Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava 2007


Noise

Priporočene objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega: spet po dolgem času srečal stare kolege. Eni so manjkal, ene smo pa na novo spoznal.

Super stvarca :grim

Brdaus, a nisi ti nekaj grozil, ko sva bila zgoraj na čiku, potem pa te več nisem našel, da bi izpolnila medsebojne grožnje......

Aja, da ne bo pomote:

nisva se hotela sfajtat, sva oba malo lažje kategorije, pa ne zgleda lepo, če si takšni v lase skočimo, pač sva si grozila s temle:

:beer2:

Sicer pa bi jaz imel samo eno majhno pripombo:

Naslednjič bi lahko organizirali nalepke z imeni prisotnih, tako, kot je bilo pred nekaj leti, da si vsaj vedel kdo je kdo, ne da bi vprašal.

Sicer pa bi imele nalepke tudi svojo slabo stran:

Jaz bi se izognil Tanjuški, ona pa meni, pa ne bi nikoli vedel, da je v živo čisto drugačna kot tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa bi imele nalepke tudi svojo slabo stran:

Jaz bi se izognil Tanjuški, ona pa meni, pa ne bi nikoli vedel, da je v živo čisto drugačna kot tukaj.

kakšna pa je razlika ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM POGLEDAL SLIKE IN SO MI 3 PADLE V OKE!!!!

nedvomni zmagovalec je pa EIN!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus, a nisi ti nekaj grozil, ko sva bila zgoraj na čiku, potem pa te več nisem našel, da bi izpolnila medsebojne grožnje......

Aja, da ne bo pomote:

nisva se hotela sfajtat, sva oba malo lažje kategorije, pa ne zgleda lepo, če si takšni v lase skočimo, pač sva si grozila s temle:

:beer2:

Sicer pa bi jaz imel samo eno majhno pripombo:

Naslednjič bi lahko organizirali nalepke z imeni prisotnih, tako, kot je bilo pred nekaj leti, da si vsaj vedel kdo je kdo, ne da bi vprašal.

Sicer pa bi imele nalepke tudi svojo slabo stran:

Jaz bi se izognil Tanjuški, ona pa meni, pa ne bi nikoli vedel, da je v živo čisto drugačna kot tukaj.

ahh to ni dobra ideja, ker potem bi jaz bil pretepen in polomljen še predn bi striptizete prišle hehe... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus, a nisi ti nekaj grozil, ko sva bila zgoraj na čiku, potem pa te več nisem našel, da bi izpolnila medsebojne grožnje......

Kdo ti je kriv, da slabo prenašaš grožnje :lol1:

OK OK, ni hudir, da se ne bo grožnja uresničila... samo močno si morš želet .)

@Minca: a mi ga boš pomagala "tepst"? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM POGLEDAL SLIKE IN SO MI 3 PADLE V OKE!!!!

nedvomni zmagovalec je pa EIN!!! :evilgrin:

Hvala, hvala... Mislim, da je vec kot ocitno, da sem videl ene 300.000 striptizov prevec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahh to ni dobra ideja, ker potem bi jaz bil pretepen in polomljen še predn bi striptizete prišle hehe... :lol1:

Zakaj pa to ne bi bila dobra ideja? Bi te pač eni prej našli (storiš dobro delo v tem predbožičnem času)..... :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala... Mislim, da je vec kot ocitno, da sem videl ene 300.000 striptizov prevec :)

300.000 striptizov z 5 različnimi striptizetami si mislil povedat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo kar v redu, čeprov se mi zdi, da se nekateri niso znal vključit v zabavo in so bolj osamljeni opazovali dogajanje. Mogoče bi lahko spet v bodoče nosili kake priponke, da bi se lažje spoznali. Zanima me tud kdo je srečnež, ki se bo lahko za en teden navozu z aprilio.? Mogoče res preglasna muska, pa premalo razločno govorjenje po mikrofonu. Drugače pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idejo z imeni tudi jaz podpiram :) Sicer sem itak poznal precej Motosvetovcev tam, ampak ravno zaradi tega nisem spoznal skoraj nobenega novega, ker sem itak bil v družbi poznanih. Če bi forumaši imeli nalepke z imeni bi zagotovo pristopil do koga, s katerim sem imel stike prek foruma v živo pa še ne poznam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..............in to predvsem zaradii rdečih oči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, mene tak al tak vsi poznajo, sam ene je blo preveč strah pristopit pa pozdravit :evilgrin:

vsi? ja, zdaj te pa res! :D vsa čast, ker tebi ni nerodno pristopiti in sem te končno po dolgih letih spoznala! :worship: B) :010 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!