Skoči na vsebino

Prenehal kadit KRIZA


Blade

Priporočene objave

silit polovičko v karkoli, je sploh super prijem. :P

nehala kadit letos marca, ko so mi vsi končno nehali morit kdaj bom nehala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehal kadit pred cirka 115 meseci. Zakaj? Ker sem ugotovil, da mi delo preko študenta ne nosi dovolj denarja za 3 škatle Marlbora 100´S in 10 pirov dnevno. :( Tako da sem se pač moral odločit... :(

Aja, pa vsako jutro sem tako kašljal, da sem kozlal žolč, ampak pustimo malenkosti. :D

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

silit polovičko v karkoli, je sploh super prijem. :P

nehala kadit letos marca, ko so mi vsi končno nehali morit kdaj bom nehala..

postavit pogoj oz motivacijo ni nobeno siljenje, če hočeš ga sprejmeš ,če ne pa ne.

drgač pa zadn cajt da s že nehala raufat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo več kot 5 let nazaj, sva se po cca.14600 sestankih :smoke: , z zadnjim v škatlici ponovno sestala ter se :fight2: kdo je šef...

Še vedno sem glavni :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno danes sem se na šihtu pošalila,da bom začela nazaj kadit ker v tem letu dni sem sicer prišparala kr nekaj denarja na račun cigaret

sem si pa tudi nabrala 7kil maščob ungavnm sm ratala kr orng baba in sm se tud mal zamislila in bo treba očitno narest še kej v to smer :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

silit polovičko v karkoli, je sploh super prijem. :P

Lepo, lepo... :winkiss:

nehala kadit letos marca, ko so mi vsi končno nehali morit kdaj bom nehala..

Zdaj pa fitnes in boš tipi topi... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisal se je 1. september 2008, ko sem po 4h letih nehu kadit :evilgrin: Počutim se veliko bolše...

Novi nastali problem pa je kaj nej počnem ko nekoga čakam, ko sm na kavi, ko sm na pavzi???...ko sem še kadil sem si vedno prižgal čik in čakal...kaj pa zdej?Nekako bo treba zamotit desno roko? Je kdo poskusil s fitnes žogicam (male žogice za stiskanje)?

Po treh dneh je moja denarnica občutno polnejša :whistle: (cca. 20,80€) 2 škatlici na dan se pozna :headbang:

No pa veliko sreče in odrekovanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa fitnes in boš tipi topi... :worship:

ma ne...je bil lanski polmaraton dovolj.

pa vi ata? kej migate al se sam sušite in venete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vi ata? kej migate al se sam sušite in venete?

Samo suši se in vene. In kot da to ni dovolj, si je še nohte na nogah nehal stričt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo suši se in vene. In kot da to ni dovolj, si je še nohte na nogah nehal stričt!

......Orao, orao, javi se......... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisal se je 1. september 2008, ko sem po 4h letih nehu kadit :evilgrin: Počutim se veliko bolše...

Novi nastali problem pa je kaj nej počnem ko nekoga čakam, ko sm na kavi, ko sm na pavzi???...ko sem še kadil sem si vedno prižgal čik in čakal...kaj pa zdej?Nekako bo treba zamotit desno roko? Je kdo poskusil s fitnes žogicam (male žogice za stiskanje)?

Po treh dneh je moja denarnica občutno polnejša :whistle: (cca. 20,80€) 2 škatlici na dan se pozna :headbang:

No pa veliko sreče in odrekovanja

jaz najprej za začetek sem se rahlo izogibala gostilnam in kofetkanjem

kasneje sem se zamotila s prebiranjem kakšnega časopisa ki je skoraj povsod na voljo tud kakšno urejanje mobitela je prav prišlo in mogoče kak opravljen klic kar tako

sploh pa če se vsedeš za šank lahko navežeš stike z natakarjem ali kakšnim, ki se je pripravljen kaj pomenit debata se hitro najde

predlagam pa ti da probaš kadilce ignorirat enostavno probaš spregledat njihove gibe kako vlečejo cigaret,ker če jih opazuješ te kaj kmalu prime da bi ga prižgal zato ljudi glej v oči in ti bo lažje no vsaj men je bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne...je bil lanski polmaraton dovolj.

pa vi ata? kej migate al se sam sušite in venete?

