Skoči na vsebino

Glas Ljudstva


BremzPenzl

Priporočene objave

Že nekaj časa gledam, spremljam in berem dogodivščine na MS, glede izbrisa določenih članov s strani moderatorjev ali adminov.

Glede na moj povprečen IQ mi še ni uspelo razvozlati kriterijev in postopkov s katerimi "nedotakljivi" krojijo našo usodo, kajti ti kriteriji niti približno niso enaki. Očitno velja mnenje, da če se bodo "nevšečni" osebki odstranili potem bo vse sterilno in čisto. Morda res, vendar bo nezanimivo! Če je pa interes lastnikov samo reklamni forum pa naj to jasno povedo.

Moje gledanje na motosvet je enačeno z druženjem sebi enakih (motoristov), z zajebancijo (ker imam resnega dela dovolj v privatnem in poslovnem življenju), z razpravo kjer lahko izmenjaš mnenja (ne da bi te kdo zato gnjavil) ter z informacijami (pa ne reklamami, čeprav vem da se MS s tem financira).

V letu dni odkar sem aktiven na MS sem uspel osebno spoznati precej članov. Večina so O.K., nekateri so mi bolj, drugi manj všeč.

To je življensko. Verjetno drugi sodijo o meni enako. Preštudiral sem pravila foruma in jih akceptiral.

Kljub temu pa je čedalje bolj prisotna slaba volja na MS zaradi izbrisov določenih članov.

Predlagal bi "odgovornim" da vpeljejo malo demokracije v MS sistem.

1. uvedel bi ocenjevanje moderatorjev, recimo na 3 mesece, najslabši odleti (narod hoče maščevanje - kri)

2. vsakega ki ga mislite izbrisat, ga dajte na glasovanje (glas ljudstva)

3. dajte javno obavit grehe, grešnikov za katere so obsojeni na izgon iz MS

4. za izbrisane pa pustiti toliko milosti in jim lokaciji Motosvet com zadeve odpreti sekcijo izbrisani, kjer bodo lahko zagovarjali svoje grehe

Mislim da bi to še povečalo obiske na MS, razprave pa tudi nabijanja, kar bo lastnikom sigurno povšeči (več obiskov več €).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa gledam, spremljam in berem dogodivščine na MS, glede izbrisa določenih članov s strani moderatorjev ali adminov.

Glede na moj povprečen IQ mi še ni uspelo razvozlati kriterijev in postopkov s katerimi "nedotakljivi" krojijo našo usodo, kajti ti kriteriji niti približno niso enaki. Očitno velja mnenje, da če se bodo "nevšečni" osebki odstranili potem bo vse sterilno in čisto. Morda res, vendar bo nezanimivo! Če je pa interes lastnikov samo reklamni forum pa naj to jasno povedo.

Moje gledanje na motosvet je enačeno z druženjem sebi enakih (motoristov), z zajebancijo (ker imam resnega dela dovolj v privatnem in poslovnem življenju), z razpravo kjer lahko izmenjaš mnenja (ne da bi te kdo zato gnjavil) ter z informacijami (pa ne reklamami, čeprav vem da se MS s tem financira).

V letu dni odkar sem aktiven na MS sem uspel osebno spoznati precej članov. Večina so O.K., nekateri so mi bolj, drugi manj všeč.

To je življensko. Verjetno drugi sodijo o meni enako. Preštudiral sem pravila foruma in jih akceptiral.

Kljub temu pa je čedalje bolj prisotna slaba volja na MS zaradi izbrisov določenih članov.

Predlagal bi "odgovornim" da vpeljejo malo demokracije v MS sistem.

1. uvedel bi ocenjevanje moderatorjev, recimo na 3 mesece, najslabši odleti (narod hoče maščevanje - kri)

2. vsakega ki ga mislite izbrisat, ga dajte na glasovanje (glas ljudstva)

3. dajte javno obavit grehe, grešnikov za katere so obsojeni na izgon iz MS

4. za izbrisane pa pustiti toliko milosti in jim lokaciji Motosvet com zadeve odpreti sekcijo izbrisani, kjer bodo lahko zagovarjali svoje grehe

Mislim da bi to še povečalo obiske na MS, razprave pa tudi nabijanja, kar bo lastnikom sigurno povšeči (več obiskov več €).

....moje mnenje je popolnoma enako. Če ne bo tako, bo vse utonilo v sivini povprečja ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake toliko se najde kakšna jokica, ki dela sranje na kvadrat, toleriramo ga predolgo časa, potem pa ko ga zares odbijemo s foruma, je pa jok in stok, subjekti sami sebe poveličujejo do mučencev. Pravi mučenci so tisti, ki so morali drekanje in žalitve poslušati in brati mesece in mesece.

Potem pa obenem stokajo še zaradi "reklam", prav nevoščljivo po slovensko, brez kakršnekoli povezave na "osnovno jokanje" (ko nekdo odleti dol). Tralala hopsasa juhuhu in jok in stok "mi moramo pa reklame gledati". Kot povedano že n-krat, če kdo reklam ne želi gledati, lahko motosvet dobi tudi brez reklam. Ampak za mesečno naročnino.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=6865

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=6850

itd.itd. (uporabi iskalnik za podobne primere v zadnjih šestih letih).

Tukaj nikoli ni bilo in ne bo demokracije. Motosvet.com je v zasebni lasti, v katerega ste se včlanili in se s včlanitvijo strinjali z napisanimi in nenapisanimi pravili obnašanja. In brez skrbi, da smo dostikrat prej poskušali zlepa, pa ni in ni šlo. Če je nekomu forum tako zelo antipatičen, zakaj hodi nazaj in zliva gnojnico po ostalih?

In pa še vedno velja, da z veseljem pričakujemo vaša prostovoljna javljanja za delo moderatorjev. Aja, to pa ne bi, ne? Seveda, najlažje je pametovat na suho.

Če ima kdo še kakšno pripombo, jo z veseljem preberemo na info@motosvet.com, tole pa gre v arhiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!