Skoči na vsebino

Delnice NKBM;


Andrej.d

Priporočene objave

Prvi posli z delnicami NKBM so bili sklenjeni po ceni 37 evra. V začetni akciji je bilo za 2,4 milijona evrov prometa. Najvišji posel pa je bil sklenjen po vrednosti 41,06 evra.

vir: finance.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sve mi miriši na HT dionicu....

aj aj politika... no mali janezek bo tud profitiral, celih 100 do 150 evrof, tako da se mu zamažejo oči.žalostno , ma poučno za leto 2008.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez en mesec bo spet nekdo rekel: "Napaka je bila!". :lol1:

Mogoče bo tokrat uporabil :zmota je bila, bil sem zmotan :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ti jih plačal po 27€, saj veš da denar človeka pokvar .)

Evo, sem kar uganil kakšen bo tečaj :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Kar se pokvarjenosti tiče pa.... hehe sej veš, včasih paše biti malo pokvarjen :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jaz imela odvečne ojrote bi kupovala delnice enegetskih družb, naftnih družb in farmacevtskih družb.

za starost pa zlato in umetnine.

dr.looney :alien1:

to je že malo passe... zdej gre vse v alternativno energijo (veternice, plimovanje, itd..)pa v luksuz. Recimo delnice od podjetij, ki delajo luksuzne avtomobile, ladje, luksuz v glavnem.

Farmacevtske družbe mogoče še, ker je vedno več ljudi bolanih (bolnih) :winkiss:

Meja med revnimi in bogatimi je vedno večja in tisti, ki so bogati so vedno bolj bogati in vedno večji luksuz kupujejo, zato tam delnice lepo rastejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Meja med revnimi in bogatimi je vedno večja in tisti, ki so bogati so vedno bolj bogati in vedno večji luksuz kupujejo, zato tam delnice lepo rastejo

Predvudevam, da se bo splačalo vlagati v orožarsko industrijo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvudevam, da se bo splačalo vlagati v orožarsko industrijo. :hmm:

:rolleyes: Vlaganje v divje živali..žival potamani lovca,delnica 30% naraste, :naughty: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi prodati KBMR (in btw tudi ostalo SLO sranje, sploh blue chipe), kupiti pa globalne rudarje (molibden, uran...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, kako so neki "bermudski" in kajmanski" skladi zvedeli za prodajo. Sem prepričan da niti oni ne znajo pokazat kje je slovenija, niti mi ne znamo pokazat na globusu kje so oni. (vsaj 90% prebivalcev).

Naj gre Bajuk tja kjer je že vse zajebal (Argentina) nas naj pa pusti pri miru. Se bomo že znašli.

Naj prodam letos ko zastonj odpirajo račune, ali .... ah bom kar počakal, čeprav tej cerkveni (naivni?) miši ne verjamem čist nič. Od slovencev bo pobral davek od kajmancev pa ne. :headbang:

Sicer pa sem pred leti premalo spremljal kako so "LDS" prodali NLB KBC in BK italijanom. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj gre Bajuk tja kjer je že vse zajebal (Argentina) nas naj pa pusti pri miru. Se bomo že znašli.

Pojasnilo, prosim...kaj je zajebal v Argentini?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Pojasnilo, prosim...kaj je zajebal v Argentini?

bil je pod vplivom fantov iz Chicaga ! in je še sedaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajebal je v Yugoslaviji potem pa je šel v Argentino, kakor jaz vem

Če je to res, potem bognedaj, da drži rek: v tretje gre rado

Zaenkrat mu dobro kaže :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to res, potem bognedaj, da drži rek: v tretje gre rado

Zaenkrat mu dobro kaže :headbang:

valda neeee!

V tretje gre Bajuk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da ne odpiram nove teme:

koliko so hoteli za delnice NKBM plačati nekateri znani "slovenci"

Odvetnik Zdolšek 10 mio EUR

Srbin, pardon župan Ljubljane Janković pa kar 27 mio EUR.

ČE bi blo kaj reda v tej državi bi mogli oba takoj zapret, potem pa naj dokazujeta odkod jima tolk denarja....

Verjetno ker st bila odličnjaka v šoli

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi morali v vsaki pokrajini vsaj po en zapor sezidat,da bi vse lopove imeli kam zapreti,zdajšnje kapacitete so premajhne zadostujejo samo za manjše lopove! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme:

koliko so hoteli za delnice NKBM plačati nekateri znani "slovenci"

Odvetnik Zdolšek 10 mio EUR

Srbin, pardon župan Ljubljane Janković pa kar 27 mio EUR.

ČE bi blo kaj reda v tej državi bi mogli oba takoj zapret, potem pa naj dokazujeta odkod jima tolk denarja....

sploh, odvetniki včasih - kupujejo za svoje kliente ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh, odvetniki včasih - kupujejo za svoje kliente ...

Zdolšek ima denarja kot smeti saj dela za lopove družbenega premoženja BTC- Mermala in podobni TAJKUNI :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sploh ni fora Zdlošek. A da ima čefur 27 mio eur je pa kr kul al kaj? Pa verjemte da to še polovico vsega ni... Gotovo je vse pošteno pridobil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Kar se pa NKBM tiče... počakmo na ta ponedeljek, da vidimo kotacijo. Potem pa še čez 6-7 mescev, kako bo .)

No ja... kokr sm reku: počakat je blo treba 10 mescev. Je kdo tolk pogumen (od tistih, ki so kupili delnice in kot kužki čakali še tisto 1 delnico), da pove, na kakšnem stanju je sedaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... kokr sm reku: počakat je blo treba 10 mescev. Je kdo tolk pogumen (od tistih, ki so kupili delnice in kot kužki čakali še tisto 1 delnico), da pove, na kakšnem stanju je sedaj :naughty:

a ti js povem? vsi smo čakal ko kužki.. :D haha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!