Skoči na vsebino

Pankrti ponovno skupaj


Noiser69

Priporočene objave

Pankrti res legende majo tud kr uredu musko, tko ni čudn da so razprodal Halo. Sam če hočte na kakšn res hardkor pank/Oi! koncert pejte na Punk and disorderly v Berlin, al pa aprila na Dunaj v Areno-http://www.arena.co.at/AWU/index.php?section=PROGRAMM&action=SHOW&id=2415

http://www.youtube.com/watch?v=SaiD6PAab0U-posnetek iz Punk and disorderli januar 2006 ko so špilal Discipline . Sej se ne vid dobr sam pred odrom je bla prava klavnca, alkota pa potoki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem v čem jim je fora. Svoje so odšpilali že leta nazaj.... Isti kurac ko "Franci reunion"....

:worship:

dnarja jim manjka :headbang: :headbang:

življenje je drago, za priboljške, zato so pa spet tuki :naughty:

saj niso bili slabi

naj jim bo s lepo in srečno na koncertu, kdor že gre :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem v čem jim je fora. Svoje so odšpilali že leta nazaj.... Isti kurac ko "Franci reunion"....

To je ravno tako, kot bi šel brate Ameršek pa Dalanoviča gledat kako sedaj igrajo fuzbal.......Raje kak star posnetek pogledam..... Aja, pa zaradi obiska tud ne bom več 20 let star......kaj čemo.......leta so tu......

Sporočilo uredil(-a) xr800 dne 28 Nov 2007 @ 14:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne vem,kok lohk na forumu najdeš tolk enga folka,ki samo kritizira in afne gunca.Halo če ti ni do tega se distanciraj in pust temo,da lavfa.Jest grem zato,ker se je takrat to zdel kul in bo, tud zdej kul.Limonarji,ki pa tega ne zastopjo,bodo pa skoz nekaj čez mel. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne vem,kok lohk na forumu najdeš tolk enga folka,ki samo kritizira in afne gunca.Halo če ti ni do tega se distanciraj in pust temo,da lavfa.Jest grem zato,ker se je takrat to zdel kul in bo, tud zdej kul.Limonarji,ki pa tega ne zastopjo,bodo pa skoz nekaj čez mel. :headbang:

prav maš ... !!!

dans so ble priprave na jutr ... prilagam fotko :) (ta levi sm js :P)

dck-Hozi--.jpg

jutr pa še x krat bol noro :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: super... predskupa Carina so bli uredu tisti drugi so bli mal mimo pankrti pa itak odfuk hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav maš ... !!!

dans so ble priprave na jutr ... prilagam fotko :) (ta levi sm js :P)

jutr pa še x krat bol noro :drunk:

desn je pa k Mikey pr Orange County Choppers :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je noorooooo

Sam da pridem k sebi, pa poročam in nalepim kako fotko, zdej pa spat nazaj, ker mi je slabo ko pesu :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncert smo spremljali na zahodni tribuni zgoraj,precej spredaj.

Vtisi: polna dvorana, škratek Pero teka sem in tja, zelooo dolga vrsta za Pivo, slaba akustika in zmagoslavje ob Bandiera Rossa.

Nekoč je bilo precej bolj eksplozivno... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No koncno mam tolk cajta,da nekaj napisem.Koncert,kot sam je bil super,ce gledam glavno skupino,ostalo je bilo pa mem.Za stojisca je bil en wc in so bile vrste nenormalne.Se dobro,da je varnostnik imel toliko v glavi in je videl maso ljudi,ki jo je po domace scat.Tako da smo lahko ven hodil.Ker un kreten od varnostnika,ki je dezural med sedisci in stojisci ni spustil ne gor ne dol.Pa vemo kaksni wc-ji so na tribunah.Pa nad pirom sem bil tud razocaran,ker si za dva evra dobil pol pira in pol pene.Aja pa ko sem sel ven scat mi je nazajgrede varnostnica zatezila,da moram dol vzet ketnco za denarnico,prej sm pa parkrat sel skozi brez problema.Pa ji kozi nisem mogel dopovedat,da ni za fajtat.Drgac pa splosni vtis je kul. :evilgrin:

Slike pa pridejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ulica in jaz govoriva: škoda da so zjebali presenečenja tipa Niet in Paraf, švohnato ozvočenje, prepočasni obrati igranja,.... drugače pa 2 litra na odru spiti in obstati z vso staro zalogo :worship: peroooooooooooooo glasovna uravnilovka ! :evilgrin:

stari prdci in tečne riti vsega smo do grla siti !

pa še moto zbiranja benda je tak :SS lahko bi bli bolj politično udarni ! kot v starih dobrih cajtih ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!