Skoči na vsebino

Zaobljene ženske so pametnejše


Zaobljene ženske  

37 članov je glasovalo

  1. 1.

    • DA
      12
    • NE
      27


Priporočene objave

Zaobljene ženske so pametnejše od bolj ploskih konkurentk, je pokazala raziskava v ZDA.

Raziskovalci so preučevali 16 tisoč žensk in odkrili, da ženske z bolj poudarjenimi oblinami bolje rešujejo kognitivne teste. Kot tudi njihovi otroci.

Večja kot je razlika med obsegom bokov in pasa, bolje je. Velika verjetnost je namreč, da bodo med maščobami, ki se nabirajo na bokih, omega-3 maščobne kisline. Te so pomembne za delo in razvoj možganov. Tako so povezanost med pametjo in oblinami poskusili pojasniti znanstveniki, ki so opravili raziskavo.

Iz tega so potegnili sklep, da se moški na to odzivajo, saj jih ženske z več oblinami bolj privlačijo. Svojo potrditev vidijo v Britanki Nigelli Lawson, ki je diplomirala na Oxfordu.

Vendar niso vsi strokovnjaki prepričani. "Vpliv maščobnih kislin na inteligenco je zelo težko obravnavati ločeno od drugih faktorjev, kot so način prehranjevanja in družbeni položaj," je dejal Martin Tovee iz univerze v Newcastlu. "Čeprav nam je všeč zamisel, da je za moške pomembno razmerje med obsegom bokov in pasa, velja da je ta značilnost žensk pri moških relativno nizko na seznamu zaželenih ženskih atributov."

Moje osebno mnenje je, da so :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tega so potegnili sklep, da se moški na to odzivajo, saj jih ženske z več oblinami bolj privlačijo. Svojo potrditev vidijo v Britanki Nigelli Lawson, ki je diplomirala na Oxfordu.

:eek: Mater ej, potem pa zgleda nisem moški... :(

Eni bajsi je ratalo?! Aja, potem bo pa res držalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drži za popolnjene,

ne pa za debele :whistle:

Dragi, a sem res fejst debela?

Kje pa ljubica, samo hudo popolnjena... In ja, še vedno me glava boli... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi, a sem res fejst debela?

Kje pa ljubica, samo hudo popolnjena... In ja, še vedno me glava boli... :whistle:

je pa fajn tolažba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi, a sem res fejst debela?

Kje pa ljubica, samo hudo popolnjena... In ja, še vedno me glava boli... :whistle:

če ne druzga, te vsaj ornk povala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse močneje povdarjene pa da niso blond sm do zdej ugotovu da so res pametneje

suhe pa preveč časa se gledajo v ogledal pa se nimajo cajta učit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajsikam je na faksu dosti lažje. Izpite, sploh ustne, načeloma naredijo vedno iz prve, pa če znajo kaj al pa ne.

Pa saj po eni strani razumem, da jih profesor ne želi še enkrat gledat... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse močneje povdarjene pa da niso blond sm do zdej ugotovu da so res pametneje

suhe pa preveč časa se gledajo v ogledal pa se nimajo cajta učit :P

To pa skor ne morm verjet ???? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Monika L. tudi spada med njih .. samo,

da se redi od beljakovin in ne od Omega3.

Za to imajo v Beli hiši trdne dokaze.

:krneki:

Kaj pa zdaj .. novo raziskavo prosim!

B)

Popravljeno . Popravil Br1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi, a sem res fejst debela?

Kje pa ljubica, samo hudo popolnjena... In ja, še vedno me glava boli... :whistle:

Pri nas gre pa takole

Ona: Dragi a sem fejst al debela

On: Oboje ljubica oboje :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaobljene ženske so pametnejše od bolj ploskih konkurentk, je pokazala raziskava v ZDA.

Raziskovalci so preučevali 16 tisoč žensk in odkrili, da ženske z bolj poudarjenimi oblinami bolje rešujejo kognitivne teste. Kot tudi njihovi otroci.

Večja kot je razlika med obsegom bokov in pasa, bolje je. Velika verjetnost je namreč, da bodo med maščobami, ki se nabirajo na bokih, omega-3 maščobne kisline. Te so pomembne za delo in razvoj možganov. Tako so povezanost med pametjo in oblinami poskusili pojasniti znanstveniki, ki so opravili raziskavo.

Iz tega so potegnili sklep, da se moški na to odzivajo, saj jih ženske z več oblinami bolj privlačijo. Svojo potrditev vidijo v Britanki Nigelli Lawson, ki je diplomirala na Oxfordu.

Vendar niso vsi strokovnjaki prepričani. "Vpliv maščobnih kislin na inteligenco je zelo težko obravnavati ločeno od drugih faktorjev, kot so način prehranjevanja in družbeni položaj," je dejal Martin Tovee iz univerze v Newcastlu. "Čeprav nam je všeč zamisel, da je za moške pomembno razmerje med obsegom bokov in pasa, velja da je ta značilnost žensk pri moških relativno nizko na seznamu zaželenih ženskih atributov."

Moje osebno mnenje je, da so :krneki:

Pa še bolj dojemljive so za....."fisting" !!!!!!!

danes mamo za kosilo "cukete".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ce je raziskava narejena v ZDA, moras upostevati tudi "drug merski sistem".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premislu sem si. Dons je bla ena suhica full "pametna". :whistle:

sam imam raje suhice :naughty:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo grajene ženske imajo pamet vgrajeno že serijsko :whistle:

ne potrebujejo inteligence, saj so stalno osvajane, jim je izkazana naklonjenost itd. samo zbirajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo grajene ženske imajo pamet vgrajeno že serijsko :whistle:

ne potrebujejo inteligence, saj so stalno osvajane, jim je izkazana naklonjenost itd. samo zbirajo :whistle:

Se strinjam :worship: .. potem itak izbirek dobijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!