Skoči na vsebino

Kdo se je LETOS (2002) ze "razprostrl" na asfalt


Ice

Si se letos ze "rolal/kotal/saltal" po cestah?  

  1. 1. Si se letos ze "rolal/kotal/saltal" po cestah?

    • Da
      47
    • Ne
      105


Priporočene objave

....z motorjem seveda; po pogovorih z znanci ugotavljam,da je kar nekaj motosvetovcov zraven.moja malenkost na zalost tudi.

zadostuje nik,okoliscine niso tako vazne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doggy called B52 kissed mother Earth: :evil: :evil: (2 times)!

Zoolo The Horrible! :evil:

P.S.: Obakrat sem bil tudi sam z njim kot odgovorni za vodenje stroja, obakrat sam. Lokaciji: Jezersko in Gorjanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem se zložu.

Motor uničen :cry: :cry: , sezona predčasno končana :? :? , jaz pa na poletnih počitnicah (bolniška) :cry: :( :? :) :D 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po letosnjih 18.500 km 2X v zadnjih 13 letih ril po zemlji.... obakrat sam kriv... enkrat obracanje 30 km/h (pesek), na isti lokaciji kot Zoolo, medtem ko je bilo drugic na poti v Dolomite v levem ovinku pri cca. 60 km/h... en lep, rahel zdrs... Obakrat brez poskodb.. razen drugic malo modrice pod kolenom. Srecno usel hujsim poskodbam... Upam, da je za vselej dovolj... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ovinku zmanjkalo sprednjega kolesa, pa smo že ribal motor po desni, prav tako pa tudi hlače in jakno.Tako na hitro se znebiš dvesto tisočakov.Jaz sem jih odnesel le z eno modrico, ni omembe vredno.Vsaka šola neka stane:"Ne pretiravaj če guma ni ogreta" :cry:

L.P. VIKING

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi poljubil asfalt, na Passo Mendola, na srečo je bil padec na mestu, ampak oklep sem pa vseeno fino odrgnil... :oops:

Po besedah očividcev pa je bil padec res spektakularen. Sem se pripeljal, ustavil motor in padel na bok. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj prevozo nekaj čez 6000 km - SREČNO. :D :D :D

Brez bližnjega srečanja z asfaltom.Upam da bo tako ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo rekel asfalt? :shock: ... Moj SV ne mara peska... ma, al ga tudi jaz ne... :twisted: :P :roll: :lol: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz in fotrova bemfa sva že imela bližnje srečanje z asfaltom... relacija Velenje - Celje...situacija: ovinek in dež... posledica: modrice na nogi... po treh mesecih še vedno boli.. rezultat: bemfe me je strah... bomo raje kupili svoj (beri: malo lažji) motor...

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj SV ne mara peska...

Kako ga ne mara? :o Zakaj se je pa potem želel približati pesku v vsej svoji dolžini(širini)? :wink: :roll:

Ker enkrat je mogel nekako povedati, da ga ne mara... pa ja, malo pa ima pravico do glasanja, ne da ga skoz ena baba komandira... pa to velja samo za motor, da ne bi slucajno kaj drugega mislil... :wink: :twisted: :P :k1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok, tok, tok, sem ga položil dvakrat na levi kufer, seveda skoraj na mestu in upam da bo pri tem tudi ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna Gora. 1. maj. Speljevanje v hrib in hkrati oster ovinek v desno. Pa je zmanjkalo moči in se je zvrnil. Še sreča, da imam rollbare. Sicer pa sem kar ene parkrat rešila dokaj nevarne situacije (kar se padanja tiče). :D :D Mačica je močna ratala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOK TOK, se vse na mestu, asfalt pa je iz visine tudi lepsi.

sem imel z kolesi v mladosti dosti tesnih stikov z njim (odrgnine, raztrganine, polomljeni zobje,.... - kriv film BMX banditi) in upam da bo pri temu tudi ostalo. :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj (cca. 30.000km) se brez problemov. Sem pa enkrat imel celno trcenje s pijanim voznikom neizpravnega Poljskega Fiata 126p (bolha). Tipson je napihal 4.4, poleg tega pa mi grozil da me bo razbil ko bika in me grabil za vrat in te fore (sem bil star17let). Je speljal iz stranske ceste na glavno in zaradi pijanosti prepozno "odmotal" volan ter tako zapeljal na moj pas. Hvalabogu sem ga videl in zabremzal do cca. 10km/h, on pa je tudi imel majhno brzino, saj je sele speljal. Sem se mu poskusil ognit po levi strani pa ni slo in sem ga zadel. Motor (Gilera SP02) je padel po tleh, jaz pa na pokrov motorja. Klincevi policaji so rabili 45min da so prisli na kraj dogodka. Ko pa jih ne klices, so pa pri tebi v 3min :?

Drugacnih neprijetnih srecanj z asfaltom pa nimam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........letos prevoženih 15.000 km........še vedno brez padca.........upam,da tako tudi ostane........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!