Skoči na vsebino

Paranormala


Marjanček

Priporočene objave

Res me matra firbec, ker je samo par km od mene. Takrat sem si reku da grem gledat, pa pol človk pzab, zdej si me pa spet spomnila.

Sam kako je to ob polnoči, a to nedelja zjutrej al zvečer ob polnoči?

ja sej je od mene tut samo enih par :closedeyes: ....

v nedeljo ob polnoči....iz sobote na nedeljo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat je krožu en mail z original posnetkom...

Zgodilo se je v Rusiji, ko so se trije fantje peljali z avtom in so pobrali štoparja. Vmes so zganjali norčije in se snemali. Štopar pa je bil nekam tiho in bled. Pa so ga malo zajebavali in to. Ni nič govoril niti na vprašanja. Potem pa so prišli do kraja, kjer je gorelo in ugotovili so, da je bila prometna nesreča in takrat je štopar rekel: ''glejte-tu sem pa jaz imel prometno nesrečo pred 10 min''. Takrat se kamera ugasne. Našli so te tri nesrečne fante-mrtve v avtu zraven nesreče. Brez znakov nasilja ali zastrupitve... Štopar je zgorel v svojem avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar ste napisali, gre zgolj za produkt našega uma , prevare in avtohipnozo. kar želiš videti vidiš.

sicer pa ponoči je vsaka krava črna.

enkrat je krožu en mail z original posnetkom...

Zgodilo se je v Rusiji, ko so se trije fantje peljali z avtom in so pobrali štoparja. Vmes so zganjali norčije in se snemali. Štopar pa je bil nekam tiho in bled. Pa so ga malo zajebavali in to. Ni nič govoril niti na vprašanja. Potem pa so prišli do kraja, kjer je gorelo in ugotovili so, da je bila prometna nesreča in takrat je štopar rekel: ''glejte-tu sem pa jaz imel prometno nesrečo pred 10 min''. Takrat se kamera ugasne. Našli so te tri nesrečne fante-mrtve v avtu zraven nesreče. Brez znakov nasilja ali zastrupitve... Štopar je zgorel v svojem avtu.

potegavščina.

dr.looney :devil:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej je od mene tut samo enih par :closedeyes: ....

v nedeljo ob polnoči....iz sobote na nedeljo :grim

Misliš to na deklico na Laborah, ki naj bi se gugala iz sobote na nedeljo ob polnoči!!O tem je blo govora kkšne tri mesce nazai!!Mam tut posnetek, ki mi ga je poslou kolega iz Kranja, ko so snemal z mobitelom.Bom probala najdt pa pripopat gor, če mi bo ratal =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da je to, samo jest sem dobil mal drugačen posnetek, al je bil isti samo daljši al pa drug. Je pa ravnotako v avtu.

Ne sam je blo velik govora že precej dal kot samo tri mesece nazaj, čene clo več kot en let. A niso še clo nekej po televizij mel, vem da se je pist povsod govoril.

Aja, bedak :headbang: , Nč nau z ogledom.

Sem se spomnu da je lastnik požagal gujsenco, da ima mir (zdej al pred firbci al pred deklico) :?

Zdej tud vem zakaj nisem šel takoj to gledat, ker ni blo mogoče. Škoda, pa res sem si želu preverit resničnost takih zadev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah newem....

sama še vedno ne verjamem če ne widim....

...po drugi strani niti ne izključujem, da ni možno.....

Bi šla pa tudi sama na *kraj zločina*, samo pomojem potem adijo prespane noči, hi,hi,hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem takoj za haha, vedno, če kdo pozna karkoli takega in podobnega pa naj samo rece...samo more bit cez vikend obvezno, med tednom odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem takoj za haha, vedno, če kdo pozna karkoli takega in podobnega pa naj samo rece...samo more bit cez vikend obvezno, med tednom odpade.

:worship: da gremo skp razrešt zadewo, hi,hi,hi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, da najdemo kraj kjer kak duh na motorju strasi.

Drugace sem jest tud za, ker res tezko verjamem v take reci, ce jih ne vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

linky je binky , đipsi pa sam preprosti dipsi

tolk za intermezzo :rolleyes: , ker imava zadnje cajte očitno enako usmerjene dnevne dejavnosti....

A Nodija pa ne gledate? :unsure: :winkiss:

tnx

za popravek ... veš, ys TV-telebeyskow

nikoli nisem posebej natančno opazoval.

Masha jih pa tudi že nekaj let ne gleda,

tako da .. kapavem - važno je, da se

razume "the fuckig-point of view".

