Skoči na vsebino

Delnice NKBM;


Andrej.d

Priporočene objave

konec z vplačili-naročili ! se vidimo na borzi ! :naughty:

Ti si saksofon, a ja sam totalna truba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: .....mali mrav u sisama nesto, ajde da ga tražimo, da menjamo mesto ..... ;)

post-8868-1196337995.gif

JEL ME NEKO TRAŽIJO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavim ,da tisti dobro obveščeni ,ki bodo lahko kupili NKBM delnice, ta mesec še ne bodo proglašeni za tajkune.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak čak čak!!! v smeteh je denar je reku en :kva2: :kva2:

ja pa še res je........v smeteh.

tako z veseljem, kot so kupovali delnice tako debele solzice bodo tekle po obrazu.

delnice so in vedno bodo tvegana naložba, sploh za naivne in nepoučene.

če bi jaz imela odvečne ojrote bi kupovala delnice enegetskih družb, naftnih družb in farmacevtskih družb.

za starost pa zlato in umetnine.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa še res je........v smeteh.

tako z veseljem, kot so kupovali delnice tako debele solzice bodo tekle po obrazu.

delnice so in vedno bodo tvegana naložba, sploh za naivne in nepoučene.

če bi jaz imela odvečne ojrote bi kupovala delnice enegetskih družb, naftnih družb in farmacevtskih družb.

za starost pa zlato in umetnine.

dr.looney :alien1:

Ja delnice bi bile posel, če bi lahko pokupil skoraj vse,bi se splačalo.Tako pa mislim ,da je samo drobiž pa agonija ,kdaj bodo kaj narastle ali pa ih bo hudič vzel.

Take delnice kot ti praviš so vredu naložba,ampak mora bit vložek velik,pa še kakšen posel za pridobit pasivne prihodke.Pa gremo na havaje. :alien1:

Lepe praznike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je mislil, da bo z delnicami za nekaj ojrof obogatel, se moti.

špekuliraš lahko samo, če imaš nekaj kufrov ojrof, pa z njimi kupiš delnice, počakaš, da zrastejo za pol odstotka, jih prodaš in greš naprej z nekaj kufri ojrrof in žepom polnim drobiža.

Jaz sem dobil 24 delnic in jih prav gotovo ne bom prodal v ponedeljek.

Jih pač imam namesto hranilne knjiižice.

Pa se ne bojim, da bi jim padla cena, ker sem prepričan, da se razni Jankoviči, Šroti, Probanke, KD-ji in ostali ne bi grebli za njih, če bi menili, da jim bo cena padla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jaz imela odvečne ojrote bi kupovala delnice enegetskih družb, naftnih družb in farmacevtskih družb.

za starost pa zlato in umetnine.

Umetnine ok.

energetski i nnaftni giganti pa bodo v 10 letih začeli krepat ... Stvari se spreminjajo. Tudi farmacija bo rahlo najebala, ker ne bodo mogli večno farbat večine folka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je mislil, da bo z delnicami za nekaj ojrof obogatel, se moti.

špekuliraš lahko samo, če imaš nekaj kufrov ojrof, pa z njimi kupiš delnice, počakaš, da zrastejo za pol odstotka, jih prodaš in greš naprej z nekaj kufri ojrrof in žepom polnim drobiža.

Jaz sem dobil 24 delnic in jih prav gotovo ne bom prodal v ponedeljek.

Jih pač imam namesto hranilne knjiižice.

Pa se ne bojim, da bi jim padla cena, ker sem prepričan, da se razni Jankoviči, Šroti, Probanke, KD-ji in ostali ne bi grebli za njih, če bi menili, da jim bo cena padla.

Špekulacije vlade!!!

Čas bo pa prinesel svoje, mislim, da boste imeli vsi take :eek:

Na dolgi rok je mogoče to pametna naložba. Ampak samo na dolgi rok; se pravi 3-5 let! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špekuliraš lahko samo, če imaš nekaj kufrov ojrof, pa z njimi kupiš delnice, počakaš, da zrastejo za pol odstotka, jih prodaš in greš naprej z nekaj kufri ojrrof in žepom polnim drobiža.

Vzajemci so v svojih zlatih časih beležili tudi čez 30% letnega prirastka. Se pravi 100% v treh letih. To pomeni, če si vližu kufer denarja, si dobil nazaj 2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnine ok.

energetski i nnaftni giganti pa bodo v 10 letih začeli krepat ... Stvari se spreminjajo. Tudi farmacija bo rahlo najebala, ker ne bodo mogli večno farbat večine folka.

