Skoči na vsebino

Pozdravi s prvomajskega Paga


.T.

Priporočene objave

Podaljsan vikend sva z Misho prezivela na Pagu, v tistih "prvomajskih" apartmajih pri gospe Nadi.

Gospa Nada lepo pozdravlja tiste Motosvetovce, ki so bili pri njej za 1. maj.

Se posebno lepo pozdravlja Hanzija in mu zeli cimprejsnje okrevanje!!!!!!!!!

Soseda od gospe Nade - gospa Jadranka (nekateri ste spali pri njej), tista, ki ima sirarno v kleti in nas je castila s sirom, je za svoj sir prejela Zlato plaketo od drzavne komisije.

Ko sem se vceraj poslovil, mi je gospa Nada zasepetala na uho: Tadej pa je nisam znala, da su motoriste tako fini ljudi!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se vceraj poslovil, mi je gospa Nada zasepetala na uho: Tadej pa je nisam znala, da su motoriste tako fini ljudi!

Tadej

Tale gospa Nada si zasluži častno članstvo v našem bodočem društvu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospa Nada lepo pozdravlja tiste Motosvetovce, ki so bili pri njej za 1. maj.

Soseda od gospe Nade - gospa Jadranka (nekateri ste spali pri njej), tista, ki ima sirarno v kleti in nas je castila s sirom, je za svoj sir prejela Zlato plaketo od drzavne komisije.

Ko sem se vceraj poslovil, mi je gospa Nada zasepetala na uho: Tadej pa je nisam znala, da su motoriste tako fini ljudi!

Tadej

Ja, bil eden od tistih pri zlati sirovi sosedi pa Hanzi tut.

Tudi mi vas lepo pozdravljamo ga. Jadranka in ga. Nada.

Cesgtikte za Zlato plaketo.

Se zopet srecamo za 1. Maj 2003! Upam da bodo postelje proste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ko sem se vceraj poslovil, mi je gospa Nada zasepetala na uho: Tadej pa je nisam znala, da su motoriste tako fini ljudi!

A si siguren, da si nam čisto vse povedal, kaj ste delali dol? Šepetanje na uho mi je malo sumljivo, še posebej, če je bila istočasno za tvojim hrbtom še njena roka... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja midva sva bila tud pri tej gospe ki ima sirarno,morem rečt da je bil sir dober,če samo pomislim kako je smrdelo ko so se vrata sirarne odprla,me pa tud vse mine.Tadej,kaj visi tista fotka pri selimu :?:

Gazdarici pa čestitam za priznanje.Motoristi smo pa itak fajn ljudje,to ni nič novga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej,kaj visi tista fotka pri selimu :?:

Selim ima naso fotko v njegovi slasticarnici. Ko naju je zagledal, se naju je spomnil in potem nas je pocastil s sledoledom! Kva so uni glupi Italijani gledal, ko mi ni blo treba nic placat :D

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!