Skoči na vsebino

Venezuela: gremo v socializem!


Noise

Priporočene objave

Spet se je kanta z Brihtolom zlila. :closedeyes:

Kako so eni pripravljeni takoj spljuvati odločitve drugih in jim pomerjati svoje hlače!

Venezuela se odloča o sebi. Kakor si bodo postlali tako bodo spali.

Partizani in belogardisti pa so naša preživela zgodba.

Neumno je mešati čas in kraj! Smo tako hudičevo polni sami sebe, da bomo na naših "izkušnjah" učili celi svet?

(BrihtolSeRazlivaNaJugPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imeli partizane,kot smo jih imeli mi bi 40 let je..l ježa kot smo ga mi,brez partizanov pa jim bo,mogoče malenkost boljše kot je bilo nam Vozim raje BMW-eja kot MZ-eja!!!!!!

Ali to pomeni, da si bil do leta 91 revez in si po osamosvojitvi, ko smo dobili kapitalizem, na hitro obogatel? Jaz namrec nisem opazil pri poslovanju kake bistvene razlike, razen da je danes mnogo, mnogo tezje najti delo, ker skoraj vsega poberejo veliki sistemi.

brez partizanov pa jim bo,mogoče malenkost boljše kot je bilo nam npr:nebo jim treba delat za partizanske penzijone,rehabilitacije,vsako leto 3 tedne term,skoraj zastonj stanovanja,uvozi avtov iz tujine BREZ DAJATEV itd.itd.

Moj oce je bil v partizanih, pa ni bil delezen NITI ENE zgoraj nastete bonitete.

Venezuela se bo ze pobrala, imajo vsaj voditelja z jajci, da se je uprl tujim grabezljivcem. In imajo nafto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali to pomeni, da si bil do leta 91 revez in si po osamosvojitvi, ko smo dobili kapitalizem, na hitro obogatel? Jaz namrec nisem opazil pri poslovanju kake bistvene razlike, razen da je danes mnogo, mnogo tezje najti delo, ker skoraj vsega poberejo veliki sistemi.

Moj oce je bil v partizanih, pa ni bil delezen NITI ENE zgoraj nastete bonitete.

Venezuela se bo ze pobrala, imajo vsaj voditelja z jajci, da se je uprl tujim grabezljivcem. In imajo nafto.

Se mi zdi, da sem nekje prebral, da je bil Brumer prej v Švici. Verjetno je mislil povedati, da mu je tam bilo tako težko, da je MZeja vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upanje še vedno ostaja..Chavez bo predsednik do leta 2011,se bo že našel način...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upanje še vedno ostaja..Chavez bo predsednik do leta 2011,se bo že našel način...

Tako je.

Ko mu ni uspel vojaški puč pred časom, je dejal, da bo pa poskusil ponovno. Pa je prišel po drugi poti do predsednika. Bo pa še po drugi poti prišel do sprememb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr takšnih ženskah kot jih imajo v Venezueli ne bi jaz nikamor bežal :D Kurc pa standard. :whistle:

Samo, da bi stal.... :yea1:

Spet se je kanta z Brihtolom zlila. :closedeyes:

Kako so eni pripravljeni takoj spljuvati odločitve drugih in jim pomerjati svoje hlače!

Venezuela se odloča o sebi. Kakor si bodo postlali tako bodo spali.

Partizani in belogardisti pa so naša preživela zgodba.

Neumno je mešati čas in kraj! Smo tako hudičevo polni sami sebe, da bomo na naših "izkušnjah" učili celi svet?

(BrihtolSeRazlivaNaJugPress)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite, da je bu glavni vzrok proti? MOgoče neomejeno število predsedniških mandatov? PReveč siljenja z drastičnimi reformami? Vsekakor mu dam prav, da kontrira ZDA...ma ne verjamem, da je uvedba napol diktature pravi način...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjkajoče 2 ali 3 % so zahinavli slovenski izseljenci sedaj posojeni Venezuelci.Po predhodnem posvetu z Dimsijem in JJ koalicijo so se uspeli infiltrirati in tako premagali sovraga. V kratkem pričakujem poročilo Čuka ex Sova na to tamo.Kakorkoli Buši nam je že čestital , pohvalil skupen boj proti terorizmu ter obljubil 2 do 3 sodčke nafte.Minister EL Bajuk pričakuje , da bo zato stopnja inflacije krepko padla, minister Kahel je že naročil par ameriških topovnjač, JJ pa piše novo knjigo.

(zaupnopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imeli partizane,kot smo jih imeli mi bi 40 let je..l ježa kot smo ga mi,brez partizanov pa jim bo,mogoče malenkost boljše kot je bilo nam npr:nebo jim treba delat za partizanske penzijone,rehabilitacije,vsako leto 3 tedne term,skoraj zastonj stanovanja,uvozi avtov iz tujine BREZ DAJATEV itd.itd.Vozim raje BMW-eja kot MZ-eja!!!!!!

