Skoči na vsebino

klinika za odvajanje odvisnosti


Provokator

Priporočene objave

Torej:

kot kadilec sem po definiciji ministrstva za zdravstvo odvisnik.

Kot kadilec sem po definiciji ministrstva za zdravstvo nevaren drugim, saj ogrožam njihovo zdravje in življenje.

Pa sem se odločil, da neham kaditi.

Ker država plačuje zdravljenje alkoholikom, ter metadon drogerašem, bodo verjetno plačali zdravljenje tudi meni.

Kako se prijavim na takšno kliniko, ter kje je kakšna?

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti predlagam, da se še zapiješ in zafiksaš, pa ti bojo rešli vse v paketu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bojo pa nam moto odvisnikom ponudil za čez zimo? :D

Danes sem gledal Trenja, tole s kajenjem še dolgo ne bo miru (beri rešeno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bojo pa nam moto odvisnikom ponudil za čez zimo? :D

motosvet.com forum :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem gledal Trenja, tole s kajenjem še dolgo ne bo miru (beri rešeno)

Jaz sem tudi gledal trenja in prav tam sem slišal stavek, ki ga je izrekla mlada dama:

"kajenje je težka odvisnost, enako kot alkohol ali heroin"

Ergo:

če odvisnika od alkota dajo na Pohorje na državne stroške, če odvisnika od heroina preselijo v dolenjske hribe ali nekam v primorske vinograde in mu tam šopajo metadon na stroške države, potem tudi jaz imam pravico do zdravljenja.

Ampak dohtar pravi da ne. Da si moram "zdravila" sam kupiti. In le-ta so se v zadnjih treh mesecih podražila za okoli50%.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra ideja, bom drugič mojega dohtarja provociral ko bom mel čas :whistle:

lahko bi naju dali v kako ustanovo kjer se nimfomanke odvajajo kajenja (če si po njenem "kajenju" ne prižgeš čika si ozdravljen :evilgrin: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi gledal trenja in prav tam sem slišal stavek, ki ga je izrekla mlada dama:

"kajenje je težka odvisnost, enako kot alkohol ali heroin"

.......

Če misliš pametno gledajočo, agresivno mlado damo z velikimi bingljajočimi uhani, je bila videti zelo prepričljiva. Kot so običajno videti vsi, ki nimajo pojma, o čem govorijo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psihiatrija za kadilce bi bila pravi izbor........(tinčekšalcavedlinpress).... :D

najmanj enkrat na leto za vsaj 14 dni na državne stroške :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel na čik pa mi je šinla še ena pametna

in to v Ankaran na Debeli rtič kamor zdravijo astmatike, pa še kazino je blizu da se navučemo še na gambling, ki je tudi odvisnost, pa gremo dalje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra ideja, bom drugič mojega dohtarja provociral ko bom mel čas :whistle:

lahko bi naju dali v kako ustanovo kjer se nimfomanke odvajajo kajenja (če si po njenem "kajenju" ne prižgeš čika si ozdravljen :evilgrin: ).

A rabta družbo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej:

kot kadilec sem po definiciji ministrstva za zdravstvo odvisnik.

Kot kadilec sem po definiciji ministrstva za zdravstvo nevaren drugim, saj ogrožam njihovo zdravje in življenje.

Pa sem se odločil, da neham kaditi.

Ker država plačuje zdravljenje alkoholikom, ter metadon drogerašem, bodo verjetno plačali zdravljenje tudi meni.

Kako se prijavim na takšno kliniko, ter kje je kakšna?

obisk onkološkega inšituta, oddelek z bolniki obolelimi za pljučnim rakom :naughty: :whistle:

popolnoma zastonj

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obisk onkološkega inšituta, oddelek z bolniki obolelimi za pljučnim rakom :naughty: :whistle:

popolnoma zastonj

dr.looney :alien1:

Ne bo pomagalo, tam so seksi sestre mogoče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..če hočeš nehat kadit se pač odloči in nehi,.. tiste finte "za novlet pa neham al pa sam še to škatlo, pa sam še ta teden", to je bedno. Če si odločen nehat, nehi zdej ta trenutek. Bodi karakter. Vse je v glavi.

LP, Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem kje napisal, da bi rad nehal????

Država me je označila kot težkega odvisnika, ki je primerljiv s tistim, ki je odvisen od alkota ali heroina.

In če sem res tako nevaren, naj me še odvadijo kaditi tako, kot to delajo z odvisniki od alkota ali drog.

Odvisniki od drog dobijo metadon na recept, mene pa preganjajo na vsakem vogalu in mi hkrati podražijo sredstva za odvajanje (ki po moje itaq nič ne hasnijo) za več kot 50%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem kje napisal, da bi rad nehal????

Država me je označila kot težkega odvisnika, ki je primerljiv s tistim, ki je odvisen od alkota ali heroina.

In če sem res tako nevaren, naj me še odvadijo kaditi tako, kot to delajo z odvisniki od alkota ali drog.

Odvisniki od drog dobijo metadon na recept, mene pa preganjajo na vsakem vogalu in mi hkrati podražijo sredstva za odvajanje (ki po moje itaq nič ne hasnijo) za več kot 50%.

Kume, presedlaj na travco.Dve muhi na en đoint...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!