Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava 2007


Noise

Priporočene objave

čaki, punc pa nisem v pm pošiljal :hmm:

bi pa kmal taksista, k je hotu 10e za rollbar-avtobusna. sm djau, da grem rajš peš :D :slap:

O pa si, sam nis dokonca izreku hahaha, aveš ko sta te pogledale :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vsega itaq nisem sfolgal bi pa VELKO ČRNO bulo dal na muzko.

Četudi je DJ spizd*l so eni pripravlen bli kaj naredit VENDAR jim ni bilo dovoljeno

Ker nekdo naj bi imel "boljši" okus/želje in ne tak kot je to večina želela/hotela

Zato pa se je tudi veliko folka potem pobralo.

Kot so že nekdaj tastari rekli, da čevlje naj sodi le kopitar.

Za ostalo pa :worship:

men jeblo OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBJAVA NAGRAJENCEV

Motosvetove majice dobijo (žrebanje izmed tistih, ki so glasovali za motor leta, in ki so se pri Motosvetovih hostesah med 20:00 in 21:15 vpisali v seznam prisotnih)

1. Strom (#001)

2. Volk (#026)

3. Hellenca (#027)

4. Klimbra (#058)

5. Danilo7 (#106)

Motosvetovi ženski majčki dobita tudi dirkačici

Tina Katrašnik (VIP racerka)

in

Janja Budič (motosvetova racerka)

Drugače pa bodo fotke in video fenomenalni. Samo še izbor je potrebno narediti... in film zmontirati... bo pa :D :D

Medtem še vedno vabilo, da fotke in filmčke uploadate v www.motosvet.com/album... najboljše, najbolj kreativne, najbolj seksi, najbolj odbite... nagradimo... !!!! :)

PS: Tudi nam je žal, da se je po vročih nastopih plesalk DJ (oziroma dva - bila sta v paru!?!?) odločil oditi domov. Oziroma se odkotaliti, glede na to, da je bil trd že ob osmih, ko je prišel v Rolla. Tako se žal obljuba za "odličnega DJ-a" ni uresničila - smo se naučili, da ključnih stvari nikoli ne zaupamo več v organizacijo nikomur drugemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo, res. Lepo je bilo videt toliko znanih in neznanih motomarsovcev na kupu ;) . Mi ni žal, da sem se pofočkala.

Kar se tiče muzke...jaz niti porajtala nisem, ker sem imela preveč dela z vami :OK:

Vsem, ki smo se spoznali in tistim, ki smo se po dolgem času spet videli :004 :004

Lp, V. ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede.. tiste dve hostese od heinekena sta ble ql :D hehe

Men sta ble pa unedve s TC-Motoshop majčko kul :naughty:

A hostese so ble tud :blink:

:slap: ti pa vse prespiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sta ble pa unedve s TC-Motoshop majčko kul :naughty:

sm jih premalkrat vidu d bi se zapomnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.. toj zato k se nis prdružu nama z mitofreakam.. sva skos skakala, takrt morš slišat musko :D no sj, ene parkrat si se prdružu za kšno minutko :D haha :worship:

hehe, ma preveč vroče mi je blo, sn mogo it vsake tolk cajta malo ven se ohladit v sneg, ko finci ko grejo iz savne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ma preveč vroče mi je blo, sn mogo it vsake tolk cajta malo ven se ohladit v sneg, ko finci ko grejo iz savne :lol1:

haha :yea1: lohk bi naja povabu, bi se skupej valal po snegcu :P haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jeba, Benka si je dala joške operirat. :)

Škoda k te ni blo (vsaj jst te nism vidu), bi zvedu glede jošk iz prve roke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medtem še vedno vabilo, da fotke in filmčke uploadate v www.motosvet.com/album... najboljše, najbolj kreativne, najbolj seksi, najbolj odbite... nagradimo... !!!! :)

Album by Boimages: http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=847

Album by Condor: http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=850

Kje so ostali? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VELKO ČRNO bulo dal na muzko.

Četudi je DJ spizd*l so eni pripravlen bli kaj naredit VENDAR jim ni bilo dovoljeno

:blink: kdo je spizdo ! DJ ?? še dobro da ni odpeljala avtobusna postaja ! Noise pa sem ti rekel da je treba Pridigarje na Motomarsovce vrečt ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na štengah pred rollbarom (v kadilnici) se je našel obesek za ključe - izgleda ko ena klobasa roza barve z glavico. v iztegnjenem stanju meri 13,7 cm. kdor ga/jo pogreša, naj pokliče najbljižjega mene ali pošlje P****M******

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POtem nisem veliko zamudil, ker sem šel 3 ure prej spat kot iz prejšnjih novoletnih srečanj :whistle:

Sicer pa jaz na take srečanje hodim "predvsem" zaradi ljudi ki jih poznam oziroma bi jih rad spoznal in z njimi spregovoril kako besedo. Zaradi preglasne glasbe je bilo to zelo težko, prav tako se mikrofona ni slišalo skoraj nič (ko je bila Benka na "pisti" se je ni slišalo popolnoma nič.) Če bi poslušali nek radio kateri bi imel MIC vhod bi bilo veliko bolje kot pa to!

Sicer pa hvala vsem, ki ste prišli in mi namenili nekaj časa, si grem ogledat slikce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se je vse samo bliskalo, kje ste še ostali da pogledamo slikce.

ps. Noise kaj pa nagrade za tiste ki smo jih že naložili? :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se je vse samo bliskalo, kje ste še ostali da pogledamo slikce.

ps. Noise kaj pa nagrade za tiste ki smo jih že naložili? :whistle: :whistle:

PS: Čez kak teden, ko bomo pogledali, kateri albumi in kateri filmčki so bili najbolj ogledani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!