Skoči na vsebino

Derbi - Mulhacén Café 125


SportClassic

Priporočene objave

Men pa ne potegne..

sej je lepo, USD vilce, radialne čeljusti....

preveč prazn nekak se mi zdi, pa, zadn del se mi zdi k da bi bil nekak poseden dol...

amapk, to je sam moj mnenje, koga briga? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati monster...skor sklesan, sam pa lepo za eno 125ko. Eden od redkih naked-ov

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati monster...skor sklesan, sam pa lepo za eno 125ko. Eden od redkih naked-ov

Planet? GT? YBR?Tuono? RS2-naked?

Men tole sploh ne deluje tok naked :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja...meni ni tolko všeč, niti mi nasploh nakedi niso. Feltne so pa skor identične novi rs125, razn da majo 12 krakov, rs pa 10.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

masko pa balanco bi mogu met mal niži pa bi bolš zgledal... zej pa spredni pa zadni del nekak ne pašeta skup :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grd

Če bi ble plastike pa luč nekak vse skp več, da bi blo bl v sorazmerju z gumo, bi še nekak lepo zgledov, retro pa to...tko pa res prov smešn zgleda. Saj men. Gume res velike izpadejo :rolleyes:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
derbi-mulhacen-cafe-125-1[1].jpg

e5fb08derbi_cafe_598p.jpg

Pa še reč da ni lep ;) Ka so že nardil kak test z njim? Pa zanima me če motor kupiš v drugi državi npr. v Italiji (novga), kok je pol z servisi tuki pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še reč da ni lep ;) Ka so že nardil kak test z njim? Pa zanima me če motor kupiš v drugi državi npr. v Italiji (novga), kok je pol z servisi tuki pa to?

Mau mas drkanja s servisih ampak uredu. To je itq 4 takt tak, da ni panike. Olje pa menda znas sam zamenjat. Garancijo pa mislim, da ce bos moral uveljavljat ti ni problem skocit v ITA, ker sm jst za Husqvarno skakal po 3 drzavah, da so mi jo uveljavil.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!