E, moj prijatelj,....vidiš, tako je to......če pa bi zmagali Tvoji, bi Ti tudi sedaj, po vrnitvi iz Švice v domovino delal na tujem, saj bi se tvoja Ljubljena Slovenija imenovala Hitleryandia........ali pa morda Domobranolandia...,ali pa kako drugače, kakor praviš, domoljubno......

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upanje še vedno ostaja..Chavez bo predsednik do leta 2011,se bo že našel način...

mislis, da je toliko bolj fejst butast kot putin ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepremagljiv in nenadkrivljiv svetovni tris JPC ! jansa putin chavez :krneki: :fredy: pa U3 ! ( urske tri ) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice...ti resno misliš, da je putin butast??? samo zato ker ne nastavlja riti požrešnim evropejcem in ZDA?

rusijo je mogoče voditi le na tak način, napol cesarsko. vsaka mu čast, da je ustavil tajkune, ki so hoteli vse razprodat ZDA in jim omogočit dostop do ruskih resursov. MI smo budale, ker ne znamo sklenit kakega pametnega sporazuma z rusijo in si zagotovit OGROMNO RESURSOV, ki so najpomembnejši za razvoj!

Z njimi bi se morali bolje povezat, če bi sevead meli sposobne politike. a za kaj takega jih ni ne na levi ne na desni.

SAmo...naš zunanji minister dr. prašič zavaljeni se dela, kot da je kak bush ali nek veliki svetovni voditelj in trosi oslarije.

ČE hočemo, da bo svetilnik svetil, mora prvo stat pokonci in met gorivo. in Rusija je naša najboljša možnost da to zagotovimo.

Chavez pa je slabo zastavil vse skupaj. rezultatov njegove politike ni, pa še ustoličiti se je hotel. moral bo oditi. verjetno ne bo šlo brez kugle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še nekaj imajo Venezuelci, kar jim je nedvodmo v prid na poti v njihovo svetlo bodočnost, poleg nafte in lepih žensk LASTNO PAMET, da bi se jo vsaj izvažat dalo, bi nam slovenčekom prekleto prav prišla.....

je pa Hugo razen skrbi za svojo ritko, imel nekaj prav dobrih idej v zvezi z lastništvom državnih (strateških) podjetij in socialno politiko...

mu pa zdaj preostane le prevrat proti samemu sebi, al pa počaka do konca mandata preda oblast novemu in ga pol čez en teden skine z državnim udarom to pa itak obvlada... ne bo se zgubu ne bat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice...ti resno misliš, da je putin butast??? samo zato ker ne nastavlja riti požrešnim evropejcem in ZDA?

rusijo je mogoče voditi le na tak način, napol cesarsko. vsaka mu čast, da je ustavil tajkune, ki so hoteli vse razprodat ZDA in jim omogočit dostop do ruskih resursov. MI smo budale, ker ne znamo sklenit kakega pametnega sporazuma z rusijo in si zagotovit OGROMNO RESURSOV, ki so najpomembnejši za razvoj!

Z njimi bi se morali bolje povezat, če bi sevead meli sposobne politike. a za kaj takega jih ni ne na levi ne na desni.

SAmo...naš zunanji minister dr. prašič zavaljeni se dela, kot da je kak bush ali nek veliki svetovni voditelj in trosi oslarije.

ČE hočemo, da bo svetilnik svetil, mora prvo stat pokonci in met gorivo. in Rusija je naša najboljša možnost da to zagotovimo.

Chavez pa je slabo zastavil vse skupaj. rezultatov njegove politike ni, pa še ustoličiti se je hotel. moral bo oditi. verjetno ne bo šlo brez kugle.

meni se ne zdi da je putin ustavil tajkune. ampak jih je upočasnil pri tem, dokler ne bo tudi njemu kapnilo precej denarcev.

rusiji vlada mafija. in kdo je tukaj šef se ve, a ne.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek moder mož je nekoč rekel, da je vsaka družba sojena po tem, kak odnos ima do tistih, ki so najmanj srečni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še nekaj imajo Venezuelci, kar jim je nedvodmo v prid na poti v njihovo svetlo bodočnost, poleg nafte in lepih žensk LASTNO PAMET,

Ne vem če je bilo omenjeno (našel nisem) imajo tudi sami svojo svojcato časovno zono (preberi me)

Reforme očitno niso uspele, ali pa so, sicer pa moj soimenjak El Presidente goni dalje svojo kot da je zmagal 53%:49% na volitvah (Solobomujebiomentorpress)

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!