Ata gre v toplice :worship: pol mora malo shujšati :whistle: pol pa v jago na malo črno, brez nikotina... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz najprej za začetek sem se rahlo izogibala gostilnam in kofetkanjem

kasneje sem se zamotila s prebiranjem kakšnega časopisa ki je skoraj povsod na voljo tud kakšno urejanje mobitela je prav prišlo in mogoče kak opravljen klic kar tako

sploh pa če se vsedeš za šank lahko navežeš stike z natakarjem ali kakšnim, ki se je pripravljen kaj pomenit debata se hitro najde

predlagam pa ti da probaš kadilce ignorirat enostavno probaš spregledat njihove gibe kako vlečejo cigaret,ker če jih opazuješ te kaj kmalu prime da bi ga prižgal zato ljudi glej v oči in ti bo lažje no vsaj men je bilo

Izogibat gostilnam pa kofetkam se je pri men zelo težko, ker delam v dveh v centru ljubljane. :unsure:

Tako da...

Danes je dan 5. če ga do zdele še nism pržgov ga tud nebom še...

bojim pa se kakšnega pijanga petka al pa sobote :whistle: alko. pa cigaret pa vedno paše :winkiss:

No veliko sreče na cestah pa se vidmo kje na poti

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lumpka vse je v glavi. ko nehaš kadit si bol živčna zato verjetno tudi več ješ kar pa je rezultat več kg. če misliš nehat kadit si najd kak hobi al pa ka podobnega sam da čimmanj misliš na cigarete. pa čigumi tud pomaga namesto hrane. pa srečno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lumpka vse je v glavi. ko nehaš kadit si bol živčna zato verjetno tudi več ješ kar pa je rezultat več kg. če misliš nehat kadit si najd kak hobi al pa ka podobnega sam da čimmanj misliš na cigarete. pa čigumi tud pomaga namesto hrane. pa srečno ;)

Kaj pa vem ker sem full pazila, da ne bi več jedla tako, da tud nisem pa še vsak dan telovadim najmanj uro, cajta pa tud lih nimam tako, da ne vem če je bil to razlog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem ker sem full pazila, da ne bi več jedla tako, da tud nisem pa še vsak dan telovadim najmanj uro, cajta pa tud lih nimam tako, da ne vem če je bil to razlog.

Ja druga rešitev pa je da postopoma prenehaš kadit. To pomeni če si ceu čas kadila rečmo 20 cigaret na dan si zdj daš mejo max 15 cigaret čez čas pa si spet zmanjšaš dozo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nobene formule, samo s sabo je treba razčistit, stisnit dan, dva, pa si zmagal :hooray: . je pa jebeno - iz lastnih izkušenj, zato, veliko sreče.

post-17094-1221054708_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še devet dni pa bo leto naokoli res gre hitr kr verjet ne morem

ja kile so problem,sam tud to čakam da stopi v glavo in nardim povratek nazaj na 52

vse se da če se hoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja druga rešitev pa je da postopoma prenehaš kadit. To pomeni če si ceu čas kadila rečmo 20 cigaret na dan si zdj daš mejo max 15 cigaret čez čas pa si spet zmanjšaš dozo.

s tem bi se strinjala, ampak še vedno mislim, da je najboljše z vsem prekinit.... zmanjševanje doze meni samo poveča lušte :trance_33_sleep: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jaz povem svojo zgodbo okrog kajenja

Do pred 1 letom in pol sem bil najbolj strasten kadilec na svetu. kadil sem cca. 22 let zadnjih 10 let tudi po 3 škatle Marlbora 100s seveda rdečih, ko smo šli pa pit, kar je bilo precej pogosto je bila pa že 4 škatla 100% v igri.