Njah, farmacija bo še kar prekleto dolgo farbala večino folka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzajemci so v svojih zlatih časih beležili tudi čez 30% letnega prirastka. Se pravi 100% v treh letih. To pomeni, če si vližu kufer denarja, si dobil nazaj 2 :)

Konkretno Čajna, čez okoli 130 % v letu dni. Balkane moj tudi.

Ampak umetnost je prodat v pravem trenutku. :krneki:

Popravljeno . Popravil LucifugeRofocale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah, farmacija bo še kar prekleto dolgo farbala večino folka.

pa še kako je to res. samo ptičjo gripo omenijo. pa delnice la roche-ja skočijo v nebo. :naughty:

energetski in naftni giganti pa bodo v 10 letih začeli krepat ..

kje pa. tu je vloženega zelo veliko kapitala. ljudje pa smo čedalje bolj potratni z energijo.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Dobro poučeni vlagatelji najbolj vedo koliko je cena banke, zato ni nobenega razloga, da bi posameznikom zaračunali manj," je minister Bajuk zavrnil trditve stranke Zares, da bi se dalo s prodajo NKBM itrzžiti več.

Zakaj bi s trdim, če lahko z mehkim, je zatrdil SF-ov, Linin in Volkov vzornik, G. Bajuk. Zakaj bi banko prodali dražje, če smo jo lahko tudi poceni(predvsem našim).... dejstva govore, da bi lahko bila banka prodana tudi po 35€, če bi naših klenih slovenceljčkov vzor imel tudi malo mozga in hrbtenice, namesto daru govora in spletk .......Tko hoda ne trči.....ali....Nisam lep....al'... sam glup....

Hvaljen bodi Jezus, da si nam vsaj pred obdobjem Ljubljenega JJ dal liberalno oblast, saj bi sicer naš ljubljeni JJ ne imel česa več zajebati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bi bilo že predlani vseha konec......

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislil, da bodo vsaj tole izpeljali kot je treba.

Sedaj pa vedno več sranja.

Najprej so zamudili z določitvijo cene, potem so prestavili začetek trgovanja, potem Laškemu in Probanki niso dali ničesar, KD-ju pa 2,4 %, čeprav so najprej govorili, da ne bo nihče dobil več kot 2%, potem se je Argentinec na veliko hvalil, da so prodali samo vlagateljem, ki bodo investirali dolgoročno, danes pa se je izkazalo, da je večina delnic, ki je šla v tujino, šla v roke t.i Hedge-skladom, ki so čisto špekulativni skladi in imajo sedeže nekje v toplih krajih........

skratka čista katastrofa.

še Hrvati so tukaj boljši.

In potem bodo čez nekaj mesecev komunisti in njihova boljševistična propaganda krivi, da bodo nekatere stranke na volitvah dobili manj glasov, kot Plemenitić in njegov Mariborćan s ćefursko frizuro........

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa še res je........v smeteh.

tako z veseljem, kot so kupovali delnice tako debele solzice bodo tekle po obrazu.

delnice so in vedno bodo tvegana naložba, sploh za naivne in nepoučene.

če bi jaz imela odvečne ojrote bi kupovala delnice enegetskih družb, naftnih družb in farmacevtskih družb.

za starost pa zlato in umetnine.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Vsaj ena oseba, ki ve, kako se dela (in kam gre svet) Pohvala z moje strani, pravilno razmišljanje :grim

Kar se pa NKBM tiče... počakmo na ta ponedeljek, da vidimo kotacijo. Potem pa še čez 6-7 mescev, kako bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste nezadovoljni z svojimi delnicami NKBM vam jih jaz odkupim :evilgrin:

Evo, prodam! Cena 40€ za delnico.... Verjemi, da boš tudi ti zaslužil :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prodam! Cena 40€ za delnico.... Verjemi, da boš tudi ti zaslužil :naughty: :naughty: :naughty:

Jaz bi ti jih plačal po 27€, saj veš da denar človeka pokvar .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno da je folk pokazu kolk perja ma..

v sloveniji pa itak ni nobene šole dovolj ...

bolj ko narod zajebneš bolj uživa,....

pa spet in spet.. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šolski primer ko se odstopi če si nesposoben ! lepo prosim El Bajuko ..... tukaj ven pa po stopnicah dol .... pa nasvidenje do naslednjih volitev, če že hočeš vztrajat ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šolski primer ko se odstopi če si nesposoben ! lepo prosim El Bajuko ..... tukaj ven pa po stopnicah dol .... pa nasvidenje do naslednjih volitev, če že hočeš vztrajat ! :fredy:

katero od njegovih 123.546 napak, ki se kvalificirajo za odstop misliš? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!