Skoči na vsebino

Paranormala


Marjanček

Priporočene objave

Pred mnogimi leti sedimo s kolegi pri enem na vrtu in uživamo v prijetnem, poletnem večeru. In ne bote verjeli, ampak kar naenkrat se bližnji kup gnoja spremeni v kup lobanj, kao Čele kula varianta, ki so nam nekaj govorile.... Pizda nas je blo strah. Ampak nam po moje niso hotle nič žalega, ampak nas samo opozorit, da snifanje Neostika ni zdravo.

Hmm, ja, doživel pred leti nekaj podobnega pri Johanesu, ko je naenkrat Hojnik skočil iza mize in se začel dreti: " Beli zobi! Beli zobi me lovijo!" In med dretjem direkt v Dravo. Če ne bi pokojni Zupko in še en skočila za njim, bi se siromak utopil. Kam so pa se skrili Beli zobi pa ne vem. Po tistem jih nihče ni več videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pogosto zgodi, da se kaj zgodi oziroma je kaj enako, kot se je že zgodilo v preteklosti. Zgodi se tudi to, da pridem na nepoznan kraj in imam občutek, da sem tam že bil. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pogosto zgodi, da se kaj zgodi oziroma je kaj enako, kot se je že zgodilo v preteklosti.

Meni se to dogaja dnevno. Pridem v bife, naročim pir (v bistvu ga več ne naročam, ampak ga kr dobim), pa mam taki občutek, da sem isto dan prej, pa še dan prej, pa še....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se to dogaja dnevno. Pridem v bife, naročim pir (v bistvu ga več ne naročam, ampak ga kr dobim), pa mam taki občutek, da sem isto dan prej, pa še dan prej, pa še....

no viš .. pa mava nekaj skupnega

:rolleyes: ..

samo,

da se meni to dogaja pri jutranjem kofitu ..

.. a sm zdej tut ys paranormaln?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no viš .. pa mava nekaj skupnega

:rolleyes: ..

samo,

da se meni to dogaja pri jutranjem kofitu ..

.. a sm zdej tut ys paranormaln?

:unsure:

Ne ti si ABNORmalen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičim na siht kot vsako jutro, vendar zaradi zunanje temperature precej bolj počasi kot navadno, ob cesti zagledam moškega z črno trenerko, ki gleda proti reki Dravi, zapeljem mimo misleč, da je se je mogoče zgodila kakšna prometna nesreča, zaradi česar obrnem in se vrnem na mesto videnja. Pridem na kraj nikogar nikjer, parkiram avto v smeri reke da osvetlim travnik pred njo, spet nič. Stopim iz avta gledam okrog ko ena budala in ne vidim ničesar in nobenga...... razen bljižnje drevo!!!

Nedelja 11.11.2007

Ker mi zadeva ni dala miru, s kolegom obiščema bližnjega kmeta, ki pove da se je na tem drevesu ob cesti obesil njihov hlapec???? :unsure:

PS: Lahko se delate norca me j....., ampak če je kdo imel že kakšno podobno izkušnjo izvoli......., ker jaz nisem nor(vsaj ne preveč) vem pa kaj sem videl!!!!!!!

Ne vem, zakaj bi se kdo delal norca. Je pa dejstvo, da lahk tvoji možgani, tud izarad optičnih zaev, kdaj mal fintirajo (tako kot vsaki).

Pa še mal nagajivo vprašanje - če je gledal proti vodi, a to pomeni, da se je mogoče najprej hotu utopit? :)

Mir vsem pokojnim, ki bi jih tole uspelo razburit. Ampak mislim ,da je v takih primerih veliko odvisno od psihofizičnega stanja opazovalca in od svetlobne situacije ter podobnih zadev.

PS: a pa so rekli, da je meu njihov hlapec črno trenirko tudi????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pogosto zgodi, da se kaj zgodi oziroma je kaj enako, kot se je že zgodilo v preteklosti. Zgodi se tudi to, da pridem na nepoznan kraj in imam občutek, da sem tam že bil. :krneki:

se neki podobnga tut men včasih dogaja :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa je z avtomobilskimi lučmi svetiu tja, kjer ga je prej vidu :hmm: :hmm:

to samo pomni, da je bla res hudo globoko črne barve trenirka, da je ni vido, ker ni blo svetlobnega odseva!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa - ko sem bil še mali in sem hodil domov iz šole skozi temen gozd, so me vedno gledale raznorazne svetleče oči in me preganjali vampirji, dinozavri ali kaj podobnega (odvisno od tega, kak film sem gledal prejšnje dni :P).