Nehat kadit sem poskušal samo 1X in to predlani, ko mi je začelo nagajati srce in mi je zdravnica rekla, da je prva stvar, ki jo moram narediti, če hočem da se mi zdravje popravi zmanjšati ali sploh prekiniti z kajenjem.

in tako sem še en teden kadil kot turk in razmišljal kako naprej in, če bom sploh lahko nehal z kajenjem, ker 22 let kajenja na polno ni kar tako.

Potem sem sem se odločil, da grem še na slikanje pljuč pa, da vidim, če so že ornk načeta oziroma imam začetek kakega raka ipd.. kar sem že leta in leta sumil -ne bom nehal kadit (pa naj gre vse v P.M.), v primeru če so pa pljuča še ok pa -takoj neham kadit.

in slika pljuč je bila na moje veliko presenečenje (čisto kontra mojemu pričakovanju)OK,in zdravnica mi je rekla, da se sicer po sliki vidi, da kadim ampak, da so pljuča čisto ok. jaz sem bil tako vesel, da sem v istem momentu prenehal kadit, doma pod mizo imam pa še vedno škatlo Marlbora 100s in notri 7 cigaret in jih vsake tolko malo povoham, ker mi tobak nenormalno diši.

in zdaj je že leto in pol, ko ne kadim, pijem pa tudi samo še ob prilikah rojstni dnevi novo leto ipd..

abstinenčne krize pa skorajda nisem imel, in še vedno mi ni jasno kako je to možno po 22 letih strastnega kajenja :smoke:

kadilci me pa sploh ne motijo in tudi če zraven mene kdo kadi mi dim zelllooo diši.

Uff bog pomagi kok dolgočasna zgodba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jaz povem svojo zgodbo okrog kajenja

Do pred 1 letom in pol sem bil najbolj strasten kadilec na svetu. kadil sem cca. 22 let zadnjih 10 let tudi po 3 škatle Marlbora 100s seveda rdečih, ko smo šli pa pit, kar je bilo precej pogosto je bila pa že 4 škatla 100% v igri.

Nehat kadit sem poskušal samo 1X in to predlani, ko mi je začelo nagajati srce in mi je zdravnica rekla, da je prva stvar, ki jo moram narediti, če hočem da se mi zdravje popravi zmanjšati ali sploh prekiniti z kajenjem.

in tako sem še en teden kadil kot turk in razmišljal kako naprej in, če bom sploh lahko nehal z kajenjem, ker 22 let kajenja na polno ni kar tako.

Potem sem sem se odločil, da grem še na slikanje pljuč pa, da vidim, če so že ornk načeta oziroma imam začetek kakega raka ipd.. kar sem že leta in leta sumil -ne bom nehal kadit (pa naj gre vse v P.M.), v primeru če so pa pljuča še ok pa -takoj neham kadit.

in slika pljuč je bila na moje veliko presenečenje (čisto kontra mojemu pričakovanju)OK,in zdravnica mi je rekla, da se sicer po sliki vidi, da kadim ampak, da so pljuča čisto ok. jaz sem bil tako vesel, da sem v istem momentu prenehal kadit, doma pod mizo imam pa še vedno škatlo Marlbora 100s in notri 7 cigaret in jih vsake tolko malo povoham, ker mi tobak nenormalno diši.

in zdaj je že leto in pol, ko ne kadim, pijem pa tudi samo še ob prilikah rojstni dnevi novo leto ipd..

abstinenčne krize pa skorajda nisem imel, in še vedno mi ni jasno kako je to možno po 22 letih strastnega kajenja :smoke:

kadilci me pa sploh ne motijo in tudi če zraven mene kdo kadi mi dim zelllooo diši.

Uff bog pomagi kok dolgočasna zgodba :worship:

prav občudovanja vredno.... :OK: .......res si karakter....vse pohvale....... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!