Skoči na vsebino

Delnice NKBM;


Andrej.d

Priporočene objave

Poznam veliko boljši (garantiran) način, kako efektivno obrnit €€€ (recimo 50.000€) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Toooo, Brdaus ! :winkiss:

Sam se to nam zaupaj, kje naj vecina folka vzame te evrcke, da jih vlozi naprej...? :whistle:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam veliko boljši (garantiran) način, kako efektivno obrnit €€€ (recimo 50.000€) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

In to je??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas je kaznivo in seveda prepovedano. Agencija za trg vrednostnih papirjev je nadzorni organ in prekrškovni organ.

Poznam primer, kjer tisti pri koritu niso bili kazensko preganjani, so le izgubili službo. Samo boli njih k...., saj imajo v varčevalnih računih po milijon evrov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam primer ...

Pa

kaj govorite ... pišuka Brihtyč .. takih

primerov in afer je kot smeti v SLO - nič

preganjano, nič kaznovano ... nič ... nič ...

Ys

vas vseh skupaj res ne razumem.

Ali vas res nobena taka

stvar - ama čisto nobena - ne izuči?

Fak .. pa to ni res ...

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak čak čak!!! v smeteh je denar je reku en :kva2: :kva2:

KAJ NI JJ GOVORIL O KRUHU V SMETNJAKIH????

pa pizdarija da se nisem zmislu prej!!! bi lahko kruh pobiral iz smetnjakov in ga prodajal za star kruh...ee kot krmo, oziroma če ni preveč star kot drobtinice za pohanje!!! pišuka, pa niti ne bi blo treba investirat 50.000 evrotov!! :kva2:

ke biznis ej B) , da se nisem zmislu prej...

JJ, klanjam se ti :worship:

... :whistle:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak čak čak!!! v smeteh je denar je reku en :kva2: :kva2:

KAJ NI JJ GOVORIL O KRUHU V SMETNJAKIH????

pa pizdarija da se nisem zmislu prej!!! bi lahko kruh pobiral iz smetnjakov in ga prodajal za star kruh...ee kot krmo, oziroma če ni preveč star kot drobtinice za pohanje!!! pišuka, pa niti ne bi blo treba investirat 50.000 evrotov!! :kva2:

ke biznis ej B) , da se nisem zmislu prej...

JJ, klanjam se ti :worship:

... :whistle:

Mona, dol v Monfalkone prodaš za posušene tartufe, če ga je načela plesen pa za sir.To je biznis.Eh ti primorc vinceremo ,o vinceromolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....''V tranši dobro poučenim vlagateljem bo prodana več kot polovica ponujenih delnic, v tranši malim vlagateljem pa manj kot polovica....

Iz tega izhaja predvsem, da so mali vlagatelji slabo poučeni. Spet majo tavelki protekcijo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tega izhaja predvsem, da so mali vlagatelji slabo poučeni. Spet majo tavelki protekcijo !

seveda seveda. taveliiiki. tisti k jim najdlje brizga...

zdi se mi, de je Bajuk ljudstvu zvito preštel denar v nogavicah. 3glav on the way.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....zdi se mi, de je Bajuk ljudstvu zvito preštel denar v nogavicah. 3glav on the way.....

Tale komentar me spominja na Antejeve duty free shope na vsakih 100m, da se spravi devize v obtok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdi se mi, de je Bajuk ljudstvu zvito preštel denar v nogavicah. 3glav on the way.....

Ce ne bo kmalu sel nazaj v Argentino, bo ljudstvo njemu prestelo rebra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodite no tako skeptični. Sej smo tudi s certifikati kar solidno zaslužili. Glede na dejstvo, da so prihodnje leto volitve sem prepričan v vsaj 20-30% donos!