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je to paranormalno ali ne presodite sami, sigurno ze ma kdo izkusnje s tem ampak po vsem skupaj sem se danes ponoci odloco, da bom sel na izlet na Koroško - pogledat kako zgleda tista čudežna mizica, ki bi naj "govorila". Po pravici povedano sploh nisem bil

Bil tam, videl, ampak nisem imel želje probat jo je pa moja boljša polovica preiskusila in zadeva deluje, pa čeprav je spraševala zadeve, ki se niso nanašale nanjo in jih tudi drugače ni mogla vedet........ :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj samo izgovori, da se izogne odgovornosti za lastna dejanja, ki prinašajo posledice s katerimi se mora človek soočiti. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj samo izgovori, da se izogne odgovornosti za lastna dejanja, ki prinašajo posledice s katerimi se mora človek soočiti. :headbang:

ZIHER! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ... pa res ..

Ko sem biw mlad, je po ljubljanskih gostilnah krožila zgodba

o štirih motoristih, ki okoli pow noči med Ljubljano in Vrhniko prehite

avto. Nekako na koncu zgodbe je pripovedovalec

powdaril, da vsi štirje vozijo

brez

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

glav.

Ja prow sem napisow - ne brez čelad,

ampak brez

glaw.

No, ne vem .. šli smo parkrat

z enim fičkom od kolega preverjat ..

ampak nas so se vse - tako kaže -

izogibali.

Prow

tako smo duhove iskali na raznih pokopališčih

ob pow noči .. hm pa nič .. Žale na primer, moram reči - so

ob tem času izredno miren kraj, katerega moti le tu pa tam kak

nepošten prodajalec sveč ali cvetja, ki z

grobov nabira še uporabne zadeve.

Hmmm .. ja tisto na fotki je pa jasno gulfija,

nastanek katere vam bo vsem z veseljem razložila največja

slavna fotostrokovnjakinja in sodnica za dobro in slabo fotografijo

.

.

.

.

.

nenadkriljiva

.

.

.

.

.

.

.

.

Nagaya the Greatest.

:grupni: :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil Br1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas je pred leti krožila zgodba o avtu z štirimi puncami ki v okolici sedanjega izvoza bistrica sever pobira štoparje jim ponuja pijačo in jih poskuša seksualno zlorabit. baje so bile mlade, lepe in potrebne. ko je en znanec (priznam da je krepko čuden) sredi noči prestrašen 4 kilometre tekel do prijatelja ker je tem ženskam komaj pobegnil iz avta ( :slap: ) smo se odločili poiskat ta avto in se žrtvovat za razkritje zgodbe.

jasno, nobenega od nas niso pobrale, pravzaprav jih od takrat nihče več ni videl, zgleda smo jih prestrašli. jebemti pravi ghostbusterji smo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največja

slavna fotostrokovnjakinja in sodnica za dobro in slabo fotografijo

.

.

.

.

.

nenadkriljiva

.

.

.

.

.

.

.

.

Nagaya the Greatest.

:grupni: :grupni: :grupni:

končno prišel k pameti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat je krožu en mail z original posnetkom...

Zgodilo se je v Rusiji, ko so se trije fantje peljali z avtom in so pobrali štoparja. Vmes so zganjali norčije in se snemali. Štopar pa je bil nekam tiho in bled. Pa so ga malo zajebavali in to. Ni nič govoril niti na vprašanja. Potem pa so prišli do kraja, kjer je gorelo in ugotovili so, da je bila prometna nesreča in takrat je štopar rekel: ''glejte-tu sem pa jaz imel prometno nesrečo pred 10 min''. Takrat se kamera ugasne. Našli so te tri nesrečne fante-mrtve v avtu zraven nesreče. Brez znakov nasilja ali zastrupitve... Štopar je zgorel v svojem avtu.

To je bil režiserski prvenec nekega mladega Portugalca. je potem priznal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da je to, samo jest sem dobil mal drugačen posnetek, al je bil isti samo daljši al pa drug. Je pa ravnotako v avtu.

Ne sam je blo velik govora že precej dal kot samo tri mesece nazaj, čene clo več kot en let. A niso še clo nekej po televizij mel, vem da se je pist povsod govoril.

Aja, bedak :headbang: , Nč nau z ogledom.

Sem se spomnu da je lastnik požagal gujsenco, da ima mir (zdej al pred firbci al pred deklico) :?

Zdej tud vem zakaj nisem šel takoj to gledat, ker ni blo mogoče. Škoda, pa res sem si želu preverit resničnost takih zadev.

Ja sei to je to pred eno picerijo nej bi se dogajala na Laborah pa menda je ful folka pol gor hudil k se je to zvedl!Drugač pa ja je kr neki časa že od tega zdei ne wem kok točno mogoče največ eno leto!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!