Skoči na vsebino

klub "sončna uprava"


Priporočene objave

..koliko nas/vas je brezposelnih, zakaj ste brezposelni kaj počnete od česa se živite. Jaz bom 15.12.2007 brezposelen, ker sem dal odpoved po skoraj 10 letih službe. Tko sem se odloču ker za mezdo res ne morem več delat. Za začetek bom kako kuhno zbil skupi, lokalnim "tišlarjem" kak načrt narisu pa bo,.. slabše ne more biti kot je.

Pa vi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne znam zbijat kuhn. :unsure:

Če bo vse prav, bom še kako švoh leto poselna, potem pa ne bom brezposelna, ampak bom samozaposelna.

p.s.

A lepe kuhne rišeš? Bi nucala eno odpičeno varianto do spomladi. Na 50m2, kvadrat, sprednja stran okna od tal do stropa, ostalo stene.... :naughty:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovu da rabm vsaj 3 leta delovnih izkušenj da bi šu na bolje, p ami manjka še par mescev tko da bom še nek cajta kle. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

A lepe kuhne rišeš? Bi nucala eno odpičeno varianto do spomladi. Na 50m2, kvadrat, sprednja stran okna od tal do stropa, ostalo stene.... :naughty:

...nariše se tko kot je stranki všeč, pa nej bo lepo al pa "mal manj lepo" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ni nam lahko.

Zaposlen (še do 30.6.08) & samozaposlen pa še vedno ni gnarja dost. Tam,...za štipendijo se nabere...mogoče.

Ajde, gremo se vozit, vreme je za bencin pa tud ni problem!! :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!