Jaz sem kupil, kaj pa vi? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora vplačil verjetno čez 80.000 , torej vsak zagotovljenih 20 delnic.Ker večina ni vplačala v povprečju več kot 5000 eur se lahko nadeja še dodatnih ...? delnic, saj se ostali denar vrača, propocionalno pa dobiš dodatno ? delnic.Vse skupaj recimo 25 delnic po 26 eur.Znese 650 eur, če bo na borzi recimo dosegla prve dni rast +25% in če ti bo uspelo prodat, saj večina bo hotela takoj prodat, fondi pa niso neumni in bodo ceno delnice držali čim nižje, saj bo ponudba velika boš iztržil 163 eur.Ker prodaš predčasno odbij 20% davek,provizijo brokerski hiši,izgubljen čas v vrsti pri nakupu in nedaj bog da si vzel kredit, se o smiselnosti početja res lahko vprašamo.NKB ni stabilna banka,prodaja je politična in cena na borzi bo v začetku temu primerna tempirana, potem pa...Veliki igralci bodo zaslužili v to ne dvomim, dvomim pa da je med nami kdo tako velik. :trance_33_sleep:

In ja HT na hrvaškem je iz napovedanih - garantiranih vsaj 370 kun, padel na 320, se vzpenja mukoma na 343 kune o splošnei napovedi da bo v kratkem delnica dosegla 400 in več kun pa , malo morgen.HDZ je "kupil naivce" in dobil volitve.EL Bajuk kot papiga vleče iste poteze, smo res tudi mi naivci? in bomo JJ naklonili glasek več ? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez verodostojnih virov in podlag :

kupiš top-shop delnice. Če pokličeš takoj, jih čez en cajt dobiš še nekaj za povrh.

Medtem, ko čakaš na tiste za povrh (od kwa že Global management Ltd.), se cena oblikuje kot trg narekuje (in interesi). Ker smo pohlepni, čakamo tiste za povrh, vmes pa tečaj u 3PM. Če ne veste, vsak sam nosi odgovornost za tvegane naložbe. Zato slišim skrb, ker folk kupuje za nepričakovano visoke zneske (tudi ta nepoučeni delničarji). In bo problem tiste z malo več keša zjebat, ker se lahko potem glasneje oglasijo.

V primeru, da na borzi igraš z več kot tretjino ODVEČNEGA denarja, je to no-no. Raje vas za 5% tega peljem po vseh vinskih, pivskih in "ostalih" cestah, ki jih srednja Evropa premore. ROI je garantiran, sicer dobite po 10 ojrov nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja HT na hrvaškem je iz napovedanih - garantiranih vsaj 370 kun, padel na 320, se vzpenja mukoma na 343 kune o splošnei napovedi da bo v kratkem delnica dosegla 400 in več kun pa , malo morgen.HDZ je "kupil naivce" in dobil volitve.EL Bajuk kot papiga vleče iste poteze, smo res tudi mi naivci? in bomo JJ naklonili glasek več ? :headbang:

Kar se HT-ja tiče je bila cena delnice prvi dan prodaje celo nekaj drobiža čez 400kn, tako, da tistim, ki jim je uspelo prodati so zaslužili.

Tudi vse je tam potekalo drugače. Vplačevali so se paketi (38.000kn mislim da). Na koncu so se ti paketi zaradi povpraševanja zmanjšali na 16.000kn (preplačan denar je bil vrnjen). Cena nakupa delnice proti prodajni je tudi nekako bila znana, kar pa pri KBM ni. (če se ne motim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora vplačil verjetno čez 80.000 , torej vsak zagotovljenih 20 delnic.Ker večina ni vplačala v povprečju več kot 5000 eur se lahko nadeja še dodatnih ...? delnic, saj se ostali denar vrača, propocionalno pa dobiš dodatno ? delnic.Vse skupaj recimo 25 delnic po 26 eur.Znese 650 eur, če bo na borzi recimo dosegla prve dni rast +25% in če ti bo uspelo prodat, saj večina bo hotela takoj prodat, fondi pa niso neumni in bodo ceno delnice držali čim nižje, saj bo ponudba velika boš iztržil 163 eur.Ker prodaš predčasno odbij 20% davek,provizijo brokerski hiši,izgubljen čas v vrsti pri nakupu in nedaj bog da si vzel kredit, se o smiselnosti početja res lahko vprašamo.NKB ni stabilna banka,prodaja je politična in cena na borzi bo v začetku temu primerna tempirana, potem pa...Veliki igralci bodo zaslužili v to ne dvomim, dvomim pa da je med nami kdo tako velik. :trance_33_sleep:

