Skoči na vsebino

Digitlani števec


cocinijo

Priporočene objave

Živjo!

Torej razmišljal sem da bi na svojega bt-ja namontiral digitalni kolesarski števec, ker je pač točen. Prijatelj mi proda Sigmo BC 2006 MHR, proda mi ga res poceni, čeprav ima miljon funkcij ki jih ne rabim, bom mogoče vzel. Torej ta števec je brezžični in me zanima kam sploh namontiram pač magnet pa oddajnik? Zanima me tudi kaj točno moram narediti da mi bo meril točno, slišal sem da moram zmeriti obseg gume al nekaj takega?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno

na eno mesto na gumi daj magnet priporočam na čepek za zrak in nekje na vilici pa tisti senzorček moreš ga tako podložit da bo telo blizu magnetka 1mm-5mm potem obseg gume najlažje zmeriš tako da malo tempera barvice daš na gumo pa ga zapelješ malo naprej pa izmeriš razdaljo med pikama to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa res ne bo natančno ker na merah gume piše notranji premer gume cole potem višino gume ki gre od roba gume do tiste meje do kjer se meri cole in širino

pa guma je lahko zlizana pa ne bo točno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, glede na to da bo senzor na prednji gumi, verjetno nebo totalno zlizana. če pa že bo, pa bodo odstopanja minimalna.. Razn če bo pol že red brez profila ampak to ne verjamem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte spet pametvat na 30 straneh o formulah za izračun, obsega na podlagi trenutnega zračnega tlaka, in trenutne lunine faze. :slap:

Mater obseg se zmeri in je tak pa pika. Če želiš ga lahko zmeriš še enkrat ko je guma zlizana in nastaviš 100 x na dan če hočeš. Mala malca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!