Skoči na vsebino

Schengen


bmwslo

Priporočene objave

Kaj maš za spraševat, familija vedno pred ostalimi :evilgrin:

Če te ma sestrca kej rada se bo že žrtvovala za tvojo srečo

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jim bom pa fotra podturil...Tut to bo dobro... :whistle: Al jih pa prvo z vinom napil pa bo vse vredi... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al jih pa prvo z vinom napil pa bo vse vredi... :evilgrin:

Koga to, 02 sekcijo, ki bo postavila šrango? He he ne vem če mate na jugu dovolj vina/piva za taki podvig. Bo kakšna lepa beseda bolj zalegla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamo dost šmarnce... :whistle:

Ammm...ka to pomeni šranga :?

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,tko je to k nism štajerc pa ne razumem vsega... :whistle: Sej me bo hčerka od Mutike naučila šprehat po štajersko :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti ne bo mama še prej pokazala,kaj je to gajžla!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Pa ti bi rad štajerce s šmarnico fento??? Pa to oni že za froštig pijejo!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil KARAMBOLA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picku matl...kakšna spikedrajščina pa to je :unsure:

Ej širakl ti je kao pičkodrezec , pardon pečkodrezec, torej železo, ki ga vtikaš v peč, namesto svojih prstov, ker tiste je bolje vtikati v p......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaa...Širakl je ubistvu šerajzl!!Pa tak povej...ne pa to neki čuri-muri besedo govort :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo skrenem iz sicer zelo zanimive debate še nova fotogalerija z našega potepanja.

Je malo več slikc gor, kot na MS :rolleyes:

Slikice,oziroma nastopajoči :worship: :worship: :worship:

No,pa da te malo popravim: tista slikica,ko maš napisano postanek za čajček,je v Dravogradu pri Traberk centru in ne SG. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Linza, kje sta se to potikala vidva. Jeli bilo i vukova :eek:

Nije,ali bio jedan veliki i jedan mali pas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nije,ali bio jedan veliki i jedan mali pas...

Tak, kurbežniki! Šele sedaj sem našel poročilo o izletu! Stlačli pod Šengen, jaz iskal pod Golica, Winterriders,.... ampak se je splačalo iskat. Sedaj pa sem celi solzn od smeha. Od silnega režanja sem tak škilo, da so mi solze po hrbtu tekle :lol1: :lol1: :lol1: . Če bi vedo za gir, bi se 100% pridružo. Pa še lačen bi bil...in žejn. Sem vido, da ste za vse poskrbeli. No, pri Cvičkarju se lepo vidi kako je treba provijant zvezati s sivertejpom na naslon :rolleyes: . No, da ste bili pri konzumiranju pametni in niste vse požrli, me je zelo veselilo. Tako sem še jaz lahko v Celju probal odlično Linzino travarico. :beer2: :yea2: .LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga to, 02 sekcijo, ki bo postavila šrango? He he ne vem če mate na jugu dovolj vina/piva za taki podvig. Bo kakšna lepa beseda bolj zalegla :D

A za šrange pa tale šengen ne velja? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikice,oziroma nastopajoči :worship: :worship: :worship:

No,pa da te malo popravim: tista slikica,ko maš napisano postanek za čajček,je v Dravogradu pri Traberk centru in ne SG. :OK:

Halls, hvala za opozorilo, sem že popravil :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za šrange pa tale šengen ne velja? :D

Šranganje je zame neki druzga :hmm:

Šengen pa (halt, kaj mate za prijavit) al greš skozi ali pa te na glavco obrnejo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schengen je daleč stran od te bivše meje :worship: mi smo šli samo previrit, če so se spakali proč... :yea1:

ps: to je bilo še takrat, ko še nisem bil pussy... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se prvič peljal po novem 4 x čez mejo v Avstrijo (G. Radgona - Gederovci in nazaj). Pa si nisem mislil, da se bom tak fajn počuto pri prehodu meje. Nikjer nobenga. Dober občutek, švercer v meni pa je zajokal :cry: , ker ni več adrenalinčka :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Danes sem se prvič peljal po novem 4 x čez mejo v Avstrijo (G. Radgona - Gederovci in nazaj). Pa si nisem mislil, da se bom tak fajn počuto pri prehodu meje. Nikjer nobenga. Dober občutek, švercer v meni pa je zajokal :cry: , ker ni več adrenalinčka :slap: .

to je sedaj SUPER :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!