In ja HT na hrvaškem je iz napovedanih - garantiranih vsaj 370 kun, padel na 320, se vzpenja mukoma na 343 kune o splošnei napovedi da bo v kratkem delnica dosegla 400 in več kun pa , malo morgen.HDZ je "kupil naivce" in dobil volitve.EL Bajuk kot papiga vleče iste poteze, smo res tudi mi naivci? in bomo JJ naklonili glasek več ? :headbang:

bajuk sam česa takega ni sposoben pogruntat. to je "izumil" PJ Mara, irski spin doctor. Možak obvlada. Sanader je izvoljen že drugič. svoje storitve trži tudi Irskemu prremjeju Ahernu......in očitno našemu JJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se HT-ja tiče je bila cena delnice prvi dan prodaje celo nekaj drobiža čez 400kn, tako, da tistim, ki jim je uspelo prodati so zaslužili.

Tudi vse je tam potekalo drugače. Vplačevali so se paketi (38.000kn mislim da). Na koncu so se ti paketi zaradi povpraševanja zmanjšali na 16.000kn (preplačan denar je bil vrnjen). Cena nakupa delnice proti prodajni je tudi nekako bila znana, kar pa pri KBM ni. (če se ne motim)

Res je, samo prva transakcija je bila na 400+ kun, ki pa je bila zaprta v sekundi(dogovorjena).Potem pa se je začel pad, postopoma a konstanten.Fondi so zniževali in niso dovoljevali dviga delnice, in ker je raja prešla v stampedo, ki želi prodati po bilo kakšni ceni je delnica dotaknila tudi 320 kun.Tudi pri nakupu HT nisi vedel kakšna bo končna cena.HT je baje dobra delnica, njena vrednost nad 370 kun, večina računa na +400 kun.Ne gre pa pozabit , da je celo vlada dajala signale, da je veliko zanimanje med zunanjimi fondi po ceni 370 kun in so vsi pričakovali takojšen dvig na 450-500 kun.Dejstvo je, da veliki prekupčujejo in si polnijo portfej,mali pa se panično zadovoljijo z 20-25% donosom.Ops, na hrvaškem še niso uvedli davek na kapitalski dobiček ....tako da smo z NKB v različnem štartu.

Nisem kupil NKB sem pa HT. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EL Bajuk kot papiga vleče iste poteze, smo res tudi mi naivci? in bomo JJ naklonili glasek več ? :headbang:

ok vlečem vzporednice: vsi ki so kupili delnice KBMR so volilci desnice in vse letošnje frišne mamice in očetje tudi ! prvi verjamejo v bajuka drugi v drobniča ! :naughty:

malo čudno, zraven vseh prodajnih čudes pri delnicah, je to da se JJ nič ne hvali s tem ! :hmm: aja je na bojni nogi z mediji ! :grim butec !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je nakup delnic NKBM dobra naložba ali ne - v to se ne bom spuščal ker ima vsak svoje mnenje. imam ga tudi jaz ampak je itak vseeno ker nimam viška denarja za igranje z delnicami.

mi je pa smešno kako folk, ki nima osnovnega pojma o delnicah laufa kupovat brez da bi sploh vedli za kaj se gre :krneki:

nekak me vse spominja na čudovite piramidne igre kjer so vsi postali obsedeni ko so omenili dobiček, na koncu pa sami dolgi nosovi!!!

borza je igra za tiste ki znajo in predvsem premorejo odvečno večjo količino denarja, ne pa za tiste, ki denar za delnice dvignejo iz hranilne knjižice :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borza je igra za tiste ki znajo in predvsem premorejo odvečno večjo količino denarja, ne pa za tiste, ki denar za delnice dvignejo iz hranilne knjižice :slap:

true. ali pa vzamejo kredite, zastavijo hišo, otroke, ženo..... :naughty:

pokojni dedek je dejal: na borzi se igraj z denarjem, ki ga ne potrebuješ za preživetje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!