Skoči na vsebino

U živo na mrtvo....sem takšen ker sem živ....


Priporočene objave

Am am :worship: :worship: :worship: :worship: si faliu poklic!!! Ti bi mogu it za pesnika :naughty: :naughty:

ti b mogu u kamnolom jt take pokat. :naughty: to so že eksplozije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti b mogu u kamnolom jt take pokat. :naughty: to so že eksplozije

sej bi šou... sam pole bi me Bin Ladn dobu pa bi me za svojga uzeu :evilgrin: sam jest pa nism taka nasilnež... sm vseeno le sramežljiva dušca :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi šou... sam pole bi me Bin Ladn dobu pa bi me za svojga uzeu :evilgrin: sam jest pa nism taka nasilnež... sm vseeno le sramežljiva dušca :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ma noben hudič te ne sname naboš krepu ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He so že probali... ma niso mel za burek :whistle: Mam pretežko rit, karakter pa še bolj :kva2: :lol1:

tele je tele :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljanje reality utrinek :trance_33_sleep

:

.....če ga včasih z frendi kej spijem ...in sem po druženju na koncu pijan še nisem kronik

prej bi pošteno reku da delam na vzdrževanju prijateljskih odnosov oz. frendovsko degustiram...

Ben ja....priznam z frendi je lepo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljanje reality utrinek :trance_33_sleep

:

.....če ga včasih z frendi kej spijem ...in sem po druženju na koncu pijan še nisem kronik

prej bi pošteno reku da delam na vzdrževanju prijateljskih odnosov oz. frendovsko degustiram...

Ben ja....priznam z frendi je lepo .

ne se bat s prjatli ni neč teško.niti en hladilnih laškiga podegustirt. makar doma pole umret :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se bat s prjatli ni neč teško.niti en hladilnih laškiga podegustirt. makar doma pole umret :rolleyes: :rolleyes:

če so pravi prjatli, te bojo bujli, da se neuš matro... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

a neda ti prjatu :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf življenje je težko!!! Za jebat nimam... ma jebejo me vsi.... noge imam ma uporabljam jih bolj s težavo :lol1: trenutno poslušam eno kurčevo muziko na kompu, ma kaj mi pomaga ker se mi ne da menjat....

Mislem živa groza... sploh pa ta sneg

Prjatli veliki in mali.... debeli in suhi... slepi in gluhi.... pijani in trezni... hitri in drzni.... pazite nase! Baje da prihaja zajebano leto tko da... ma sej sploh ne vem kaj bluzim O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z prjatle si bomo uzeli cajt in spili kšnu bircu pa bo bulši :drunk:

OJOJ a spet :whistle:

Sej ni čudno da sm pole naslednji dan čist drugačn ko me pa vi prjatli čist zmedete! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Še dobro da jih je potem tko malo ...( za na prste ene roke preštet ) :naughty: :whistle: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

...je pa zato veliko znancev,,,,,, :naughty: :naughty: :naughty:

p.s.

:headbang:

Še dobro da jih je potem tko malo ...( za na prste ene roke preštet ) :naughty: :whistle: :: :unsure: :unsure:

...je pa zato veliko znancev,,,,,, :naughty: :naughty: :naughty:

p.s.

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

d te nabo u križi zvilu .k te zadne cajte lomi :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!