Skoči na vsebino

Kdo se je LETOS (2002) ze "razprostrl" na asfalt


Ice

Si se letos ze "rolal/kotal/saltal" po cestah?  

  1. 1. Si se letos ze "rolal/kotal/saltal" po cestah?

    • Da
      47
    • Ne
      105


Priporočene objave

Junija kupivši motor Gilera RC 600 ter ga imavši celih 8 dni. Me en kurac puna bočno nabasal. Moja brzina 60 km/h, njegova vsaj 50.

REZULTAT:

- cca 8 metrov letenja, salta in pol trd pristanek

- motor totalka

- oprema hin - čelada, jakna čevlji, hlače so ostale cele ( zanimivo)

- 3 šivi v kolenu, tam enih 15 cm2 snete kože na levi nogi, desna zgleda kot big foot - mesec dni bolniške

NI NAM LAHKO :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zdej pa na žalost še jst. Jst mam pa tako srečo, de se moj skuter gon, zato, ker mi je en pes skoču direkt pred kolo.Zko de sem ga zadel u bok. Jst. bok me je bolu še cel teden k k***a,roka tut, drugo je k sreč uredu. Skuter poravsan na desni, zbrušena ročka, mam filing de mi je vilce zjebal. pes: k nov. :evil: še sreča de sem prpelu bl počas, ker sem ga že prej porajtu, sam... Lastnik psa pa: zakaj ste prijavili policiji :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjak, če si zadevo prijavil policiji in če sta pes in lastnik znana in če ima lastnik sklenjeno požarno zavarovanje za hišo, potem tako zavarovanje običajno vključuje tudi kritje škode, ki jo povzroči pes (pravi, da je skuter poravsan).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tole napisal kdo drug kot Brrrm, bi sporočilo že zbrisal, ker bi mislil, da je huda zajebancija.

Samo -- zakaj pa ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, je to res. Pri meni je vključena tudi odgovornost, če moji otroci na kakšni drugi hiši razbijejo stekla.

To s psom je preverjeno, da deluje. Pred leti je sodelavčev nemški ovčar skočil pred avto in mu sesul odbijač, sebi pa življenje in je potem zavarovalnica častila odbijač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Se moja izkusnja, ki se je koncala z razbitim kovckom in malo popokane plastike. Zapeljal sem navajen motorja brez stranskih kovckov med dva betonska korita za roze. In naenkrat se motorju hoce ustavit, ker zadene kovcek ob korito. Jaz se ne dam zapeljem naprej, kovcek pa ostane ob koritu.

LP Boriss.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest in pa moja Huska, dva tedna nazaj, ovinek na jezerskem, zmanjkalo ovinka gremo v graben - rezultat: 1:0 za ovinek! :(

(jest cel, motor mičkeno popraskan) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, je to res. Pri meni je vključena tudi odgovornost, če moji otroci na kakšni drugi hiši razbijejo stekla.

To s psom je preverjeno, da deluje. Pred leti je sodelavčev nemški ovčar skočil pred avto in mu sesul odbijač, sebi pa življenje in je potem zavarovalnica častila odbijač.

To je res, nasa mrcina je zavarovana na tak nacin, nikoli ne ves kdaj bo boumbar komu pred avto skoci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S težkim motorjem letos na srečo ne, pa čeprav je dvakrat mal mankal. Sem pa z mopedom na poti v službo ker se je preveč mudilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S težkim motorjem letos na srečo ne, pa čeprav je dvakrat mal mankal. Sem pa z mopedom na poti v službo ker se je preveč mudilo.

Sej lohk moped obtežiš (žakelj ali dva cementa )pa bo pol tud ta težak motor :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smeško aja?? a pol pravš da ni blo nič hujšega? A si kej probavov ali je bila neprilagojena hitros :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr mežkotu je bilo preizkušanje znanja drseti skoz ovinek, pol se je pa tolk v to zamislu da je pozabu zavit-zajeban :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva sezona več ali manj zaključena brez padcev, prask in podobnega, res pa je da je blo kar nekaj "blizjih srecanj".

So far so good :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nej sam rečem,da sm pobliže pogledal,če so fantje iz komunale Radovljica dobr asfalt naredl.Prišel sem do zaključka,da je hrapav in trd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm tut jst reč, de mi asvalt prov nč ne ugaja. Sem ga ta let že dost gledu s closer look. Bom od zdej naprej rajš bolj od delč spremlu zadevo :cry: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v dveh sezonah se nisem zacutil padca. Zato tud nocem bit sprejet v ta klub! Ce pa enkrat bom, pa pac bom. Upam, da ne kmalu. Pa ne zato, ker vas ne bi maral :wink: :lol: , nasprotno, vsem zelim cim manj padcev in cim vec varno prevozenih kilometrov!!!! :P

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Evo mene :? Par ur sem bil v dilemi - vozit al ne (tak kot takrat ko me je policija dobila, šesti čut mi nič ne pomaga :roll: ) in ni vrag da mi v ovinku odnese zadnje kolo, na srečo nisem mel not kaj več ko 40km/h :arrow: pokrampana plastika spredaj in zadaj, nekaj pri balanci in kolesu pretegjeno - (že zrihtal IKE :D 8), zvita stopalka zadnje bremze in desno ogledalo - meni nič, hlače ostale cele, brez praske. Bo treba čimprej gor rolbare naštimat :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!