Ko zdaj hodim skoz isti gozd, pa je pravi dolgčas - nobenih oči, vampirji so vsi odpotovali v Romunijo, dinozavri so izumrli... :cry:

Mene so preganjali jeti, pa indijska boginja Kali ali nekaj takega iz Sindbadovega sedmega potovanja, pa občasno še volk iz Rdeče kuzlice, pardon, kapice.

najhuje pa je blo, ko so me enkrat v študentskih letih po parku Tivoli preganjale črne osmice. Joj, groza in strah ... :)

Če hočeš spet videt svoje stare strašne prijatle, se baje priporoča LSD in pred tem branje pravljic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se to dogaja dnevno. Pridem v bife, naročim pir (v bistvu ga več ne naročam, ampak ga kr dobim), pa mam taki občutek, da sem isto dan prej, pa še dan prej, pa še....

Groundhog day?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem

ki videvajo čudne "moške ob vodi & stuff"

iz srca priporočam pogljobljen pogovor

s kakim kliničnim psihologom ali podobnim

terapewtom.

Vsekakor

se pa obvezno izogibajete motomarsovskih exorcist-ov,

:devil: :devil: :devil: :devil:

sy so na zelooo slabem glasu.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br1, pa ti si pravi paranormalni fenomen! Plišasti in barvasti možički so te preganjali, pa si zgleda se jih otresel, pa še nick maš skrajšan, a maš tud črno trenirko? :whistle:

...pa upam, da ne visijo preganjalci s kake hruške?? :krneki:

mal heca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br1, pa ti si pravi paranormalni fenomen! Plišasti in barvasti možički so te preganjali, pa si zgleda se jih otresel, pa še nick maš skrajšan, a maš tud črno trenirko? :whistle:

...pa upam, da ne visijo preganjalci s kake hruške?? :krneki:

mal heca

a misliš telebajske?

Po, Tinky linky, Lily & Đipsy so popolnoma

obupali nad preganjanjem Brojčita.

Ne izzivaj! :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se neki podobnga tut men včasih dogaja :alien1:

ja to je znana zadeva, tudi jaz imam na čase podobne občutke....zdaj pa paranormalni pojavi gor ali dol, duhovi gor ali dol, jaz še nisem nič od tega videl na lastne oči, vendar nekaj mora biti na tem, poglejmo samo iz znanstvenega vidika in se spomnimo einsteinovega zakona o ohranitvi energije: "energija ne more nastati iz nič niti ne more kar tako izginiti, lahko pa se spreminja iz ene oblike v drugo"....torej, so mogoče ti takozvani paranormalni pojavi(razne sence, čudna ropotanja,prikazni... ) , mogoče lahko čisto znanstveno dokazani zakoni o ohranitvi energije, vendar je pač naša znanost trenutno bolj šibka glede tega, zato pa si pač te stvari razlagamo kot paranormalne pojave....

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos marca sem izgubila kolega....tu pa tam kako noč še malo pojokam...ko se spomnem nanj...

eno tako noč je sredi tišine nekaj počlo pod posteljo točno pod njegovo sliko, ki je zalepljena na steni...

bom rekla tako...recimo, da se je les od postelje širil... :unsure:

njegova slika je med 30i edina upognjena ...go figure...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se mi dogajajo stvari ... skoraj vsak dan eno in isto ... kot da sem to že videl ...komaj čakam, da grem domov :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je to paranormalno ali ne presodite sami, sigurno ze ma kdo izkusnje s tem ampak po vsem skupaj sem se danes ponoci odloco, da bom sel na izlet na Koroško - pogledat kako zgleda tista čudežna mizica, ki bi naj "govorila". Po pravici povedano sploh nisem bil skeptičen ampak sem se tja odpravo z namenom da dobim določene odgovore, po drugi strani pa da tudi preverim kolko ti odgovori držijo. Po slabih 4km makadama od Raven sem prišel do samotne hiske in takoj sem mel nek cudn obcutek, ne strah ampak...ne morem opisat tega, se ne da. Ni tesnoba. Pozvonim, se predstavim (ime in od kod sem, nic drugega) in če lahko se jaz vidim, kako in kaj je s to mizico. Starejsa gospod in gospoda sta me prijazno sprejela ampak rekla da je skoda da sem prisel sam, ponavadi pridejo vsaj dva ali trije...da je vec energije na enem mestu, torej na mizi. Ampak da naj vseeno probam pa bom videl ce bo kaj. Se vsedem na leseno klopco, polozim roke na mizo, globoko vdihnem in se malo umirim...potem pa vprasam mizo ce je pripravljena odgovarjat. Govorim priblizno, ker sem potem cisto zgubo obcutek za cas in težo...roke so postajale vse lažje, začuto sem rahle mravljince po celem telesu, nobenga straha, samo popolna predanost...in miza se je nagnila proti meni za cca. 10cm. Wtf, kar iz prve?! Ocitno je pripravljena odgovarjat. Pol pa so sledila vprasanja...pri niti enem samem se ni zmotila, čisto vse do pike natančno je povedala. Koliko sem star, katera sluzba po vrsti mi je zdaj ta, kateri avto mi je ta, naso hisno stevilko, koliko domacih zivali imam....če se miza ne nagne nazaj pomeni to odgovor NE ali 0, ce se nagne pomeni DA, ko je pa odgovor v stevilu se pa nagne toliko krat koliko je stevilka. Mislim, kak lahko miza ve da sem jaz star 26, halooo, pa ne mi rect da se to da razložit. Pol sem pa sel ful v detajle, ful osebna vprasanja, tud za omico ki je umrla konec septembra, vse, vse, vse...in cist na vsako vprasanje sem dobil točen odgovor. Še se bom vrnil in to v kratkem, definitivno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je to paranormalno ali ne presodite sami ....

