Skoči na vsebino

Absloventski izlet


Priporočene objave

Jaz bi tudi šou, :worship: samo na 25 obletnico absolventa. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem rezervirala, neki plačala.

sm se odločla, da se bom še preden grem na absolventa, na blond pofarbala, da me bojo hotli vsi poseksat, ker če bom spet črna mi ne bo tolko dogajalo. da vidim v čem je fora teh blond las.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem rezervirala, neki plačala.

sm se odločla, da se bom še preden grem na absolventa, na blond pofarbala, da me bojo hotli vsi poseksat, ker če bom spet črna mi ne bo tolko dogajalo. da vidim v čem je fora teh blond las.

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sicer sem mogoče malo prepozen ampak vseeno. Sem organizator ''absolventskega'' (če tako hočete) izleta v lastni režiji. Rok za popust je sicer že mimo ampak se da še prijaviti (cena je za 75€ po osebi višja, ker ni več popusta)! Za več info. ali vprašanja me prosim kontaktirajte (PM, mail, ...)

Kreta

Lp

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
sem rezervirala, neki plačala.

sm se odločla, da se bom še preden grem na absolventa, na blond pofarbala, da me bojo hotli vsi poseksat, ker če bom spet črna mi ne bo tolko dogajalo. da vidim v čem je fora teh blond las.

:OK: :grim :OK:

Kok vas je že plačal? Js sm letos frei :OK: , sm ni lih ni nben za da bi šli :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem rezervirala, neki plačala.

sm se odločla, da se bom še preden grem na absolventa, na blond pofarbala, da me bojo hotli vsi poseksat, ker če bom spet črna mi ne bo tolko dogajalo. da vidim v čem je fora teh blond las.

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom šel, niti ne nameravam it. Če pa bo že kaj v tej smeri, bom šel v lastni režiji. Pa sigurno ne na "klasično" lokoacijo absolventov.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom šel, niti ne nameravam it. Če pa bo že kaj v tej smeri, bom šel v lastni režiji. Pa sigurno ne na "klasično" lokoacijo absolventov.

Lp Burnout

Ma vidš zdej si pa zajebov situacijo...mi smo meli pa idejo, da bi šli skupaj dol...tud pol urce ne bi bil trezen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vidš zdej si pa zajebov situacijo...mi smo meli pa idejo, da bi šli skupaj dol...tud pol urce ne bi bil trezen :D

Hehe..... hmm..... sam nisem pa rekel da se me da tudi v drugo mišljenje prepričat :evilgrin: :whistle:

Mal sem preveč na sigurno napisal tisti odgovor zadnjič :)

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš :evilgrin:

Se pravi greš drugo leto zraven :yea2:

Hmm... bo za premislit... ampak načeloma lahko :devil: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

js grem pa 2. termin na kreto (24.9.) gre še kdo ta čas?

letos je pa res naval... nisem plačal ene položnice in so me kr odjavli :D sem potem komi zrihtal, da sem back in action :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

MI gremo tut 2.termin, 25.9. avion-letalo

:beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2:

:hooray: :bounce: :music3: :smoke: :music2:

Sm zdle gledov skupine; je za 2.termin 29skupin, za 1. pa samo 16 ! :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!