Skoči na vsebino

50 EUR za vožnjo po mestu?


drjack_dj

Priporočene objave

Pakajstečn .. & prec zganjaš fowšijo,

če se en za mene enmal potegne ...

:naughty:

cepidlakepress

:winkiss:

:D

Če se že, potem naj to naredi prav. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa se to zdi dokaj razumna poteza ČE nebo spet speljana po slovensko :headbang: v LJ je gužva in samo še večja bo tako da je treba iskati DOLGOROČNO rešitev problema. torej prvo naredit dober javni promet, VAROVANA parkirišča na obvoznici (ne pa da bom trepetal če bom še avto našel neizropan po celem dnevu v LJ) in povezave v center. ko bo vse to štimalo in se bo splačalo vsest na vlak ali bus pa naj zakasirajo tiste ki bodo še vedno hoteli z avtom v center.

ampak to je utopija, itak bojo prvo zakasirali ponudili pa 0 alternativ.

sicer pa ste si v LJ sami krivi za promet, vi sedeži firm so v LJ, vsa državna uprava itd. če hočeš delat moreš itak za vsako malenkost lazit v LJ ker večina itak ne ve da obstaja še kaj drugega v sloveniji. avstrici se pripeljejo na sestanek na štajersko brez težav če pa keremu ljubljančanu omeniš da more prek trojan je to tak podvig da gre GPS kupit in se čudi kako to da ti ne moreš prit v LJ. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če pa keremu Ljubljančanu omeniš, da more prek Trojan, je to tak podvig, da gre GPS kupit .. :headbang:

Hja ... veš .. qrc

je takole nenadoma

zapustit civilizacijo

in

se brez GPSja iz Lj. podat v

divjino med same pošasti.

:evilgrin:

Popravljeno . Popravil Br1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti, takole med nama ...

eno frendiš vprašanje:

a si ti po poklicu knjigovodja?

:hmm:

Ne, računalniški geek. :D

Že itak nas vsi kurcajo, če pa bi še zadeve delali takole čez palec... :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIma veze, z mojo tudi če falš matematiko sem vseeno podprl pravega. ok, namesto 2x se pelješ 4x :glare: bo vredi? :whistle:

Mrkaić matematika pa je namen sama sebi. Deluje samo, če uporabnik hoče da deluje. Realno ni vredna votlega niča. :whistle:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva krat devetintrideset je več kot 72...menda ja drži še :unsure: al moram nazaj v klop? :unsure:

Ne rabiš, pogojno. :P

2*39 je res več, kot 72. Ni pa enako ali več... :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva krat devetintrideset je več kot 72...menda ja drži še :unsure: al moram nazaj v klop? :unsure:

ja, pa starši naj pridejo v šolo :naughty: :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lpp zna bit prov zabaven, še sploh če se ti res kam mudi. Moj absolutni "rekord" iz Bežigrada (Mečkator stavba) do Rožne doline 1,5 ure :eek: Iz enega konca LJ do drugega pa v povprečju traja 45-50 minut :wacko: Bedarija je tudi, da ne moreš vstopat/izstopat na vseh vratih brez kontrole karte. Še bolj butasto pa je, da moraš za vsako prestopanje uporabiti nov žeton. So zapravl en kup denarja za nove postaje, namesto da bi kupl kako novo trolo. Izvirni greh zmešnjave v Lj. pa je, da so opustil tramvaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa Avstrijska vinjeta za 2008 ni več 72. So jo podražili......

za en €.......

ali za cca. 0,0027 € na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ne morš vrjet. Qrčeva evropa s svojimi novimi in novimi omejitvami. Ostane nam še kakih 20 let, pa bomo v kletkah. Avstralija kliče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej po en stran res ni prov da se po LJ furamo po eden v avtu, samo to kar mislijo narest, bi morala biti zadnja stvar, ne pa prva. Avtobusi so obup, da ne omenjam da zvečer čakam več kot pol ure na 25, da pridem v Medvode, kjer ponavadi pustim avto. Je cenejš, ker v gužvi veliko preveč pokurim, a katastrofa je s časom, saj me dnevno stane dve uri več kot če grem z avtom do faxa.

