Skoči na vsebino

Tomos Automatik 3m


NJUB

Priporočene objave

Lepo pozdravljeni!

Kot prvo bi vam rad povedal, da sem preizkal vse teme ter našel odgovore na nekatera vprašanja. Še vedno pa imam par nerazjasnjenih vprašanj, na katere bi rad dobil odgovor. Torej lepo bi še prosil, da teme ne izbrišite. Vem da so taka vprašanja že bila zastavljena, vendar bi prosil, če bi mi pomagali.

Torej, ker sem začetnik tuninga mopedov, me zanima, kako bi lahko na čimcenejši način (super bi bilo, če ne bi stalo nič) predelal moj Tomos Automatik 3m.

Najlepša vam hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

Kot prvo bi vam rad povedal, da sem preizkal vse teme ter našel odgovore na nekatera vprašanja. Še vedno pa imam par nerazjasnjenih vprašanj, na katere bi rad dobil odgovor. Torej lepo bi še prosil, da teme ne izbrišite. Vem da so taka vprašanja že bila zastavljena, vendar bi prosil, če bi mi pomagali.

Torej, ker sem začetnik tuninga mopedov, me zanima, kako bi lahko na čimcenejši način (super bi bilo, če ne bi stalo nič) predelal moj Tomos Automatik 3m.

Najlepša vam hvala za odgovore!

Je bilo že parkrat povedano.Avspuh, zobniki, brušenje kanalov, cilindra,večje fergazerje, dize

najprej avspuh pa zobniki pol ostalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!