Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava 2007


Noise

Priporočene objave

ti si pa res prjazen... :rolleyes: dej sem ti pjačo dolžna... O:-)

spet bomo zarad tebe v središču pozornosti... :unsure: moreš zmerom to delat? :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet bomo zarad tebe v središču pozornosti... :unsure: moreš zmerom to delat? :hmm: :P

:kva1: o mater... a sm spet zeznla..... jao..... sej mu jo bom poslala po kaki hudi bejbi, tak da nou nč vedu... :whistle: pa bo pozabu na pajkico :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: o mater... a sm spet zeznla..... jao..... sej mu jo bom poslala po kaki hudi bejbi, tak da nou nč vedu... :whistle: pa bo pozabu na pajkico :naughty: :P

kir tebe vid te ne more pozabt :grrr sej to pa ja veš... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kir tebe vid te ne more pozabt :grrr sej to pa ja veš... B)

:evilgrin: ..... a te grem mal zbrcat??? :whistle: pol me boš zdej mogla cel živlene pamtit.... :naughty: prou ti je.... :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ..... a te grem mal zbrcat??? :whistle: pol me boš zdej mogla cel živlene pamtit.... :naughty: prou ti je.... :P :OK:

Dejta (se) res it nekam drugam nabijat ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si fauš, kr neoš dobo pijače, ha.... :evilgrin:

on je itak zmer fouš... :whistle:

Dejta (se) res it nekam drugam nabijat ... ;)

ja pravi se je zdej oglasu a ne? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri vsem tem ... jaz še vedno ne vem kje bo to novo mesto te zabave

v Cvetličarni...(pa ne zdej vse cvetličarne v lj oblazit...)) :D btw no men lohk rožco prneseš... :winkiss:

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri vsem tem ... jaz še vedno ne vem kje bo to novo mesto te zabave

Mogoče bo pa kar virtualna.

Če mamo virtualno kadilnico in pivnico, lahko mamo pa še virtualno novoletno zabavo. :whistle:

Zbiram prijave za virtualno zabavo. Rezervacije niso potrebne, cena vstopnic 0 € , pir in ostalo pijačo mejte pri sebi, virtualno se toči zastonj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji petek bil na "Free friday partyu" v Cvetličarni. Glede na to, da naj bi se Motosvetova zabava zgodila v okviru podobnega žura, sem šel preverit kako in kaj.

Notri je bilo cca 1000 ljudi (to je tudi nekje maksimalno, da je še znosno...)

Glede na to, da se dogovorjamo za tako imenovani "VIP" balkon ekskluzivno za motosvet, kateri sprejme 100 - 150 ljudi, bi bilo kljub gneči čisto ok za nas.

Na balkonu se da tudi bolj normalno komunicirati, saj glasba tam ni tako glasna.

Preveril sem cene pijač (zaradi možnosti zakupa "all you can drink") in pravijo, da v ta paket sodi celotna njihova ponudba pijač iz cenika.

Sicer košta:

- pivo 0.5 l --->2.5€

- koktejli od 5 do 6€

- sokovi cca 2 €

- žgane pijače od 3.5 do 5€

- 2 vodki, en red bull 10€

Zakup "all you can drink" bi bil možen le v primeru odločitve vsaj 50 glav!!!

V začetku naslednjega tedna bodo znane vse ostale podrobnosti!

p.s.: aja, bil je super žur ;)

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, mislim da bo večina za, da se naredi zakup "all you can drink", vsaj 50 glav se nas bo pa ja nabralo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....še dobr ,da sem 100m stran doma...... :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer1: :beer1: :drunk: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!