Dokler

ti mizica odgovarja na vprašanja, na katera

TI poznaš odgovore, to ni nič paranormalnega

in

gre za to, da ti podzavestno* premikaš

mizico s spreminjanem težišča svojih sproščenih rok,

ki ima morda

(samo primer - ne trdim da je točno to)

eno nogico krajšo ali kak drug način,

da se spreminja njen naklon pod težo tvojih rok.

To mizico vprašaj npr.:

1 ... ali je Br1 bil star 22 let ko je nehal piti alko

2 ... ali je Br1 hodil v OŠ na Viču

3 ... ali bo prišlo do nekega pričakovanega dogodka ob točno določenem času

4 ... ali boš domov grede videl kak o vozilo katerega večkrat srečaš (prosim ne parkiran kamion Mercatorja pred njihovo trgovino, ki je vedno tam)

torej

konkretna vprašanja, na katera ne poznaš odgovorov niti podzavestno

in je verjetnost pravilnega odgovora po slučaju manj kot 10%, imaš pa možnost dobiti pravilen odgovor ali do znanca/ke, interneta ipd.

Po

preverjanju boš videl, da "mizica" ni dala nobenega - absolutno nobenega pravilnega odgovora in je to "babja priča za decu i budale" .

....................

* podzavestno - ne zavedaš se nečesa,

ne zavedaš se, da spreminjaš težišče/pritisk svojih rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš telebajske?

Po, Tinky linky, Lily & Đipsy so popolnoma

obupali nad preganjanjem Brojčita.

Ne izzivaj! :trance_33_sleep:

linky je binky , đipsi pa sam preprosti dipsi

tolk za intermezzo :rolleyes: , ker imava zadnje cajte očitno enako usmerjene dnevne dejavnosti....

A Nodija pa ne gledate? :unsure: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno area, vprašaj nekaj kar se tiče tebe ali pa tudi ne, glavno da tega ne veš, še več nikoli nisi vedel. Ali pa kaj, kar tudi če bi kdaj vedel sigurno ni več tako (naprimer butast primer, koliko profila ima sosed na gumah).

ja....sm se spomnla, da se tuki v bližini nas menda vsako prvo nedeljo ob pounoči na gugalnici guga deklica v belem :closedeyes: :unsure: :unsure: ....

A pa se to še dogaja? Je bil posnet video z avta, zraven v avtu pa je bila od brata sošolka. Me prav firbec matra, če se to še ponavlja, ker bi šel res gledat. Ker drugače sem tak da precej težko verjamem (na splošno), če sam ne vidim v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa se to še dogaja? Je bil posnet video z avta, zraven v avtu pa je bila od brata sošolka. Me prav firbec matra, če se to še ponavlja, ker bi šel res gledat. Ker drugače sem tak da precej težko verjamem (na splošno), če sam ne vidim v živo.

jah, naj bi se res dogajal....ja tut video je posnet in na njem se res vidi, da je to res nekako drugače videno, kot pa da bi se kr ena leva punčka gogala :closedeyes: ....video sm tut nekje imela....in če dobim, ga bom napopala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me matra firbec, ker je samo par km od mene. Takrat sem si reku da grem gledat, pa pol človk pzab, zdej si me pa spet spomnila.

Sam kako je to ob polnoči, a to nedelja zjutrej al zvečer ob polnoči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!