

marjanček se sicer ni načno opredelil, a po moje se je hlapec obesil že pred nekaj leti.......

sicer sem jaz imel eno paranormalno doživetje, a se zadevo da razložiti tudi z znanstvenega vidika, tako da.....

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no meni crkava televizja vsake tolko, al pa večkrat zapored pa se nazaj upali...zgleda da se neki pregreva...teletext je mrknu kmalu po preteku garancije, pa lučka standby vsake tolko utripa ko je televizija ugasnjena. in? nč, kurčeva televizja od Gorenja :closedeyes:

ko se bo pa sama začela prižigat (zdaj se samo izklaplja in ponovno vklaplja) po možnosti še takrat ko ni na štrom prklopljena, potem bom začel iskat tiste male zelene vragce da jim dam dve okol ušes, če jih bodo meli :fredy: :angry:

pa..nč ni paranormalnega v nobeni stvari. vse je normalno. samo včasih človek niti svoje psihe ne pozna dovolj in ta se zna poigrat celo s čutili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred mnogimi leti sedimo s kolegi pri enem na vrtu in uživamo v prijetnem, poletnem večeru. In ne bote verjeli, ampak kar naenkrat se bližnji kup gnoja spremeni v kup lobanj, kao Čele kula varianta, ki so nam nekaj govorile.... Pizda nas je blo strah. Ampak nam po moje niso hotle nič žalega, ampak nas samo opozorit, da snifanje Neostika ni zdravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!