Vlaka raje ne omenjam, ker ima za moje pojme predolge intervale. Če bi res hoteli povečat železniški promet, bi pa marsikje potrebovali dvotirno progo, je pa še tam, kjer je že zdaj zaradi tovornega prometa potrebna, ne morejo zgradit.

Že sedaj je v Medvodah kar precej avtomobilov, ki jih puščamo in nadaljujemo z LPP ali vlakom. Niti predstavljam si ne kje bi bila parkirana vsa kolona, ki se odvija od pol šeste do osme ure.

In kako bodo obratovale vse firme, ki iajo 3/4 dela v mestu? Kje bo šel promet, ki sploh ni namenjen v LJ, ampak jo le prečka, sploh, če bo zaprto že v šentvidu?

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lpp ... So zapravl en kup denarja za nove postaje, namesto da bi kupl kako novo trolo. Izvirni greh zmešnjave v Lj. pa je, da so opustil tramvaje.

Postaje

ni postavljal/finaciral LPP niti MOL

ampak pod nadzorom obeh

Europlakat s pravico uporabe

za reklame.

Sy vem, da je useen - ampak

sam tolk, ane, da se ve ...

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej po en stran ..

Lepo

si naštel vse variante, kjer nas

bodo - če bomo dovolili in vztrajali

na kantah - cuzali v bodoče.

Opcija je tudi

skuterizem

tako kot Italija, ki je imela iste težave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opcija je tudi

skuterizem

tako kot Italija, ki je imela iste težave.

Ravno to ne, ker nimam skuterja, se kr s svojo Alpinistko furam, a kaj ko vreme to dopušča samo od marca do sredi septembra.

Sem pristaš, da se motor ne uporablja le za hobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem je najboljš, da iztopimo iz EU, odkar smo v EU, nesmemo več kadit, nesmemo seksat na javnih prostorih, otroc nesmejo žurat po polnoči, še mal pa se naumo smel več vozt z motorji, potem še z auti itd, itd,................, kje je dobra stara YUGA, kjer smo ga lohk sral u iber :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne bedne zamisli imajo te naši norci saj ne moreš verjeti, še malo pa res nikamor več ne bomo smeli, da nebi kaj plačevali še iz lastnih stanovanj ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jani pa atek .. točno to.

:worship:

Samo

poizkusi naj kdo sexat v Tivoliju,

kot smo to redno počeli nekoč.

Tisiti isti trenutek bo pritekel

mimo lopov Bajuk in

hop

že boš brez denarnice.

Je

pa res, da v tistih časih

ali

ni bilo lopovov v Tivoliju

ali

pa smo bili kot študenttje

nezanimiv plen.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali

pa smo bili kot študenttje

nezanimiv plen.

:hmm:

Kdo tebe non-stop kensla ? (vedno novi nick :krneki: )

Zase lahko povem, da če to v furajo bom je....ježa na kub3k, ker sem cca 10x na dan v centru (Lj)

in vsaj 5x na dan nekje v drugem mestu "guess again" spet v centru drugega mesta :headbang:

Mislim čisto mimo razen, če podaljšajo dan na vsaj 36 ur :whistle: !

Mislim, da bom kmalu obiskal sončno upravo :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poizkusi naj kdo sexat v Tivoliju,

kot smo to redno počeli nekoč.

Tisiti isti trenutek bo pritekel

mimo lopov Bajuk in

hop

že boš brez denarnice.

Ne me jebat, ovi laufa po tivoliju pa krade denarnice? :eek: Ampak ta, mimogrede, kolko ga pač gledam, ded ne more met glih nekaj ekstra kondicije, tak da.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Opcija je tudi

skuterizem

...

Pri praznih glavah (v cekarjih ali brez) državne ali mestne vlade presneto sumim, da bodo vsa motorna vozila v istem košu.

Bi upal staviti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me jebat, ovi laufa po tivoliju pa krade denarnice? :eek: Ampak ta, mimogrede, kolko ga pač gledam, ded ne more met glih nekaj ekstra kondicije, tak da.....

Veš, zase je presneto prefrigan. Je tud ta posel dal na koncesijo! Lepo sedi na debeli guzi in vleče koncesnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!