Skoči na vsebino

Avtomobilsko zavarovanje


bostjanbk

Priporočene objave

Si bom kar sposodil to temo. Ali so lahko problemi na Hrvaškem, če voznik osebnega avtomobila ni lastnik, temveč je to eden izmed staršev ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bom kar sposodil to temo. Ali so lahko problemi na Hrvaškem, če voznik osebnega avtomobila ni lastnik, temveč je to eden izmed staršev ???

Ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne

Hvala! Zato vprašam, ker sem nekje bral, da je bilo včasih potrebno meti neko pooblastilo iz amzs-ja, da ti niso "težili", saj si z le-tem potrdil, da avto ni ukraden...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Zato vprašam, ker sem nekje bral, da je bilo včasih potrebno meti neko pooblastilo iz amzs-ja, da ti niso "težili", saj si z le-tem potrdil, da avto ni ukraden...

To pooblastilo oz. 'Dovoljenje za vožnjo vozila v tujini' je priporočljivo za EU, za ostale države pa naj bi bilo celo obvezno.

http://www.amzs.si/si/434/default.aspx

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pooblastilo oz. 'Dovoljenje za vožnjo vozila v tujini' je priporočljivo za EU, za ostale države pa naj bi bilo celo obvezno.

http://www.amzs.si/si/434/default.aspx

D.

Jest ga še nikoli nisem imel in sploh v državah bivše Juge so me že velikokrat ustavili policaji in tudi enkrat ni bilo problema oz. me niti nihče ni vprašal za potrdilo, na dramatizirajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga še nikoli nisem imel in sploh v državah bivše Juge so me že velikokrat ustavili policaji in tudi enkrat ni bilo problema oz. me niti nihče ni vprašal za potrdilo, na dramatizirajte

Okej, hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!