Skoči na vsebino

Derbi - Mulhacén Café 125


SportClassic

Priporočene objave

Mau mas drkanja s servisih ampak uredu. To je itq 4 takt tak, da ni panike. Olje pa menda znas sam zamenjat. Garancijo pa mislim, da ce bos moral uveljavljat ti ni problem skocit v ITA, ker sm jst za Husqvarno skakal po 3 drzavah, da so mi jo uveljavil.

Ja olje pa znam menjat :whistle::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka na takim motorju se da kej nardit, da bi bol letu, brez da bi kit vgradil? :unsure:

iz fligerja ga fukni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka na takim motorju se da kej nardit, da bi bol letu, brez da bi kit vgradil? :unsure:

Ehm ... sportn filtr, vecje dize, drug izpuh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zamenjanmu izpuham, večjim dizam in drugmu filtram, bi dobil maksimalno kkšn konj pa pov. Brezveze stran keš metat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zamenjanmu izpuham, večjim dizam in drugmu filtram, bi dobil maksimalno kkšn konj pa pov. Brezveze stran keš metat.

pravzaprav bi dobil malo vec kot konjica. Brat je spravil kitajski skuter iz komaj 45 na stevcu na 100 po stevcu. :) Mu je pocil polz in zajla za stevc.

Odprl je izpuh ( do konca! ), dal vecjo dizo in seveda sporten filter. Na RS 125 se na koncni s filtrom ne pozna, na 4 takt se ocitno da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da že po fizikalni enačbi, ki ne upošteva nobene druge izgube kot pa samo upor, rabiš za 100km/h 5,1kw oz 7KM in to na gumi. Se pravi na gredi vsaj 9KM. Pa ne mi rečt, da 50cc 4t kitajc lahko tok sprav iz sebe samo zaradi odprtga auspuha dize pa filtra, medtem ko ima v originalu boga 2 konja.

Akrapo na tomosu 125, za primer, doda 0.8 KM.

Tko da, ni treba buč prodajat.

Ne samo pr RS 125, pri večini (sploh 2t) motorjev gre z zamenjanim filtrom slabše kot prej.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da že po fizikalni enačbi, ki ne upošteva nobene druge izgube kot pa samo upor, rabiš za 100km/h 5,1kw oz 7KM in to na gumi. Se pravi na gredi vsaj 9KM. Pa ne mi rečt, da 50cc 4t kitajc lahko tok sprav iz sebe samo zaradi odprtga auspuha dize pa filtra, medtem ko ima v originalu boga 2 konja.

Akrapo na tomosu 125, za primer, doda 0.8 KM.

Tko da, ni treba buč prodajat.

Ne samo pr RS 125, pri večini (sploh 2t) motorjev gre z zamenjanim filtrom slabše kot prej.

:)

Lej dejansko si ti svojo fizikalno enacbo porini nekam? :D A uredu? :evilgrin:

Imam kitajca skuterja, predelanega in originalnega! Imam RSko brez sportnega filtra in koleg ima s komplet predelavo s sportnim filtrom. In ti bos potem meni rekel, kaj je res in kaj ni? Daj ti rajsi za kesl bencina, pa pridi sprobat, pa bos potem se za pivo dal. Zracni filter, kot sem sam rekel, se na koncni ne pozna, se pa pozna na navori pri dolocenih obratih. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej dejansko si ti svojo fizikalno enacbo porini nekam? :D A uredu? :evilgrin:

Imam kitajca skuterja, predelanega in originalnega! Imam RSko brez sportnega filtra in koleg ima s komplet predelavo s sportnim filtrom. In ti bos potem meni rekel, kaj je res in kaj ni? Daj ti rajsi za kesl bencina, pa pridi sprobat, pa bos potem se za pivo dal. Zracni filter, kot sem sam rekel, se na koncni ne pozna, se pa pozna na navori pri dolocenih obratih. ;)

Mal neverjetn se sliši, da gre 4t kitajc 100km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal neverjetn se sliši, da gre 4t kitajc 100km/h :D

Ok nevem al je blo 100 po stevcu al 90 (plus dolina). :) Pa ni vazno zdej teh 10km/h, gre se bolj za to, da pridobis nekaj s tem.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok nevem al je blo 100 po stevcu al 90 (plus dolina). :) Pa ni vazno zdej teh 10km/h, gre se bolj za to, da pridobis nekaj s tem.

Sej govorimo o 50 kubičnem štiritaktnežu, ne? :rolleyes: a je slučajno tošiba? :lol:

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej govorimo o 50 kubičnem štiritaktnežu, ne? :rolleyes: a je slučajno tošiba? :lol:

Baotian. :)

Tak je z predelavo:

*sportni filter TNT

*direktni izpuh+spraznjen lonec

*temu primerne dize (&nastavitve)

V dolino se sou hitreje kot Aerox z sport izpuhom. ( to tudi se vedno lahko dokazem :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baotian. :)

Tak je z predelavo:

*sportni filter TNT

*direktni izpuh+spraznjen lonec

*temu primerne dize (&nastavitve)

V dolino se sou hitreje kot Aerox z sport izpuhom. ( to tudi se vedno lahko dokazem :D )

:lol1: To pa je raketa :) Kulk € pa bi okvrino prišl, za tako "predelavo"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon, to pa se pol splača. Ej ka vi kej vete, a je še kak zatopnik za derbije v Slo.? A ni bil učas PVG, al je še zdej?

Bil. Mislim,da ni vec. Poskusi pri Piaggiu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej dejansko si ti svojo fizikalno enacbo porini nekam? :D A uredu? :evilgrin:

Imam kitajca skuterja, predelanega in originalnega! Imam RSko brez sportnega filtra in koleg ima s komplet predelavo s sportnim filtrom. In ti bos potem meni rekel, kaj je res in kaj ni? Daj ti rajsi za kesl bencina, pa pridi sprobat, pa bos potem se za pivo dal. Zracni filter, kot sem sam rekel, se na koncni ne pozna, se pa pozna na navori pri dolocenih obratih. ;)

Ne bom si enacbe nikamor porival, sploh pa ni moja, ampak je splošno znana. Tako da, ni uredu.

Misliš, da jest noben motor še nism štimal? He, po vsej verjetnosti več kot si jih pa že ti. Tako RSke kot Cagive. Pa mi ni problem, pridem, pa če ti gre tist tvoj kitajsk jajc 100, ti dam za pir. Se bom zravn pelov. Čene pa ti men al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej no kaj je z vami??? pol pa ni čudno da vsak novo temo odpira če je pa 80% stvari oftopik(z mano vred). dj no sj ni važn zmente se po osebnih sporočilih ne pa da kle serjete. upam da nism kerga zafrustriru :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!